Vārda dienu svin: Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Vēl viens ceļš dzīves izzināšanai – vēdiskā astroloģija

Pinterest LinkedIn Tumblr +

eizēs, kad mums dzīvē piemeklē neveiksmes, problēmas un šaubas, mēs meklējam veidu, kā tās risināt. Viens no veidiem, kā labāk izprast savu likteni, attiecības, veselības problēmas un karjeru, ir astroloģija. Vēdiskā astroloģija var palīdzēt izprast augstāko zvaigžņu spēku uz mūsu dzīvi un dot padomus, kā labāk risināt dažāda vieda problēmas, kas ir labākais laiks kādai konkrētai darbībai un palīdz izprast attiecības ar citiem cilvēkiem. Attiecību jautājums mūsdienu sabiedrībā ir kļuvis par vienu no aktuālākajiem.

Kas ir vēdiskā astroloģija
Vēdiskā astroloģija ir vēdu atzarojums, kas bāzējas uz vēdisko tradīciju un filozofiju. Nosaukums šai astroloģijai ir Džotiša (Jyotish), ko var tulkot kā zinātne par gaismu. Tās mērķis ir ne tikai pavēstīt par mūsu karmu, dzīves uzdevumiem, kas jārisina, un  likteni, bet arī parāda, kā mēs vislabākā veidā varam izmantot planētu enerģijas, kas darbojas mūsu dzīvē. Šai astroloģijai ir sava praktiskā puse – joga. Kas ir kā virkne atveseļošanās līdzekļu, kas var sakārtot gan mūsu fizisko ķermeni, gan prātu un garu.

Astroloģija ir mūsu dzīves izpētes pamats visos līmeņos – iekšējā un ārējā, to var izmantot visaptverošai dzīves izzināšanai, uz kuras pamata var  veidot līdzsvarotu dzīvesveidu.

Ar ko atšķiras vēdiskā un rietumu astroloģija?
Vēdiskā astroloģija ir visvecākā, patstāvīgākā un ilgstošāk izmantotā astroloģijas sistēma pasaulē, kas savas zināšanas bāzē uz zvaigznēm aiz zvaigznājiem – Nakshatrām. To izveidoja un nodeva tālāk virkne apgaismoto viedo (Guru), tai skaitā, daudzi izcili jogi. Vēdiskā astroloģija ir zinātniskāka un skaidrāk balstīta uz tiešiem novērojumiem.

Jāatzīmē, ka neviena no zinātnēm nav nepareiza. Vienkārši tās savos zīmju mērījumos pamatojas uz atšķirīgiem faktoriem.

Daži uzskata, ka vēdiskā jeb hindu astroloģija attiecas uz indiešiem, bet Rietumu astroloģija – uz rietumniekiem. Tas ir vēl viens kultūru aizspriedums, kas apgrūtina objektivitāti. Lai arī abām sistēmām ir daži kultūru nosacīti ierobežojumi, nevajadzētu domāt, ka zvaigznes un planētas darbojas atbilstoši tiem.

Ko mums var pavēstīt vēdiskais astrologs?

Horoskopu dzimšanas brīdī
Katram cilvēkam ir viens horoskops uz visu mūžu. Tas ir kā diagnoze mums, lai saprastu, kas un kādēļ mums ir jādara, lai risinātu savu karmu. 

Darba vai sporta kolektīva saderību
Šī ir būtiska lieta veiksmīga biznesa vai sporta komandas  mērķu sasniegšanai. Jāatceras, ka Jums ir jādabū labākais cilvēks tieši priekš Jums nevis priekš visiem.

Attiecības un Horoskopu saderību
Saderības noteikšana ir viena no sarežģītākajām un būtiskākajām astroloģijas sadaļām. Atrodot savu saderīgo partneri ir nepieciešams zināt sfēras, pie kā būs jāstrādā, lai saglabātu labas attiecības un zinātu, kā pie tām strādāt turpmāk.

Vārda došanu bērnam un problēmu paredzēšanu
Bērna piedzimšanu un tā ietekmi uz vecākiem,  un visu dzimtu kopumā bieži nenovērtē. Būtiski ir arī bērnam iedot vārdu atbilstoši viņa horoskopam.

