Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Valentīndienā dāvini uzmanību un kopā baudāmus pārsteigumus!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

alentīndiena ir vieni no tiem svētkiem, kad iepriecinot otru vari apdāvināt arī sevi.  Ja šajā dienā papildus ierastajām konfekšu kārbām sirds formā, plīša lācīšiem un citām klasiskajām Amora dāvaniņām vēlies otram uzdāvināt ko īpašāku, palutiniet viens otru ar jauku kopā būšanu. Tā kā laiks un uzmanība ir šā gadsimta deficīts, šoreiz apkopojām tādas Valentīndienas dāvanu idejas, kas dāvā uzmanību un nozīmē kopā pavadītu laiku ar mīļoto cilvēku.

1. Dodaties jūsu mīlas stāstam pa pēdām!

Ik katrs pāris kaut kā ir saticies, ir bijuši kādi zīmīgi pavērsiena brīži, notikumi, lietas un vietas, kas šķitušas īpašas un simboliskas. Šī ir diena, kad abi kopā varat izstaigāt pa pēdām savai mīlestībai, atgriežoties jūsu īpašajās vietās, ēdot iecienītajās vietās, dodoties atpūsties uz zīmīgajām vietām, ļaujoties aktivitātēm, kuras reiz abi kopā ar lielu prieku baudījāt. Šajā gadījumā situācija ir īpaši labvēlīga – Valentīndiena iekrīt svētdienā, kas nozīmē, ka visu nedēļas nogali vari pavadīt mīlestības zīmē.  

2. Uzdāvini mīļu dāvanu Valentīndienā no Albumi.lv!

Pārsteidz savu mīļoto, uzdāvinot Jūsu mīlas stāstu apkopotu paša veidotā fotogrāmatā! Fotogrāmata ir brīnišķīga iespēja veltīt veselu grāmatu kādam īpašam, kopā piedzīvotam notikumam – kāzām, ceļojumam, Jūsu mazuļa pirmajām dienām vai vienkārši skaisti pavadītai vasarai. Fotogrāmata ir veids kā savas atmiņas parādīt daudz interesantākā veidā, nekā vienkārši tās izdrukājot fotogrāfijās. Fotogrāmata ir kā īsta grāmata, no Tavām fotogrāfijām veidots fotoalbums ar oriģinālu dizainu un saturu, kuru veido Tu pats, izkārto savas fotogrāfijas lappusēs tā kā Tev patīk, pieliec pie fotogrāfijām aprakstus, mīļus komentārus vai pantiņus. Nāc un izveido savu albumu www.albumi.lv!

3. Ļaujieties erotiskās mākslas vilinājumam, radiet mākslu mīlējoties!

Saka, ka cilvēks domā par seksu aptuveni katras sešas sekundes. Cik bieži par to domā tu? Iespējams, diezgan bieži, jo galu galā sekss ir dzīve un dzīve ir māksla. Tieši tāpēc baudiet viens otra ķermeni un kļūstiet par savu sapņu Dalī, radot paši savu erotisko meistardarbu ar ALLURE ART komplektu!

Tu tikai iztēlojies pirmatnēju erotisku brīdi, kas izliets uz audekla nepārprotamos, tev un tavam mīlētājam vēl neredzētos toņos un krāsu pārpilnos rakstos, kuri stāsta par jūsu kopīgo seksuālo ceļojumu. Kad jūsu mīlas deja būs beigusies, krāsa nožuvusi un mākslas darbs būs piekārts pie sienas, paliks tikai intīmais mirklis, kas ilgs mūžību. Tā ir pārsteidzošu krāsu izpausme apvienojumā ar spēcīgu seksuālo enerģiju.

Vairāk par ALLURE ART komplektu uzzini www.allure-art.com, ja vēlaties redzēt, kur jau mīt pārsteidzošie ALLURE ART mākslas darbi, pievienojieties Facebook un Instagram (allureart_kit)!

4. Nosvini Valentīndienu kopā ar Astro’n’out!

Ja esat mūzikas cienītāji, tad kur gan labāk pavadīt vissirsnīgāko nedēļas nogali gadā, ja ne Astro’n’out koncertā? Trīs dienās – 12., 13. un 14.februārī, trīs pilsētās – Rēzeknē, Liepājā un Jūrmalā izskanēs grupas Astro’n’out & DJ Rudd mini koncerttūre “Astro’ Electro Acoustic 2.0”. Koncertos skanēs labākās Astro’n’out dziesmas neierastos aranžējumos, kā arī jaunākie skaņdarbi. Grupai uz skatuves pievienosies tās ilggadējais draugs un producents DJ Rudd, kā arī izcilā latviešu koklētāja Laima Jansone. Pie viena vari uztvert to kā mazo ziemas ceļojumu, ja neesi ne no vienas no šīm pilsētām. Biļešu iepriekšpārdošana Biļešu servisa kasēs un internetā: http://www.bilesuserviss.lv/lat/search:astronout/

5. Romantisks kino apmeklējums

Kino. Tā ir klasika, kas sevī slēpj kaut kādu īpašu burvību… Un vēl taču tā īpašā skūpstu rinda! Bet, protams, protams, varat iet pretī visiem Valentīndienas standartiem un doties uz kādu asāka sižeta filmu. Izvēle ir jūsu. Mājā, kurā dzīvo kino gaida jūs!

 

6. Uzdāvini sev dzirkstošu acu skatu un uguntiņu attiecībām!

Nesen internetā bija redzamas fotogrāfijas, kurās tika parādīti cilvēki dažādās situācijās, it kā sastinguši, ar fotoefektu palīdzību izdzēstu telefonu rokās… Domāju, ka Tu vari iedomāties, kādas tās bija. Divi gultā, divi kafejnīcā, divi parkā utt… Skumji, bet nevienā no šīm bildēm nebija vienam pret otru pavērsts acu skatiens… Bet, ja Tu novēli sev vai saviem mīļajiem piedzīvot cita veida attiecības, Tev noderēs DĀVANU KARTE DEJU KURSIEM, kas piešķils uguntiņu Tavām attiecībām.  Vairāk www.jutavanaga.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu