Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Vasaras aktuālās grima tendences

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sievišķīgs vilinājums – vēlme ieskatīties jaunāko modes tendenču katalogā mūs uzrunā ik sezonu. Kas ir šīs vasaras krāsas? Kādus toņus izvēlēties savam ikdienas un vasaras vakara ballītes grimam? Vai ar grimu var doties uz pludmali? Atbildes, kā izskatīties pievilcīgai, gada saulainākajā sezonā, sniedz Oriflame grima mākslinieks Andris Ruskulis.


ATPAKAĻ KOŠIE 80.TIE
Šovasar make-up, modē un stilā galvenais uzsvars ir likts uz 70. un 80. gadu stilu. Īpaši aktuālas ir izteiksmīgi košas un spilgtas krāsas. Dominējošie toņi ir sārti oranžie, tirkīzs un siltais zili-violetais tonis, kas ir veiksmīga izvēle vasaras apģērbā un līdztekus arī make-up jeb grimam. Nevajag baidīties kombinēt spilgtās krāsas apģērbā un grimā, bet to būtu ieteicams darīt pārdomāti, lai tas gaumīgi sasauktos un stilistiski veidotu vienotu krāsu ansambli. Daudz neveiksmīgāks risinājums ir tad, ja šie toņi ir nonākuši pretrunā viens ar otru un nav saskaņoti. Tā, piemēram, domājot par izlaidumu laiku, lielisku akcentu izlaiduma tērpos Jums piešķirs lašu krāsas lūpu spīdums un tāda paša toņa nagu laka.

MODĒ SOFIJAS LORĒNAS ACIS
Savas skaistās acis dāmas šovasar var padarīt vēl izteiksmīgākas ar mitrās kontūrlīnijas palīdzību, rūpīgi to novelkot pa skropstu līniju. Kontūrlīnija var būt ļoti smalka un izteiksmīga, tā izceļot Jūsu skropstu izliekumu. Šo skropstu līniju varat veidot arī izteikti biezu – Sofijas Lorēnas stilā. Tādā gadījumā īpaši uzmanība būtu jāpievērš Jūsu acu formai – lielām un izteiksmīgām acīm labi piestāvētu biezāka kontūrlīnija, toties nelieliem acu plakstiņiem – ieteicamāk būtu smalkāka līnija. Kā labs risinājums vasarā tonāla krēma vietā ir izvēlēties vieglas tekstūras tonizējošu mitrinātāju, kas piemērots jebkuram ādas tipam.

Savu aktualitāti joprojām ir saglabājušas „smokey-eyes” jeb dūmakainais acu efekts. Šajā grimā veiksmīgi var izmantot zilos, dzeltenos un oranžos toņus. Ja vēlaties plakstiņus īpaši akcentēt, varat atļauties šos toņus kombinēt ar citiem – spilgtākiem toņiem. Vakara grima variantam ieteicams izmantot tumšākus un pelēcīgākus toņus, padarot acis izteiksmīgākas.

PIRMS LIELIEM PASĀKUMIEM
Lai sagatavotos lieliem un svinīgiem pasākumiem noderēs viens būtisks triks – tā ir pareiza ādas kopšana. Tas ir svarīgākais priekšnosacījums, lai labi izskatītos ne tikai vienreiz, bet katru dienu. Domājot par īpaši svinīgiem notikumiem, piemēram, kāzām pirms pašas kāzu dienas būtu ieteicams lietot mitrinošu un saaudzējošu masku, kas palīdz ādai cīnīties ar stresu, jo īpaši svētku dienas rītā. Kāzu make-up daudz labāk klāsies, ja sejas āda pirms tam regulāri tiks kopta un palutināta.

SILTAIS LAIKS UN DEKORATĪVĀ KOSMĒTIKA
Vasaras sezonā īpašu vērību vajadzētu pievērst kombinētas un taukainas sejas ādas īpašniekiem. Siltajā vasaras laikā ādai īpaši vajadzētu palīdzēt, to regulāri kopjot, izmantojot attīrošus līdzekļus. No ikdienas rutīnas tā būtu ierastā duša, vakarā vēlams to papildināt ar sejas ādas kopšanu – attīrošu masku vai abrazīvu masku, ko būtu ieteicams lietot divas reizes nedēļā, bet noteikti izvērtējot to individuāli, pēc savām vajadzībām un sajūtām. Satraukums par dekoratīvās kosmētikas lietošanu vasarā ir mīts. Negribētu piekrist, ka kosmētika liedz ādai elpot. Gluži otrādi – tā pasargā mūsu sejas ādu no nelabvēlīgās vides kaitīgās ietekmes. Protams, ir savi priekšnosacījumi, kas jāievēro un šeit vēlreiz jāatgriežas pie regulāras sejas un ķermeņa kopšanas visa gada garumā, ne tikai kādā no sezonām vai dienu pirms īpašiem notikumiem.

VASARA UN PLUDMALE
Kombinācijā „vasara un pludmale” priekšroka noteikti jādod produktiem ar saules filtriem, kas ir paredzēti pludmalei un kuriem ir augsts SPF aizsargfiltrs. Dodoties uz siltajām zemēm, vajadzētu lietot pēc iespējas lielāku aizsargfiltru – 25 SPF un augstāku, jo Latvijas gaišajām sejas ādām dienvidu saule ir diezgan liela slodze. Šādos gadījumos labi noder „aizsargājošie zīmulīši” ar augstu aizsargfiltru, kas turklāt ir ērti lietojami. Kategoriski aizliegts doties uz pludmali ar kosmētiku, kas tiešām ir ļoti kaitīgi sejas ādai.

Savukārt, ja mēs vēlamies pēc pludmales labi izskatīties, tad ļoti labi piemērotas vasaras sezonai ir krēmveida acu ēnas, kuras mēs varam klāt uz ādas bez tonālā krēma. Krēmveida ēnas ir noturīgas, un kopā ar iedegošo ādas toni tās veido skaisti mirdzošu un atsvaidzinošu efektu. Šo efektu varat papildināt ar lūpu spīdumu. Ieteikums – lietojot pareizus un atbilstošus saules filtrus, Jūsu iedegums ir daudz skaistāks un veselīgāks, nekā saulē pārsauļota āda. Svarīgi atcerēties un parūpēties par ādu arī pēc sauļošanās, lietojot mitrinošu losjonu.

Ieteikumi, kā soli pa solim iegūt vasarai aktuālo grimu
– Uzklājam vieglas tekstūras tonizējošu mitrinātāju,
– Klājam pūderi
– Akcentējam vaigu kaulus ar bronzas vaigu pūderi
– Uz acu plakstiem kombinējam krēmveida ēnas + pūderveida ēnas+ pūderveida spīdumu
– Nobeigumā akcentējam lūpas, izmantojot lūpu spīdumu.

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu