Vārda dienu svin: Agate, Selga, Silga, Sinilga

Uzzini, ko Tev sola maija mēneša horoskops!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kāds būs pavasara ziedošākais mēnesis -maijs, atkarīgs vien no mums pašām. Taču vadlīnijās un padomos, ko mums sniedz zvaigznes, ir vērts ielūkoties!

AUNS
Šomēness būsi ļoti aktīva, neatkarīga un apņēmīga, tava pašpārliecība būs augsta un mēneša laikā tikai augs. Merkūrs, Venēra, Marss, Jupiters un Urāns atradīsies Auna zīmē, kas rosinās tevi uzsākt jaunus projektus. Mēneša vidū, dažām planētām pārvietojoties uz Vērša zīmi, dzīves straujums mazināsies, iestāsies mierīgāks ritms. Svarīga lieta šomēness- taupīt un iekrāt naudu nākotnei un uzlabot savu finansiālo stāvokli. Jauns Mēness 3.maijā palīdzēs tev pievērst uzmanību detaļām un tikt galā ar jebkādiem dokumentu darbiem.

VĒRSIS
Šomēness Saule atradīsies tavā zodiaka zīmē- Vērsī, kas veicinās tavu dabisko talantu un prasmju attīstību un spilgtāku parādīšanos atklātībā.  Jauns Mēness 3.maijā liks tev justies kā uz jaunas starta līnijas- it kā sāktos jauns, svaigs dzīves periods. Tu būsi pārliecināta par sevi un stipra, vēlēsies izmēģināt jaunas lietas.
Mēneša vidū tavā zodiaka zīmē iegriezīsies Merkūrs, kas veicinās tikšanās ar jauniem, interesantiem cilvēkiem un atvērs tev jaunu, aizraujošu iespēju durvis.
Pilnmēness 17.maijā var radīt spriedzi tavās attiecībās.

DVĪŅI
Šis tev būs ļoti aktīvs mēnesis. Tu pavadīsi ļoti daudz laika kopā ar draugiem, paziņām un radiniekiem. Gaidāmas daudzas jaunas iepazīšanās, nodibināsi jaunus kontaktus. Esi tā, kas sper pirmo soli un uzsāk sarunu vai uzaicina uz kafejnīcu. Plutons Mežāzī un Saturns Svaru zīmē, kā arī vairākas planētas Auna zīmē tomēr radīs dažus ierobežojumus. Tu vari justies nogurusi, dažreiz var būt grūti rast prieku. Neptūns uz pāris gadiem šobrīd iegriezies Zivs zīmē. Tu vari būt nedroša par savas dzīves virzienu. Tas var radīt stresu, jo būs grūti izlemt par nākamo soli – kurā virzienā un kad to spert?

VĒZIS
Maijs tev ir piemērots laiks, lai izsūtītu savu CV uz darba vietām, kuras jau sen esi nolūkojusi, iepazītos ar jauniem cilvēkiem, kas var palīdzēt tev tavu mērķu sasniegšanā. Negaidi, kad ideālie darba piedāvājumi uzradīsies paši no sevis -sludinājumos vai kā citādi. Šomēness, ja ko gribi sasniegt, tev pašai aktīvi pēc tā jādodas pakaļ un sevi jāreklamē.
Tu strādāsi smagi un cītīgi. Mēneša vidū vairāk fokusēsies uz savām draudzībām un kolektīviem, kuros esi iesaistīta. Mēģini ieplānot vairākas tikšanās ar draugiem- relaksējieties pie dabas, dodieties piknikos, izbaudiet viens otra kompāniju. 17.maijā Mēness var atstāt spēcīgu ietekmi uz tavu mīlas dzīvi.

LAUVA
Šomēness tavs uzdevums ir paplašināt savu redzesloku, gūt jaunu pieredzi, apgūt jaunas lietas, iegūt jaunas zināšanas. Tas var nozīmēt arī kāda aizraujoša ceļojuma plānošanu, kā arī izglītības iegūšanu – pieteikšanos kādiem kursiem vai pat augstskolas programmai.
Mēneša otrajā pusē tava prioritāte būs karjera. Tu ieguldīsi daudz enerģijas, lai sakomplektētu informācijas bagāžu, ar ko varētu dalīties ar citiem.
Jauns Mēness Vērša zīmē palīdzēs tev veidot attiecības ar cilvēkiem no tavas dzīvesvietas. Ap 17.maiju var rasties sarežģījumi mājas dzīvē.

