Vārda dienu svin: Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Uz kinoekrāniem- ‘Šerloks Holmss: ēnu spēle’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jau otro reizi Roberts Daunijs juniors iejūtas pasaule slavenākā detektīva, Šerloka Holmsa, lomā, un aktieris Džūda Lovs atgriežas kā viņa doktors Vatsons filmā „Šerloks Holmss: ēnu spēle”.

Šerloks Holmss vienmēr ir bijis visinteliģentākais un visatjautīgākais detektīvs, taču tā ir bijis tikai līdz šim. Pie apvāršņa parādījies jauns kriminālās pasaules ģēnijs – profesors Moriartijs (attēlo aktieris Džareds Harriss). Salīdzinot ar Holmsu viņš ir ne tikai intelektuāli vienlīdzīgs, bet, iespējams, pat spējīgāks par pasaulslaveno detektīvu.

Apvienojot darbu ar izklaidēm, Holms seko norādēm, kuras viņu noved līdz kādam pazemes džentlmeņu klubam, kurā viņš un viņa brālis Maikrofts Holmss (Stīvens Frajs) atzīmē Dr. Vatsona pēdējo nakti vecpuiša kārtā. Tur Holmss sastopas ar Simu (Nūmī Rapase), čigānu zīlnieci, kas redz vairāk, kā viņa atklāj un kura neapzināti tiek ierauta bīstamajā spēlē. Holmsam tik tikko izdodas izglābt viņas dzīvību, un kā pateicību viņa savukārt negribīgi piekrīt viņam palīdzēt izmeklēšanā. 

Holmsa izmeklēšana Moriartija sazvērestības plānam kļūst arvien bīstamāka, jo tā viņu un doktoru Vatsonu ved ārpus Londonas uz Franciju, Vāciju un visbeidzot uz Šveici. Pateicoties viltībai Moriartijs vienmēr ir vienu soli priekšā un jau ir piekļuvis bīstami tuvu sava ģeniālā plāna īstenošanai. Ja viņš uzvarēs, tad iegūs ne tikai milzu bagātību un varu, bet gan mainīsies vēstures gaita.

Informācija par filmu:

Nosaukums: “Šerloks Holmss: ēnu spēle” (Sherlock Holmes: A Game Of Shadows)

Žanrs: asa sižeta, piedzīvojumu, trilleris

Režisors: Gajs Ričijs (Guy Ritchie)

Lomās: Roberts Daunijs – juniors (Robert Downey Jr.), Džūda Lovs (Jude Law), Nūmī Rapase (Noomi Rapace), Džareds Harriss (Jared Harris), Edijs Marsans (Eddie Marsan), Stīvens Frajs (Stephen Fry).

Pirmizrāde Latvijā: 30.12.2011

Dalīties.

Atstāt Ziņu