Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Vai saderat kopā? Ko saka tavs dzīvnieks?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tas, vai tu saderi kopā ar kādu cilvēku, nosaka ne vien tavs dzimšanas mēneša horoskops, bet arī gada jeb dzīvnieka horoskops. Uzzini, vai jūs saderat kopā!

Zemāk vari izlasīt katras dzīvnieku zīmes raksturojumu un tad izpētīt saderību ar citām zīmēm, kur apzīmējums “*” nozīmē lielisku saderību, “=” – labu, “+” – apmierinošu, bet “-” nozīmē sarežģītu saderību.

ŽURKA
Žurka ir oportūniste, kas meklē izdevīga darījuma iespējas. Tai ir tieksme vākt un krāt, bet tā ne par ko nevēlas daudz maksāt. Žurka pieķērusies savai ģimenei, it sevišķi bērniem. Rodas iespaids, ka Žurkas ir komunikablas un sabiedriskas, bet dziļākā būtībā tās var būt skopas un maziskas. Žurkas ir apķērīgas un kaislīgas un spējīgas uz dziļām jūtām, kaut arī reizēm izturas vēsi. Enerģiskās, bet nervozās un ambiciozās Žurkas uzņemas vairāk uzdevumu , nekā spēj veikt. Žurkas turas pie saviem draugiem tik ilgi, kamēr pretī saņem viņu atbalstu. Tomēr tā savureiz var izmantot konfidenciālu informāciju, lai sasniegtu savus mērķus.

Saderība ar:
Žurku +
Vērsi =
Tīģeri +
Čūska =
Zirgu –
Kazu –
Pērtiķi *
Gaili –
Suni +
Cūku +

 

VĒRSIS
Vērsis ir stabils, uzticams, lielisks organizators un sistemātiski pieiet katram uzdevumam, ko uzņemas. Vērsi ne pārāk ietekmē citu uzskati. Būtiska viņu īpašība ir lojalitāte, bet viņi nekad neaizmirst krāpšanu vai pretošanos viņu gribai. Rodas iespaids, ka Vēršiem nav bagāta iztēle, tomēr viņi var ģenerēt labas idejas. Lai gan Vēršiem nepatīk sevi izrādīt un viņi nav romantiski, uz viņiem var paļauties un viņi ir labi vecāki. Vērši runā visai maz, bet lieto smalkus mājienus, ir pacietīgi, bet, ja viņus nokaitina, viņu dusmas tiešām ir iespaidīgas.

Saderība ar:
Žurku =
Vērsi +
Tīģeri –
Trusi =
Pūķi +
Čūska *
Zirgu –
Kazu –
Pērtiķi +
Gaili *
Suni –
Cūku +

 

TĪĢERIS
Tīģeris ir dinamisks, impulsīvs un cenšas pilnībā izbaudīt dzīvi. Tīģeris bieži vien neplānojot iesaistās projektos, bet viņa dabiskais vēriens nodrošina veiksmi, ja vien viņam nekļūst garlaicīgi, un tad viņš nepabeidz iesākto. Tīģeriem nepatīk neveiksmes, un viņi vēlas, lai viņus apbrīno. Ja Tīģeriem zūd možums, viņiem vajadzīgs pacietīgs klausītājs, lai uzlabotos garastāvoklis. Tīģeriem patīk aizraujošas attiecības, tāpēc nemainīgas situācijas viņus garlaiko. Tīģeri ir egoisti. Viņi var būt dāsni un draudzīgi, bet reizēm parāda arī asus nagus.

Saderība ar:
Žurku +
Vērsi –
Tīģeri +
Trusi –
Pūķi +
Čūska –
Zirgu *
Kazu +
Pērtiķi –
Gaili =
Suni *
Cūku =

 

TRUSIS
Trusis ir dzimis diplomāts un necieš konfliktus. Truši var būt izvairīgi un mēdz dot tādu atbildi, ko, pēc viņu domām, sagaida citi, nevis uzsāk diskusiju. Tas tomēr nenozīmē, ka viņi viegli padodas: pakļāvīgais izskats apslēpj stipru gribu un  pašapziņu. Ir grūti pateikt, ko Truši domā, un bieži vien liekas, ka viņi visu laiku sapņo atvērtām acīm, taču īstenībā viņi plāno nākamo stratēģisko gājienu. Kā pati rāmākā no visām dzīvnieku zīmēm Trusis ir sabiedrisks līdz brīdim, kad citi ielaužas viņa dzīves telpā. Tā kā Truši ir interesanti sarunu biedri, cilvēkiem patīk viņu sabiedrība. Turklāt viņi ir labi padomdevēji. Viņi nevēlas būt uzmanības centrā un labprāt izbauda dzīves labumus.

