Vārda dienu svin: Līga

Vēl var pieteikties uz smilšu terapiju pie jūras

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Smilškaste tradicionāli tiek izmantota kā bērna iespēja rotaļāties, veidot figūras, būvēt pilis un cept kūkas, iepazīties ar vienaudžiem un apgūt prasmi draudzēties, dalīties, aizstāvēties… Tomēr patiesībā gan bērnu, gan pat pieaugušo darbošanās smilškastē nav tikai rotaļa – ar katru paņemto rotaļlietu, tās izvietojumu un pielietojumu cilvēks vienlaikus signalizē, kā jūtas, ko domā, ko ir piedzīvojis un ko vēl tikai gaida. Iemācies to atpazīt!

Smilšu terapijā tāpat kā tradicionālajās konsultācijās, tiek risinātas samilzušas attiecību problēmas, rasts ceļš uz harmoniju ar sevi un apkārtējiem, tikai šajā gadījumā galvenās runātājas ir smiltis un mazās rotaļu figūriņas tajās. Cilvēks ne tikai iepazīst sevi, bet arī atbrīvojas no negatīvās pieredzes, kas traucē pieņemt sevi un apkārtējos. Ar neparastajām rotaļlietām cilvēks rada savu pasauli, kurā ir tikai tās lietas un cilvēki, kurus viņš vēlas ap sevi redzēt. Viņš var reizē radīt un postīt. Līdz ar to viņam sevī vairs neko nav jāapspiež, visu var izmēģināt smilškastē.

Sākumā cilvēks atklāj savu problēmu (bailes, grūtības), bet turpmāk notiekošais atspoguļo viņa centienus ar savām negatīvajām emocijām tikt galā. Smilškastē galvenā nozīme ir simboliem un to izvietojumam, bet pasakas stāstīšana šajā terapijā ir cilvēka darbs ar sevi.

28.maijā

 „Labo Domu Pietura” sadarbībā ar portālu „SievietesPasaule.lv”

aicina

jebkuru interesentu

ieskatīties smilšu terapijas noslēpumos –

  • Kas ir smilšu terapija?
  •  Kādas ir šīs metodes priekšrocības?
  • Ko vēsta Tevis saliktā smilškaste? Kā tulkot tajā redzamo?
  • Kā izmantot smilškastē redzamo dzīvē?


KUR? Izbraukuma seminārā Rīgā, Vecāķu pludmalē* – saule, jūra, pikniks un draudzīga kompānija

KAD? 28.maijā no plkst. 11:00

CIK? 3,- Ls par aptuveni 3 stundu nodarbību

KĀ PIETEIKTIES?
Ja vēlies piedalīties smilšu terapijā pie jūras, raksti uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, vai zvani uz tālruni 25990679 (Līga). Pieteikties vari arī, rakstot konsultantei Elīnai Neilandei uz elina@labodomupietura.lv vai zvanot uz tālruni 29467274

*Piesakoties izbraukuma semināram, saņemsi precīzākas norādes par terapijas vietu

Dalīties.

Atstāt Ziņu