Darbs, Bizness, Uzņēmējdarbība
Darbs vai tas, ko mēs darām, ir tas veids, kā mēs integrējamies sociumā un dodam sabiedrībai to, ko tā dotajā brīdī pieprasa.
Padarītā darba apjoms nebūt nenozīmē, ka saņemsim tik daudz naudas, cik vēlamies, jo naudas apjoms, ko saņemam ir tikai daļa no samaksas par darbu

Ko der zināt pirms apmeklēt vēdisko astrologu?
Pirms cilvēks izvēlas apmeklēt astrologu viņam ir labi jāpārdomā uzdodamais jautājums. Jo precīzāks jautājums, jo precīzāka atbilde.

Atceramies, ja cilvēks iet pie astrologa, tad viņš iet pēc patiesības, kura lielākoties ir skarba un astrologa uzdevums ir norādīt uz problēmām, kā arī ieteikt to “ārstēšanu” jeb risinājumu. Taču, ja cilvēks nav gatavs “ieraudzīt” savas problēmas, tad astrologa apmeklējums būs virspusējs un neefektīvs/ bezjēdzīgs.

Ieteikums neuzdot jautājumu: “Ko jūs par mani varat pastāstīt?”, jo par katru cilvēku stāstīt var dienām un visu pateikto jautātājs nemaz nav gatavs dzirdēt, tāpēc labu atbildi var sniegt tikai uz tiem jautājumiem, kurus pats ir gatavs jautāt un dzirdēt atbildi.

  

Iespēja apmeklēt lekciju “Sade sati – Karmas eksāmens”
24.janvāris plkst. 13:00

75% cilvēku pie astrologa dodas tieši Sade Sati laikā, jo tas ir brīdis, kad kārtojam “Karmas eksāmenus”.

 Sade Sati pirmais posms – eksāmens attiecībās,  mistikā, tēriņos un disciplīna šajās sfērās. Ilūzija un tās realizēšana.
 Sade Sati otrais posms – Sevis disciplinēšana, rūpes par veselību, komunikācija ar radiniekiem un biznesa partneriem, kalpošana sabiedrībai. Zelta posms.
 Sade Sati trešais posms – Naudas tērēšana (uzskaite un grāmatvedība), sajūtas ģimenē, attiecības ar mammu, bērnu disciplinēšana.

Sievietēm lielākie eksāmeni ir:
– ģimenē
– attiecībās

Bet vīriešiem šajā laika posmā lielākie pārbaudījumi ir:
– darbā, karjerā vai jautājumos, kas ir saistīti ar statusu
– ienākumu apjomā (naudas apgrozījums) un draugu starpā

Kā sagatavoties šiem posmiem?

Kāds ir “lielais karmiskais eksāmens”, kas mums jākārto?

Daži Sade Sati likumi:

– Viss, kas sākas, arī beidzās Sade sati;
– Sievietes, kurām ir bērni līdz 14 gadu vecumam, bērnu Sade Sati pārņem uz sevi;
– Ja vīrietis ir galvenais naudas pelnītājs, tad arī vīra Sade Sati atstāj lielu iespaidu uz visu ģimeni, it īpaši uz finansiālo sfēru.

 Nodarbībā noskaidro vai:
– Tev sāksies Sade Sati?
– Tev beigsies Sade Sati?
– Cik daudz laika ir palicis līdz Sade Sati beigām?
– Vai tavam bērnam (jaunāks par 14 gadiem) ir Sade Sati?
– Vai vīram (partnerim) ir Sade Sati?

 

Lekciju vadīs Vēdiskais astrologs Jānis Riežnieks

Vieta: Jogas un veselības centrs Kundal, Dzelzceļa iela 45, Mārupe
Laiks: piektdiena , 24. janvāris, plkst. 13:00
Dalības maksa: 15 EUR
Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 29995557 vai rakstot uz joga@kundal.lv

Vairāk informācijas kundal.lv/lv/jaunumi

 

Raksta tapšanā izmantota informācija no Deivida Frolija grāmatas „No Debesu upes – vēdiskās zināšanas mūsu laikmetā” un no vietnes http://www.yoga-astrologija.com

Dalīties.

Atstāt Ziņu