Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa

Vai dejot var iemācīties internetā? Sākt var noteikti!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
s saņemu ļoti daudz vēstules, kuras pauž līdzīgu domu. Piemēram: 
“Es ļoti gribētu atbrīvoties, satikt emocionāli atvērtus, aktīvus cilvēkus, kļūt drošāks meiteņu / sieviešu sabiedrībā.” 
“Abi ar draugu esam vecumā ap 50… mana dejošanas pieredze ir niecīga. Draugs jaunībā ir dejojis… ņemsiet mūs tādus?…” 
“Mēs esam divas kundzītes, ap 45, nekad neesam dejojušas, vai mēs drīkstam nākt uz nodarbībām?”…
 
No šiem daudzajiem vēstuļu sūtītājiem uz nodarbību atnāk apmēram puse, bet turpinot komunicēt arī ar tiem, kuri vēl domā par nodarbībām, izkristalizējas vairākas lietas, kas traucē vienkārši pieteikties un atnākt uz dejošanas nodarbībām.
 
Pirmkārt, tās ir bailes no tā, ja nu man pēkšņi kaut kas nesanāks, kā es izskatīšos. Tie ir stereotipi, kas radušies apkārtējo cilvēku ietekmē, jo, ja paskatāmies, kā bērns iemācās staigāt, tad tas nenotiek uzreiz. Jāpiebilst, ka nodarbībās, kuras ir paredzētas iesācējiem, piedalās visi, kuri “mācās staigāt” :).
Otrkārt, bailes no nezināmā, jo, ja iepriekš nav dejots, tad tas ir nezināmais. Taču varu apgalvot, ka tie, kuri ir nolēmuši izzināt nezināmo un pārkāpuši zāles slieksni, vienmēr ir palikuši, un parasti uz vairākiem kursiem.
 
Otra tipa vēstules vai komentārus, kurus es saņemu ir – žēl, ka tas ir tikai Rīgā, lūdzu organizējiet kaut ko arī citās pilsētās.
 
Iedomājieties, visu savu mūžu es pasniedzu dejas zālē, un likās, ka tas būs vienmēr, bet laiki un apstākļi mainās, un maināmies mēs visi, tajā skaitā arī es. Šobrīd visa pasaule ir saistīta ar internetu, tādēļ ir pienācis laiks izmantot šo pasaules tendenci par visiem 400%, kas Latvijā vēl līdz šim maz pielietota, un aicinu visus interesentus piedalīties Online deju apmācībās. Uzskatu, ka pamatlietas var mācīties arī Online. Protams, ka sasniedzot augstāku līmenī, vajadzētu piedalīties nodarbībās ofline, tas ir, zālē, bet pamata sajūtu, pamatsoļu apguvi var paveikt internetā vai online. Ja mācību process tiek virzīts pareizi, kā arī, ja gan audzēkņiem, gan pasniedzējam ir kopīgs mērķis, tad rezultāts ir garantēts.
 
Tagad ir novērojama ļoti liela aktivitāte dažādiem kursiem par sievišķību, par attiecībām. Un jāsaka, ka dalībnieku šiem pasākumiem netrūkst, jo cilvēki ir izslāpuši pēc zināšanām, pēc sapratnes, un tas ir apsveicami. Taču gribas teikt arī, bet… Cik no šīm iegūtajām zināšanām tiek izmantotas praksē, un cik liela daļa iegulst vienkārši plauktā? Vispārzināms fakts ir, ka, ja iegūtās zināšanas 72 stundu laikā uzreiz netiek pielietotas praksē, tad tās arī vēlāk nekad netiek pielietotas.

 
Kādus labumus Tu vari iegūt, mācoties deju pamatus Online?
 

