Vārda dienu svin: Justīne, Juta

‘Uzveicām slinkumu un sākām vingrot!’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Oktobrī uzsākām jauno fitnesa sezonu, piedāvājot jaunus video ar vingrojumiem, kurus vari pati mājās pildīt un sasniegt lieliskus rezultātus! Taču šajā sezonā aicinām Tevi ne tikai pašai būt fiziski aktīvai, bet iedvesmot arī citus, noorganizējot savu vingrošanas grupiņu un piedaloties akcijā 1..2..3 Aiziet!

Pirmā vingrošanas grupiņa jau atsaukusies – Ligita ar savām draudzenēm, smeļoties iedvesmu no SievietesPasaule.lv video vingrojumiem, tiekās Tautas namā un kārtīgi izvingrojas. Priecājamies par meiteņu dedzību un vēlam saglabāt šo dzirkstelīti, lai spētu iedvesmot un piesaistīt vēl citas vingrotgribētājas! Izturību jums!

Lūk, Ligitas vēstule par to, kā viņām iet:

“Ar vingrošanu mēs esam uz Jūs. Diemžēl, jo mūsu pusē nav iespējas – tuvākās sporta zāles, kurās varētu vingrot, ir 13 un 40 km attālumā no mūsu pilsētas. Tāpēc dažreiz jāiztiek vien ar mājās vingrošanu. Ek, tik tas slinkums…Bet, ir viens “bet” –  pateicoties sievietespasaule.lv, kaut arī Jūs apgalvojat, ka nav jābūt motivācijai, bet gan vienkārši jāvingro, es apgriežu Jūsu teikto- jo tieši Jūs, šobrīd esat vislielākā motivācija. Dažreiz, kad mēģinu nu tā riktīgi saņemties, izmantoju tieši sievietespasaule.lv saitā esošos vingrojumus, jo šeit tie ir vislabāk demonstrēti. Ir tik viegli tikt līdzi, tik izturību vajag! Paldies!
Pateicoties jums – telefons rokā, zvans draudzenēm un uz priekšu. Tikām tiktāl, ka vingrošanai vietu atradām Tautas namā. Vakarā, kad vairs nenotiek nekādi mēģinājumi un aktivitātes. Pagaidām mēs esam labākās draudzenes – tas ir māsas meita, brāļa sieva, es – Ligita un mana meitiņa. Ja tā turpināsim, mūsu skaits noteikti kļūs plašāks, jo tas ir tikai iesākums!
Lieliska iespēja izrauties no mājām, saskrieties biežāk, galvenais, ka ir no kā smelties – sievietespasaule.lv tik daudz un dažādu vingrojumu, ka turies vien un līdzi skrien! Šis ir arī mūsu moto “Turies vien un līdzi skrien!” “

Esi aktīva arī Tu un iedvesmo citus!

 

 

Sadaļa “Fitness mājās”

virtuālās fitnesa nodarbības trenera Kaspara Ozoliņa vadībā. Šeit Tu atradīsi iedvesmojošus video ar vingrojumiem, kurus vari pati mājās pildīt un sasniegt lieliskus rezultātus!

Dodies uz sadaļu, ieslēdz video un sāc vingrot!

 


Dalīties.

4 komentāru

  1. Līga Rozentāle on

    Prieks par aktivitāti! <br>Nevis čīkstēt par to, ka nav iespēju, bet pašām radīt iespēju! Jo iespējas vienmēr ir, tikai jāprot tās saskatīt un paņemt! <br>

  2. Meitenes tiešām baigie malači! Mums te Rīgā fitnesa centrs vai uz katra stūra, taisni vai kauns neko nedarīt, bet ārpus Rīgas tiešām vajadzīga baigā uzņēmīga, jo iespējas nekliedz no katra stūra.

  3. jā, jā, es pateicoties šim arvien biežāk skatos uz savu sporta kluba dāvanu karti, kas, starp citu, jāizmanto līdz gada beigām 🙂

Atstāt Ziņu