Saderība ar:
Žurku +
Vērsi +
Tīģeri –
Trusi +
Pūķi =
Čūska +
Zirgu –
Kazu *
Pērtiķi –
Gaili –
Suni =
Cūku *

 

PŪĶIS
Pūķis bez liekas kavēšanās dedzīgi iesaistās pasākumos un sarunās. Viņš bieži vien nepamana citus, kas cenšas paspēt tam līdzi vai kas vij intrigas tam aiz muguras. Pūķi ir valdonīgi, nosaka paši savus likumus un necieš ierobežojumus. Viņi vēlas patstāvīgi veikt darbu un prot labi motivēt citus darbībai. Pūķi labprāt palīdz citiem, bet lepnuma dēļ viņiem ir grūti pieņemt palīdzību. Lai gan viņi parasti atrodas notikumu centrā, viņi ir vientuļnieki un viegli padodas stresam, kad dzīvē rodas grūtības. Pūķi ir uzcītīgi un devīgi, uzticami un lojāli draugi. Viņiem patīk negaidītas un jaunas situācijas. Satraukuma brīžos viņi var zaudēt savaldību, kļūt dusmīgi, bet tas ātri pāriet.

Saderība ar:
Žurku *
Vērsi –
Tīģeri +
Trusi =
Pūķi –
Čūska +
Zirgu –
Kazu +
Pērtiķi *
Gaili +
Suni –
Cūku =

 

ČŪSKA
Čūska ir dzīves labumu baudītāja. Intravertās un pašpaļāvīgās Čūskas parasti rīkojas pēc saviem ieskatiem, jo viņām nepatīk paļauties uz citiem. Viņas var būt nesaudzīgas savu mērķu īstenošanā. Lai gan Čūskas ir ļoti pretimnākošas un devīgas, tās ir ļoti prasīgas attiecībās ar citiem. Čūskām ir ļoti grūti piedot kādam, un tās nekad nepiedod noniecinājumu. Nekad nedrīkst par zemu novērtēt Čūskas pacietību – tā var ilgi gaidīt īsto brīdi uzbrukumam. Čūskas ir elegantas un izsmalcinātas, un, kaut gan prot tikt pie naudas, tās nekad netērēs naudu sīkumiem. Tām ir vajadzīgs tikai vislabākais. Apveltītas ar lielu intuīciju, Čūskas nojauš citu rīcības motīvus un precīzi izprot situāciju. Ja pretojas viņu gribai, Čūsku atbildes sitiens vienmēr trāpīs mērķī. Čūskas izstaro noslēpumainu auru, ir šarmantas un kaislīgas.

Saderība ar:
Žurku +
Vērsi *
Tīģeri –
Trusi +
Pūķi =
Čūska +
Zirgu –
Kazu =
Pērtiķi –
Gaili *
Suni +
Cūku –

 

ZIRGS
Zirgs ir nemitīgi aktīvs. Zirgi nepagurstot strādā pie kāda uzdevuma līdz tā pabeigšanai, bet tikai tad, ja galīgo termiņu nosaka viņi paši. Zirgiem ir zibenīga atjautība, un viņi acumirklī spēj izprast cilvēkus un situācijas. Reizēm tas notiek pārāk ātri, un viņi sāk rīkoties, neredzot kopskatu. Tā kā Zirgi ir spējīgi iesaistīties vairākos projektos vienlaikus. Viņi atrodas nepārtrauktā kustībā un viņiem patīk fiziski vingrinājumi. Viņi var paši sevi nokausēt fiziski un garīgi. Zirgi ir ambiciozi un pārliecināti par savām spējām. Viņus neinteresē citu viedoklis, turklāt viņi labi māk runāt aplinkus. Zirgi var kļūt nepacietīgi un pēkšņi uzliesmot niknumā, bet reti kad dusmojas ilgi.

Saderība ar:
Žurku –
Vērsi –
Tīģeri *
Trusi –
Pūķi =
Čūska +
Zirgu –
Kazu =
Pērtiķi +
Gaili +
Suni *
Cūku +

 

KAZA
Kaza ir emocionāla un līdzjūtīga. Kazai patīk miers, viņa vienmēr uzvedas korekti un cenšas pielāgoties citiem. Viņa parasti ir kautrīga un jūtīga pret kritiku. Kazas bieži vien ir noraizējušās un viegli samulsināmas., bet, kaut ko stingri nolēmušas, viņas neatkāpjas no savas nostājas, līdz īsteno iecerēto. Citi cilvēki labi ieredz Kazas un rūpējas par tām. Kazas augstu vērtē dzīves jaukumus, un viņām parasti veicas. Viņām ir grūti tikt galā ar problēmām un trūkumu. Dedzīgās romantiķes Kazas panāk savu, pārspējot neatlaidībā līdzcilvēkus un pavēršot katru notikumu sev par labu. Viņas ir gatavas uz visu, lai izvairītos no konfliktiem, un nelabprāt pieņem lēmumus.

