Vārda dienu svin: Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Valentīndienā esiet kopā un mīliet!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

alentīndiena ir vienreiz gadā – 14. februāris ir diena, kad saņemam mīlestības apliecinājumus, dalāmies ar savu mīlestību un pat gaisā virmo mīlestība. Šobrīd Valentīndiena tāpat kā daudzi citi svētki ir tikuši pakļauti komercializācijai – neskaitāmās konfekšu kārbas sirds formā, rožu pušķi, plīša lācīši un citas „rozā’’ un „pūkainas’’ lietas novērš mūsu uzmanību no tā, kas ir patiesa vērtība – cilvēka, kas ir mums blakus vienmēr un visur.

Mīlestības vētkos jāļaujās romantikai – rakstām kartītes un dāvinām nelielas dāvaniņas saviem iecerētajiem. Eiropā, un ne tikai, Valentīndienas vistiešākais simbols ir mazais, nerātnis Kupidons. Šis spārnotais gariņš simbolizē iemīlēšanos jau no seniem laikiem. Romieši viņu dēvēja par Kupidonu – Veneras dēlu, savukārt Senajā Grieķijā mazo eņģelīti dēvēja par Erotu.

Idejas dāvanām un atpūtai Tavos mīlestības svētkos!
Valentīndienā svinam mīlestību, staigājam, sadevušies rokās, paužam viens otram savu pieķeršanos un sasildāmies mīļotā cilvēka apskāvienos. Šajā dienā, neraugoties uz februāra aukstumu, atkūst sirdis, tiek dāvinātas īpašas dāvanas, dāvanas ar nozīmi, dāvanas, kas pauž mīlestību, cieņu un attieksmi.

Vislabākā dāvana, ko uzdāvināt mīļotajiem Valentīndienā, ir būšana kopā. Relaksējieties, baudiet viens otra mīlestību un neaizmirstiet lielisko somu tradīciju – apsveiciet savus vecākus!

Šogad Valentīndiena iekrīt piektdienā, kas ir ideāla nedēļas diena, kad pilnībā atslēgties no ikdienas steigas un pienākumiem, lai ļautos kopīgai atpūtai ar savu mīļoto.Viens no variantiem ir doties romantiskās vakariņās kādā no restorāniem, tādējādi nomainot ierasto mājas vidi un ļaujoties romantiskām jūtām. Aizved savu mīļoto uz kādu jums abiem nozīmīgu vietu, kur kopā pasapņot, piemēram, uz Suntažu observatoriju vai SPA apmeklējumu, bet, ja vēlies šo dienu padarīt vēl jo vairāk romantisku, pārsteidz ar baucienu zirga kamanās, pats galvenais šajā dienā ir būt kopā un izbaudīt ikvienu mirkli.

Lai kā Tu izvēlētos pārsteigt mīļoto, draugus vai vecākus, atceries un izvēlies īpašas, personiskas dāvanas ar individuālu dizainu vai apsveikumu. Taupi laiku un dāvanu centrā  www.FromMe.lv Tu vari 1 minūtes laikā saņemt un nosūtīt e-pastā individuālu dāvanu karti! FromMe.lv dāvanu centrā atradīti dāvanas ar nozīmi, kas pauž dāvinātāja īpašo attieksmi un cieņu pret dāvanas saņēmēju.

Plus, Tev ir iespēja pārbaudīt savu veiksmi, piedaloties romantiskā izlozē, kā galvenā balva ir romantiska atpūta divām personām Baltvilla SPA. Varbūt pašas zvaigznes ir sastājušās tā, lai šoreiz Jūs būtu kopā un izbaudītu īstu romantiku!

Lai dāvanu iegāde būtu vēl patīkamāka, dāvinām 5%atlaidi VISĀM 600 Valentīndienas dāvanām!
Pie pirkuma ievadi svētku kodu: LOVE un iepērcies izdevīgāk www.FromMe.lv, līdz 14.februārim!!

 

Atceries mēs strādājam katru dienu, un gaidām Tavu zvanu jebkurā diennakts laikā, lai palīdzētu atrast labāko Valentīndienas dāvanu!  Zvani pa tālr: 6303 0300, vai raksti klienti@fromme.lv

 

Romantisku Valentīndienu vēl Tev FromMe.lv komanda!

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu