Vārda dienu svin: Laura, Jadviga

Vērtē filmas un laimē kino biļetes!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nupat kinoteātrī vai mājās noskatījies kādu filmu un ir sajūta, ka gribētos kādam par to pastāstīt? Tas var būt aizkustinājums par filmas sižetu, prieks vai vilšanās par kādu aktieri vai tēlu, tas var būt arī argumentu uzskaitījums, kāpēc šo filmu ir vērts noskatīties vai gluži pretēji – nav vērts tērēt laiku un naudu.

SievietesPasaule.lv sadarbībā ar kinoteātri „Cinamon” aicina ikvienu kļūt par „tautas kino kritiķi”! Kas Tev jādara? Jānoskatās kāda filma, jādodas uz portālu www.SievietesPasaule.lv, rubrikā „Kino kopā ar Cinamon” jāizvēlas „Rakstīt recenziju” un jāuzraksta par to savs vērtējums. Taču, lai uzrakstītu vērtējumu, tev jābūt reģistrētajai SievietesPasaule.lv lietotājai (tātad, vispirms- piereģistrējies). Arī savā profilā, redzēsi pogu “Rakstīt recenziju”. Spied virsū un raksti! Varbūt tieši Tev paveiksies un tiksi pie kino biļetēm!

Katru mēnesi trīs labāko filmu vērtējumu autori* no kinoteātra „Cinamon” saņems ielūgumus divām personām uz kādu no repertuārā esošajām filmām. Kādu? To veiksmīgākie varēs izvēlēties paši!

 

* recenzijas vērtēs SievietesPasaule.lv un kinoteātra „Cinamon” pārstāvji

Dalīties.

Atstāt Ziņu