Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Veidojam princešu lokas meitai!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ērnudārzā gaidāma svētku eglīte un Danielas mamma mums parādīs, kā izveidot skaistu un noturīgu svētku frizūru meitenēm. Lokas – tas ir katras mazas princeses sapnis!

1. Mazajai Danielai ir jauki gari mati, kuri mēdz saķerties nejaukos mezglos, tāpēc matu mazgāšanai mamma izmanto INSIGHT Daily Use Energizing šampūnu un kondicionieri ikdienas lietošanai.
Šampūna un kondicioniera sastāvā esošais organiskais citronu ekstrakts, aprikožu sviests, saulespuķu eļļa un kviešu asnu eļļa uztur matiem nepieciešamo mitruma līmeni, padarot mīkstus un zīdainus. Kas ne mazāk svarīgi- šie produkti nesatur SLS, SLES, parabēnus, silikonus, krāsvielas, minerāleļļas un alerģiskas smaržvielas.

2. Danielai kā jau mazai princesei ir savs Mini fēns Vintage stilā. Corioliss Mini Vintage Floral Black, ar kuru viņa izžāvē matus pēc mazgāšanas.

 

 

 

 

 

 

 


3.
Danielai īsti nepatīk, ka sukā matus, jo tie samezglojas un tiek plēsti, ja sukā ar parasto suku. Bet šodien mamma izmanto speciālo suku savēlušos matu atšķetināšanai – Corioliss Detangle brush. Sukāt jāsāk no matu galiem. Sukas zari ir divu dažādu garumu un ļoti elastīgi, tāpēc mati netiek savilkti mezglos sukājot, bet atšķetināti.

4. Kad mati ir izžāvēti, mamma tos sapin bizē. Bet detaļas ir svarīgas, tāpēc mamma astītē ieveidoja lokas ar konusa palīdzību. To dara šādi – paņem Corioliss Glamour Wand konusu, lai neapdedzinātu pirkstus uzvelk cimdiņu, aptin matu šķipsnu ap konusu un patur 10-15 sekundes. Katram matu tipam šis laiks var atšķirties.


5. Frizūra gatava! Daniela priecājas par savām princešu lokām un ir gatava posties uz savu bērnudārza Ziemassvētku pasākumu.

IZMANTOTIE PRODUKTI nopērkami
INSIGHT Daily Use Energizing šampūns
INSIGHT Daily Use Energizing kondicionieris

Fēns Corioliss Mini Vintage Floral Black
Corioliss Detangle brush
Corioliss Glamour Wand konusu

Skaties pārējās svētku frizūras un to veidošanas fotopamācības >>

Dalīties.

Atstāt Ziņu