Saderība ar:
Žurku –
Vērsi –
Tīģeri –
Trusi *
Pūķi +
Čūska +
Zirgu =
Kazu +
Pērtiķi +
Gaili –
Suni –
Cūku *

 

PĒRTIĶIS
Pērtiķis ir saprātīgs un prot izmantot apķērību, lai atrisinātu problēmas. Pērtiķi māk izkļūt no sarežģītām situācijām un ir gatavi pielietot viltību, lai sasniegtu savu mērķi. Pērtiķi maz rēķinās ar citiem un to, kādu iespaidu uz citiem atstāj viņu rīcība. Tomēr parasti Pērtiķus labi ieredz, un ar savu entuziasmu viņi spēj iedvesmot citus uz darbošanos jaunos pasākumos. Pērtiķi nemitīgi meklē jaunus izaicinājumus un gūst panākumus ar savu radošo pieeju un lielisko atmiņu. Viņi ir enerģijas pilni un neatslābstoši aktīvi. Pērtiķi daudz neraizējas par tiem, kuri netiek viņiem līdzi, un ātri aizmirst nepatīkamos notikumus.

Saderība ar:
Žurku *
Vērsi +
Tīģeri –
Trusi –
Pūķi *
Čūska –
Zirgu –
Kazu +
Pērtiķi =
Gaili +
Suni +
Cūku =

 

GAILIS
Gailis ir ļoti sabiedrisks un lieliski parāda sevi situācijās, kad atrodas uzmanības centrā. Ja kādā grupā ir Gailis, ikviens viņu pamanīs, jo Gailis nespēj ieņemt necilu vietu. Viņi ir lepni, pašpārliecināti un ar ārkārtīgi stipru gribasspēku, bet reizēm tas var izpausties negatīvi. Viņi izceļas strīdos un debatēs. Nespēdami rīkoties negodīgi, Gaiļi liek visas kārtis uz galda un nesaudzē citu jūtas, meklējot pareizo risinājumu. Viņi neatlaidīgi cenšas izprast katras problēmas būtību un ir precīzi jebkurā darbā. Gaiļus var viegli ietekmēt ar glaimiem. Enerģijas pārpilnie Gaiļi ir drosmīgi, bet necieš kritiku un dzīvē mēdz būt pārmērīgi tikumīgi.

Saderība ar:
Žurku –
Vērsi *
Tīģeri +
Trusi –
Pūķi =
Čūska *
Zirgu +
Kazu =
Pērtiķi –
Gaili –
Suni +
Cūku +

 

SUNS
Suns ir ļoti uzticams un apveltīts ar taisnīguma izjūtu. Suns ir apķērīgs un lojāls pret draugiem, gatavs uzklausīt citu problēmas, kaut gan var arī izteikt kritiku. Krīzes situācijās Suņi vienmēr palīdzēs un nekad nenodos draugu. Viņi ir čakli, bet nerūpējas par bagātības uzkrāšanu. Viņi labprāt atpūšas. Suņiem vajadzīgs laiks, lai iepazītu cilvēkus, bet viņiem ir tieksme iedalīt cilvēkus grupās. Kad Suņi ļoti iekāro kaut ko, viņi darbojas neatlaidīgi. Ja Suņus sanikno, viņi kļūst iecirtīgi un reizēm zaudē savaldību, bet ilgi nedusmojas. Daži Suņi var būt nervozi, ar noslieci uz pesimismu.

Saderība ar:
Žurku +
Vērsi –
Tīģeri *
Trusi =
Pūķi –
Čūska +
Zirgu *
Kazu –
Pērtiķi +
Gaili –
Suni =
Cūku +

 

CŪKA
Cūka ir draugs ikvienam un vienmēr palīdzēs citiem izkļūt no grūtībām, jo ir godprātīga un dāsna. Cūkām patīk sabiedriskā dzīve, un tās ir labi ieredzētas. Viņas reti strīdas un, ja arī sadusmojas, netur ļaunu prātu. Cūkām ļoti nepatīk konflikti, un viņas bieži vien nepamana, ka citi cenšas tās samulsināt. Parasti viņas ir labās domās par pārējiem. Pārlieka izdabāšana savām iegribām ir viņu lielākā vājība, jo Cūkas tērē lielas summas izpriecām. Cūkas vienmēr dalās ar draugiem cerībā, ka viņi nepievērsīs uzmanību viņu mazajām vājībām. Cūkām patīk aizstāvēt kādu ideju, un viņas iesaista tās realizēšanā arī citus.      

Saderība ar:
Žurku =
Vērsi +
Tīģeri =
Trusi *
Pūķi +
Čūska –
Zirgu –
Kazu *
Pērtiķi –
Gaili +
Suni +
Cūku –

 

Avots: Dž. Heila “Praktiskais Fen Šui ikdienai, karjerai un laimei”

Dalīties.

Atstāt Ziņu