Vārda dienu svin: Jūlijs, Ainis

Vecumdienās kā Sofija Lorēna

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Latvijā nesen veiktā aptauja rāda, ka vecumdienās sievietes vēlētos līdzināties Vairai Vīķei- Freibergai un Sofijai Lorēnai, bet vīrieši – Vitālijam Gavrilovam un Šonam Konerijam.

Te ir visu personību tops, kuriem līdzināties gribētu aptaujas dalībnieki, sasniedzot cienījamu vecumu.

Sievietes gribētu būt līdzīgas šādām personībām:

Vaira Vīķe- Freiberga – 42%

Sofija Lorēna – 28%

Laima Vaikule – 20%

Merila Strīpa – 20%

Hilarija Klintone – 15 %

Karaliene Elziabete II – 15 %

Maija Tabaka – 9%

Inese Galante – 9%

Māra Zālīte – 9%

 

Vīrieši gribētu līdzināties šādām personībām:

Šons Konerijs – 29%

Vitālijs Gavrilovs – 22%

Raimonds Pauls – 17%

Gunārs Ķirsons – 14%

Als Pačīno – 13 %

Bils Klintons – 10%

 

Interesanta tendence iezīmējās, aptaujājot portāla draugiem.lv lietotājus: gados jaunām sievietēm no 20 līdz 29 gadiem Vaira Vīķe-Freiberga imponē vairāk kā vecākām aptaujas dalībniecēm, kuru atbildēs spilgtāk iezīmējās tāda personība kā Maija Tabaka (17-18%). Savukārt, vīriešiem, kas ir vecāki par 45 gadiem, viena no polārākajām atbildēm bija Uldis Dumpis (23%).

Aptaujas dalībnieki piedāvāja arī savus variantus personām, kurām viņi vēlētos līdzināties, pārkāpjot 55 gadu slieksni: Margarita Stāraste, Olga Dreģe, Aina Poiša, Arhibīskaps Jānis Pujāts, Ēvalds Valters, Aleksejs Loskutovs, Mārtiņš Rītiņš. No ārzemniekiem tika minēti –  Māte Terēze, Žaklīna Kenedija, Alla Pugačova, Vladimirs Putins, Bils Geits, Stīvens Sīgals un Denijs de Vito.

 

Aptauju veica SEB banka. Aptauja norisinājās 2009. gada novembrī un tajā piedalījās vairāk kā 3200 SEB bankas klienti un 35 tūkstoši portāla draugiem.lv lietotāji.

Dalīties.

14 komentārs

 1. Viviāna V. on

  Sofija Lorēna nu gan nav mans skaistas dāmas etalons. Jā – veiksmīgas, bet ne skaistas.. Tad jau drīzāk VVF. Viņai piemīt kaut kāds netverams šarms. Viņai nav obligāti jāatver mute, lai viņa izstarotu savu gudrību, labestību, pieredzi. Arī, kad atver muti, nav jākaunas.

 2. Jā, man arī šķiet, ka Sofija vairs nemaz tik labi neizskatās. Ja paskatās uz citām bildēm internetā, jānoģībst- tā pārmālējusies, lai atgrieztu agrāko skaistumu. Bet skaistumam jau nav jābūt klasiskam, tas var būt arī tāds starojošs! Man patīk mūsu pašu Olga Dreģe! Starojoša!

 3. Jūlija Liene R. on

  Nu, es gan gribētu būt tāda kā Sofija Lorēna! Tik labā formā un tik labi izskatās! Viņa taču pirms pāris gadiem vēl pāri pa 70 gadu vecumā fočējās pirelli kalendāram! Cik omītes to varētu!?

 4. Man no latvietēm kaut kā ļoti simpatizē Jolanta Gulbe, no ārzemniecēm aktrise Penelope Krūza. Nevar gan zināt,kādas viņas būs vecumdienās un vai arvien būs mani etaloni gan profesionāli, gan vizuāli…

 5. Beidziet! Viņa taču tagad ir nesmuka! Ne miņas no kādreizējā skaistuma! Tas, ka sakrāsota un koši un izaicināti ģērbjas, tas gan, bet tas nav tas pēc kā es tiektos viņas gados!

 6. Nu, kā tā var teikt? Nav smuka? Viņai drīz būs 80! Padomājies par savām vecmāmiņām un salīdziniet!!!

 7. Nožēlojami, ka gribat līdzināties skaistuma ķirurģijas pacientēm. Patiesībā, šodien ar cieņu-t.i. bez ārsta palīdzības sagaidīt savu vecumu ir visgrūtākais. Un šis pārbaudījums būs jāiziet katrai švilpastei. Protams, ja viņa nevēlas palikt mūžīgi jauna.

 8. Es apsviecu aktrisi viņas 80.-tajā dzimšanas dienā un darīšu to arī 85.-taj. esmu vienu gadu jaunāka par Sofiju. Man patik viņas ieteikumi sevis sakopšana un uzturēsana formā.

Atstāt Ziņu