1. Tā ir ļoti laba alternatīva tiem, kuriem dažādu iemeslu dēļ nav iespējas apmeklēt nodarbības zālē. 
 
2. Vadīšana – sekošana. Agrāk Argentīnas Tango, vispirms mācījās dejot vīrietis ar vīrieti, jo šādā veidā vīrieši iemācijās saprast, kādi signāli jādod dāmai, lai viņa pilnībā uzticētos viņa vadīšanai. Jo, lai varētu vadīt, ir jāsaprot gan vadīšanas signāli, gan arī kā signāli tiek saņemti, lai patiešām varētu sekot vadīšanai. Tikai šādā veidā Vīrietis patiešām kļūst par kārtīgu “BOSU” un iemācās, manuprāt, galveno likumu dzīvē – vīrietis vada, dāma seko.
 
3. Piešķil uguntiņu savām attiecībām. Manu uzmanību nesen internetā piesaistīja fotogrāfijas, kurās tika parādīti cilvēki dažādās situācijās, it kā sastinguši, ar fotoefektu palīdzību izdzēstu telefonu rokās… Domāju, ka Tu vari iedomāties, kādas tās bija. Divi gultā, divi kafejnīcā, divi parkā utt… Skumji, bet nevienā no šīm bildēm nebija vienam pret otru pavērsts acu skatiens… Varbūt tieši dejas jūsmājās ar iedegtām svecēm, un pēc nodarbības kopīgi baudītām romantiskām vakariņām, piešķils uguntiņu jūsu attiecībām?
 
4. Ja jūs abi kautrējaties no saviem gadiem (kaut gan ar nožēlu jāsaka, ka tas ir tikai pie mums, jo pasaulē dejo visa vecuma cilvēki, tādēļ, ka zin kādus labumus var dot dejošana). Un te jau patiešām neviens neredzēs, cik jums abiem gadu… Galvenais, no sirds izbaudiet kopā būšanas prieku!
 
5. Savukārt, dāmām, kuras izvēlēsies Lady styling nodarbību, nebūs nevienam jāprasa, vai mani ņemsiet pretī tādu, jo man ir tik un tik gadi, es esmu tāda un tāda. Mazām meitenēm vienmēr ir paticis grozīties spoguļa priekšā, un, esmu pārliecināta, ka gadiem ejot, mēs vēlamies to pašu, taču dažādu stereotipu ietekmē vairs neatļaujamies tā darīt ne mājās, un kur vēl sabiedrībā. Online Lady styling apmācība būs solis pretī Tavām pārmaiņām.
 
6. Labumi, ko dod fiziskās aktivitātes.
 
7. Palīdzēs pārvarēt bailes, kā izskatīsies deju nodarbībās oflineTu būsi jau mājās sagatavojies doties uz deju kursiem zālē.
 
8. Laba iespēja atjaunot pamatus.
 
Un, ja kaut uz vienu punktu Tu atbildēji “jā”, man tas der, tad droši piesakies Online apmācībai.

 

SALSA 
un / vai 
LADY STYLING

Protams, lai Tu saprastu kā tas viss notiks, tiek izsludināts vebinārs, kurā es pastāstīšu par sistēmu, kā notiks Online apmācības, kādas papildus aktivitātes Tevi sagaida, kādi būs noteikumi, lai Tu patiešām sasniegtu reālu rezultātu utt… 

Vebināri notiks 21. vai 29.decembrī – izvēlies vienu no dotajiem laikiem, kurš Tev ir ērtāks. Reģistrējies vebināram šeit…

Vēl gan jāpiebilst, ka arī šajās nodarbībās uzņemto audzēkņu skaits būs ierobežots, jo mani, tāpat kā Tevi interesē REZULTĀTS, tādēļ nav svaīgi vai tās ir online vai ofline apmācības, es uzņemos atbildību par katru.
 
 
Un vēl – Online deju apmācība ir arī kolosāla dāvana, šī dāvana ilgāku laiku atgādinās gan par dāvanu, gan dāvinātāju.
Dalīties.

Atstāt Ziņu