JAUNAVA
Šomēness Jauns Mēness Vērša zīmē palīdzēs tev uzsākt jaunu startu komunikācijas un izglītības lauciņā. Atrod veidu, kā izpaust savas idejas un domas un prezentēt tās citiem pārliecinoši. Piemērots laiks, lai plānotu ceļojumu, kurā vari atpūsties un baudīt piedzīvojumus. Tikai parūpējies, ka ceļosi kopā ar cilvēkiem, kuru sabiedrību izbaudi.
Ap 17.maiju var rasties kāda ķilda vai pārpratums ar kādu no kaimiņiem.
Plutons Mežāža zīmē joprojām transformē tavu pieeju mīlestības un romantikas lietām.

SVARI
Šomēness var būt sarežģīti atrast balansu savās attiecībās, īpaši, ja tev ir dzīvesdraugs. Tu pastāvīgi atradīsies krustcelēs starp alkām pēc savas neatkarības un sekošanas kāda vadībai. Tev vajadzētu iet pašai pa savu ceļu un pārstāt izdabāt citiem. Visa mēneša garumā jums ar dzīvesbiedru būs jāpievēršas kopīgā budžeta problēmu risināšanai. Jauns Mēness Vērša zīmē palīdzēs tev uzsākt ko jaunu šajā finansu jomā, iespējams, tev izdosies ļoti izdevīgi nokārtot kādu kredītu.

SKORPIONS
Tā kā šobrīd esi diezgan aktīvā savas dzīves posmā, tev šomēness ies visai karsti- būs daudz darba, būsi aktīva. Īsi gala termiņi, darbu kalni un neiespējamas prasības no vadības var radīt nelielu stresiņu. Mēneša vidū gan viss nedaudz nomierināsies, un tev būs vairāk brīva laika, ko pavadīt ar ģimeni, draugiem un veltīt pašai sev.
Attiecību jomā šis mēnesis ir mierīgs. Jūsu starpā valdīs sapratne un savstarpēja cieņa. Ap 23.maiju mīlestība var uzliesmot, izbaudot kādu kaislīgu piedzīvojumu. Ap 17.maiju var rasties problēmas ar pašapziņu.

STRĒLNIEKS
Šomēness gaidāma aktīva mīlas dzīve, kas paņems lielāko daļu tava laika. Vai tu esi jaunās attiecībās, vai jau ilgstošās, vai varbūt vēl brīva un tikai interesējies par kādu, katrā ziņā šomēness zvaigznes tev sola, ka uzplauks tava mīlas dzīve. Ja esi šobrīd viena, visdaudzsološākais laiks seksuālām attiecībām ir mēneša vidus.
Neptūns šobrīd ieceļo Zivs zīmē un paliks tur pāris gadus. Kādu iespaidu tas atstās uz tevi? Tu vari just nelielu apmulsumu savā ģimenē, iespējams, jutīsies pazudusi. Saturs Svara zīmē rosinās tevi uzņemties atbildību pret draugiem un radiniekiem.

MEŽĀZIS
Pirmā mēneša puse var būt visai sarežģīta, jo tu būsi ātri aizkaitināma, viegli sadusmosies par dažādiem niekiem, tādēļ ģimenē var rasties ķildas. Turklāt kāds no ģimenes locekļiem būs ļoti iemanījies tev kāpt uz varžacīm un uzkurināt tavas dusmas.
Mēneša vidū nomierināsies un stress mazināsies. Pārējā maija mēneša daļa paies mierīgi un tu būsi laipnāka pret citiem. Šajā laikā tev prātā būs mīla un romantika, tādēļ pati gan jutīsies, gan izskatīsies jutekliski un pievilcīgi.
Ap 17.maiju var rasties strīds ar kādu draugu.

ŪDENSVĪRS
Šis tev būs ļoti aizņemts mēnesis, norisināsiEs ļoti daudz dažādas aktivitātes. Pirmo divu nedēļu garumā tu būsi iesaistīta dažādās aktivitātēs un projektos kopā ar draugiem, kaimiņiem un paziņām. Vairākos no šiem projektiem tu uzņemsies vadību un uzraudzīsi, lai visas lietas tiktu izdarītas labi.
Ap mēneša vidu patvērumu gūsi mājās, kur būs mierīgi un komfortabli. Taču tu, relaksējoties un atpūšoties, vari justies vainīga. Jauns Mēness Vērša zīmē palīdzēs tev nomierināties un neizjust nevajadzīgu stresu.

ZIVS
Jauns Mēness Vērša zīmē 3.maijā radīs tevī miera sajūtu, jutīsies stabili, pat, ja šis tev ir stresains un aizņemts laiks. Šomēness ļoti svarīgi ir pievērsties naudas lietām. Tev vajadzēs doties pie kāda speciālista un atrisināt pāris problēmas. Piemērots laiks, lai atšķetinātu kādas ilgstošas problēmas.
Mēneša vidū vairākas planētas Vērša zīmē rosinās tevi uz jaukām un siltām attiecībām ar ģimeni un kaimiņiem.

Dalīties.

Atstāt Ziņu