Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Vai tā bija? Spēka un spara gads: 2015.gada horoskops

Pinterest LinkedIn Tumblr +

is, 2015.gads, būs visai ugunīgs un kaislīgs, un tikai mūsu pašu ziņā būs tas, kur un kā mēs šo enerģiju liksim lietā. Ja paši neiesaistīsimies un nebūsim aktīvi, pasaule uz mums negaidīs.

Ja jūties nogurusi un izdegusi, šis ir gads, kad atgūties un strādāt mierīgākā, iekšēji klusākā vidē. Vislabāk koncentrēties uz pāris lietām, kas visspēcīgāk un dziļāk uzrunā tavu sirdi un garu. Piebremzē sevi un katru dienu pacietīgi strādā tikai pie šīm pāris lietām. Arī tā ir kaislīga dzīvošana.

Numeroloģiski 2015.gads nes skaitļa astoņi enerģiju, kas simbolizē bezgalīgas izpausmju iespējas. Līdz ar to, šis ir gads, no kura patiešām varam gūt maksimālu labumu.

Uguns zīmēm (Auni, Lauvas, Strēlnieki) 2015.gads šķitīs dabisks, ja nepilnīgi komfortabls. Galvenais izaicinājums būs izvairīties no tā, ka paši sevi izkaisat, nespējot koncentrēties uz savu galveno mērķi. Lai labā enerģija netiek aizlaista vējā, koncentrējaties un ķeraties pie darba! Šajā gadā Venērai, Jupiteram un Saturnam retrogādie periodi būs tieši uguns zīmēs, sniedzot veselīgus atelpas brīžos, lai pasargātu jūs no izdegšanas. Pateicoties Urānam, kas atradīsies Aunos, jums būs plašas iespējas pārsteigt pasauli un pašiem sevi. Esiet drosmīgi, bet ne pārdroši. Dažkārt ir pat veselīgi pavirzīties malā un paskatīties, kādas labas lietas neatkarīgi no visa tevi tomēr atradīs!

Zemes zīmēm (Vērš, Jaunavas, Mežāži) šis būs visai drudžains gads. Būs neērtas dienas un dienas, kas nesniegs gandarījumu nevienam, tomēr tieši zemes zīmes vislabāk pratīs tikt ar tām galā. Iespējams, radīsies šķēršļi, lai iegūtu visu, kas nepieciešams un ko vēlies. Te var palīdzēt ļoti skaidra un precīza vajadzību formulēšana.

Gaisa zīmēm (Dvīņi, Svari, Ūdensvīri) šis būs labs gads, lai pārdomātu lietas, dibinātu kontaktus, organizētu un motivētu citus. Visi trīs Merkūra retrogādie periodi būs tieši gaisa zīmēs. Tas ļaus skaidri saprast, kas tevi aizrauj un ļaus precīzāk kā jebkad agrāk domāt un rīkoties vēlamajā virzienā. Šādā ugunīgā, straujā gadā izmanto pilnvērtīgi šādus lēnākus brīžus, kad pārdomāt un izvērtēt savu dzīvi un notikumus. Kopumā šajā gadā iesaistīsieties dažādās interešu grupās un uzņemsieties vairāk atbildības.     

Ūdens zīmes (Vēži, Skorpioni, Zivis) uzkarsēs pasauli un spēs gūt panākumus pavisam nemanāmos veidos. Esiet mērķtiecīgi, ticiet tam, ko darāt, lai pēc gada ieraudzību panākumus! Neļaujiet šai kaismei un azartam atslābt un neļaujieties snaudai, kas liktu zaudēt kaut vienu no svētīgajām šā gada dienām. Ja pārņems sajūtu, ka iegrimstat sapņu pasaulē, sastādiet darāmo darbu sarakstu, pēc kura vadīties, vai arī izveidojiet draugu atbalsta komandu, kas neļaus tam notikt.

Šis ir spēka un spara gads. Pasteidziniet tempu, ja nepieciešams, lai no katras dienas gūtu maksimālo iespējamo labumu. Novērtējat savus panākumus un apzinieties, ka esat tos pelnījuši!


Bet nu par to, ko zvaignes sola tieši Tavai zīmei!

AUNS
VĒRSIS
DVĪNIS
VĒZIS
LAUVA
JAUNAVA
SVARI
SKORPIONS
STRĒLNIEKS
MEŽĀZIS
ŪDENSVĪRS
ZIVIS

 

Avots – eastrolog.com

Dalīties.

Atstāt Ziņu