Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Vai es patiešām gribu būt pilnībā vesela?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

o, ka mūsu emocijas un domas ir būtisks faktors mūsu pašsajūtā droši vien neapstrīdēs neviena. Tieši tādēļ uz jautājumu- vai es tiešām gribu būt pilnīgi vesela, vispirms jāatbild pašai sev – vai esmu gatava strādāt ar sevi ik dienas? Jo būt veselai nenozīmē uz brīdi atbrīcoties no sāpēm un simptomiem, tas ir darbs ar sevi. Lūk, ieskats holistiskās terapeites Kerlas Tomas (Kerl Toam) metodē pilnīgas veselības atgūšanai un uzturēšanai.

Piemērs ar sāpēm rokā
Una aiziet pie dziednieka ar sūdzībām par sāpēm labajā plecā, kad sāpes ir spēcīgākas tās pāriet uz visu roku. Una cer, ka dziednieks ar kādu īpašu metodi atvieglos vai noņems sāpes un pēc tam varēs dzīvot veiklāk, turpināt darīt savus darbus. Kad Una atnāk pie dziednieka viņa tiek iztaujāta par savu problēmu. Protams, ka viņai kā jau visiem citiem cilvēkiem arī ir problēmas ģimenē, gan ar vecākiem, gan ar dzīvesbiedru. Una vēl šodien izjūt aizvainojumu, ka māte viņai uzspieda mācīties mūzikas skolā, kaut patiesība dikti gribējās būt par dejotāju, arī augstskola tika pabeigta tikai tādēļ, ka tas ir „Pareizi” un vecāki gribēja, lai meitai ir laba izglītība. Ar brāli attiecības ir labas, bet bieži vien viņš nenovērtē, cik daudz Una viņam dzīvē ir palīdzējusi.

Kerlas Tomas „Pieci” metode,
lai pilnībā atgūtu veselību:

Vesels Mugurkauls

Pareiza ēšana

Pareiza fiziskā slodze

Pareiza domāšana

Pareiza elpošana

 

Viss dzīvē ir  labi, tikai dažreiz ir pārdomas, ka tu priekš citiem centies un palīdzi, neko atpakaļ neprasot, vienkārši no tīras sirds, bet cilvēks pat paldies pateikt nevar.

Bet šodien atkal sāp stipri plecs un nedaudz roka tirpst.

Kā Unai var palīdzēt izārstēt roku, kura sāk sāpēt ar vien biežāk?

„Ja cilvēks grib būt vesels, loģiski, ka viņam jābūt veselam mugurkaulam, pareizām kustībām, kas uzlabos asinsriti, vajadzīga pilnīga elpošana un pareiza ēšana. Ja visas šīs lietas būs pilnībā sakārtotas, bet nebūs pareizas domāšanas, visas iepriekšminētās lietas viņam nepalīdzēs atgūt pilnīgu veselību…Ko nozīmē domāt pareizi? Lielāko dzīves daļu mēs dzīvojam neapzināti. Piemēram, braucam ar mašīnu un pēkšņi attopamies citā vietā. Kā tas atgadījās? Tādēļ, ka vadot mašīnu Tu biji kopā ar to nelieti, kas vakar Tevi aizvainoja. Mēs desmitiem riežu maļam savā galvā domas par notikumiem, kas ir sen jau pagājuši. Šis domas izsauc tikai virkni emociju, kas neļauj mums būt šeit un tagad. Es vēl joprojām kavējos situācijā, kura jau sen ir beigusies un par ko esmu jau ieguvis savu mācību. Es vēl joprojām esmu tur, kur viss jau ir pagājis un arī šeit patreizējā brīdī manis nav. Pēc šīm neproduktīvajām domām esmu izspiests kā citrons, negatīvs un noguris. Tādēļ  jāmācās, tikt galā ar savām domām, tikko tās mūsu galvā ir ienākušas,” – pārliecināta Kerla Toma.

Vairāk vai mazāk tie, kuri interesējas par veselīgu dzīvesveidu, saprot, ka šīm te visām lietām ir jābūt sakārtotām. Tomēr, ko darīt tagad, kad sāp roka, kā noņemt tagad sāpēs un izārstēt muguru, lai var turpināt mierīgi savu dzīvi? Tagad dziednieks var izmantot dažādas metodes, skaņu terapiju, vai afirmācijas un daudzas citas pat ļoti vienkāršas metodes, kas vienā acu mirklī saliks vietā jūsu izkustējušos no vietas skriemeli un sāpes pāries.

Jārisina problēmas emocionālā sakne
Unai ne tikai fiziski sāp roka, bet arī sāp sirds par to, ka viņu dzīvē nenovērtē, viņai ir aizvainojums uz saviem tuviniekiem un šīs te domas rada viņā spriedzi, kas pāriet uz ķermeni un rada sāpes. It kā viss dzīvē ir labi, tomēr ir  domas un emocijas, kuras Unai visu laiku atkārtojas-viņa nejūtas novērtēta!

Bet, ja ir vēlme būt harmoniskam un veselam visos līmeņos un iegūt pilnīgu veselību, ne tikai sakārtot skriemeli, kas izgājis no vietas, bet atrisināt problēmas sakni uz kuru reaģē jūsu organisms, būs jāstrādā visās dzīves jomās.  Neproduktīvās domas var vienā acumirklī atkal no vietas izkustināt jūsu skriemeli.

Viss patiesībā ir vienkārši, jūs paši sevi varat izārstēt iemācoties vienkāršas metodes, kas uzlabos jūsu dzīves kvalitāti.

Daudzās mācībās, piemēram, joga, cigun un citās veselības sistēmās, cilvēkiem tiek piedāvās metodes, kā sakārtot sevi visos līmeņos. Kerla Toma – holistiskā terapeite, balstoties uz savu pieredzi un pētījumiem, kas veikti 25 gadu prakses laikā, tic, ka cilvēku nevar izārstēt pat no visparastākajām iesnām. Taču cilvēks pats var izārstēties no absolūti jebkuras saslimšanas, ja vien pats gribēs tapt vesels un izmantos tās bezgalīgās zināšanas, ko cilvēces eksistences gadu tūkstošos ir uzkrājuši un saudzīgi saglabājuši dažādu tautu dziednieki un zintnieki.

Latvijā ar Kerl Toam metodēm darbojas Gaismas laivas darbinieki.

Dalīties.

Atstāt Ziņu