Vārda dienu svin: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Vērši maijā mostas! Ir viņu laiks spīdēt!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

veiki, Vērši! Daudz laimes Dzimšanas dienā! Nu, esat beidzot sagaidījuši savu laiku. Pats labums sāksies jau 3.maijā, bet par to bik vēlāk.
Maijs sākas 29. aprīlī ar vienkārši burvīgu jauno mēnesi Vēršos. Tas ne tikai ir jauns mēness, bet tam līdz iet arī saules aptumsums. Tā kā jūs var apsveikt ar personīgo jauno mēnesi un ar jūsu personīgo saules aptumsumu.

Tātad jauns mēness norisinās jūsu vispersonīgākajā sektorā, faktiski jūsos. Tas iezvanīs visam Zodiakam laimības laikmetu un iezvanītāji būsiet tieši jūs, lielie un varenie Vērši. Jūsos ieplūdīs absolūti fenomenāla enerģija. Tā būs stipra, pagalam stipra un svētīga. Lieta tāda, ka uz jaunā mēneša tapšanas brīdi vnk fantastiskus aspektus veidos Saule, Mēnestiņš, lieliskais Jupiters, Kairons un Neptūns.

Tālāk vēl viena fantastiska sakritība. Jaunā mēneša brīdī Laimes rats savienosies ar vislielāko kosmosa labvēli, ūber-vareno Jupiteru. Nu, neeksistē labākas lietas debesjumā. Tagad galvenais ir šim jaunajam atvērties, jo tas baros jūs veselu gadu. Un atkārtoju, enerģija, kas tagad sāks jūsos ieplūst ir vienkārši fenomenāla.

Kaut kāds milzīgs siltums jūsos
ieplūdīs, un visi, visi apkārtējie
to ieraudzīs, un jūsu
magnētisms būs neatvairāms.

Vēršu valdniece ir mīlestības dieviete Venēra. Jau 03.05. Venēra iesoļo jūsu zemapziņā. Parasti tas nav nekas īpaši labs, bet šoreiz ir savādāk. Venēra taps nereāli spēcīga. Ir debesjumā tāda zvaigzne, kas baro Venēru. Tas arī notiek reizi gadā un šoreiz šī savienošanās notiks ap 12. – 13.05. Šajā brīdī Venēra paliek visspēcīgākā un tālāk būs vēl viena grandioza savienošanās – Venēra sastapsies ar vareno Urānu.

Tas sola brīnumus. Kādi tie būs, jūs patlaban pat iztēloties nevarat. Un tas viss notiks jūsu zemapziņā. Kaut kāds milzīgs siltums jūsos ieplūdīs, un visi, VISI apkārtējie to ieraudzīs, un jūsu magnētisms būs neatvairāms.

Ap 14.05. būs neparasts pilnmēness jums pretējā zīmē – Skorpionos. Šis būs nopietnākais pilnmēness, ko esmu redzējis, kopš interesējos par astroloģiju, jo Mēnestiņš savienosies ar nopietnības dievu, vareno Saturnu. Šo savienību arīdzan svētīs Jupiters, bet Jupiters ir dievu dievs.

Šis būs stāsts par jūsu vistuvākajiem cilvēkiem. Šis būs stāsts par otru cilvēku. Tas būs nopietni un svētīgi, pat svinīgi. Būs skaists un seksīgs pilnmēness un viss Zodiaks staros, bet pāri visiem staros Vērši. Tā kā ir vērts atvērties skaistajam, lielajam, varenajam un aizvērties sīkumiem un necienībai.

Ap 20. maiju jūsu vitalitātes, veselības un ikdienas sektorā mostas kareivīgais Marss. Tas nu nozīmē tikai vienu, ka Vēršos ieplūdīs vitalitāte un spēks. Tas augs augumā līdz pat augustam. Faktiski no šī brīža vitalitāte un spēks pieaugs ar katru dienu un Vērši atkal varēs 100 vezumus vest un 100 kalnus gāzt.

Ja mēs saliekam visu kopā, tad fakts ir viens – Vērši mostas un mostas spēkā. Un šis Vēršu spēks ir jūsu magnētisma atslēga. Vērši tagad būs ārkārtīgi iekārojami.

Maijs ir dāsns mēnesis un Vēršiem tas būs arī aktīvs mēnesis. Jūsu aktīvais prāts ātri atradīs arī naudas pelnīšanas iespējas. Jums tagad ir lielisks laiks sākt kautko jaunu, jo veiksies ilgtermiņā un šie soļi būs pareizi.

Kopumā maijs jums būs gaišākais mēnesis pēdējā pārredzamajā pagātnē. Vērsiet savus Vērša skatus uz nākotni un nekautrējieties par savu pievilcību. UN ZINIET SAVU CENU. TĀ TAGAD IR AUGSTA! Vēlreiz, vēlu jums priecīgi izballēties savās jubilejās! Lai laimīgs jums nākamais gads. Priekā!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

Atstāt Ziņu