Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

‘Uzplauksti pavasarim!’ skaistuma pārvērtības

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Portāla SievietesPasaule.lv darbiniece Jana dodas uz jauno Oriflame ekobiroju piedzīvot skaistuma pārvērtības.
Jana tika uzposta un saņēma arī populārā stilista, make-up mākslinieka Andra Ruskuļa konsultāciju un padomus, kā izcelt savu skaistumu ikdienā un svētkos. Šādas pārvērtības būs iespējams piedzīvot arī desmit akcijas “Uzplauksti pavasarim!” uzvarētājām.

Vēl tikai līdz 1.aprīlim gaidām jūsu vēstules akcijai ‘Uzplauksti pavasarim!’. No visām iesūtītajām vēstulēm, izvēlēsimies 10 sievietes, kurām 14.aprīlis kļūs par īpašu dienu. Ja būsi starp viņām, dāvanā saņēmsi ielūgumu uz vienas dienas iedvesmojoši izglītojošo pasākumu “Uzplauksti pavasarim!”

Kas notiks 14.aprīlī? Vispirms dienu sāksim SievietesPasaule.lv mājīgajās telpās, kur pārvērtējošās konsultantes Elīnas Neilandes vadībā celsim pašapziņu, strādāsim ar motivāciju, sievišķības atraisīšanu sevī un citiem tieši Tev aktuāliem jautājumiem.
Pēc tam sasniegto nosvinēsim pie gardām un spēcinošām pusdienām Harry Morgan restorānā. Taču ar to viss nebeigsies! Sāksies dienas sievišķīgākā daļa – vedīsim Tevi uz Oriflame jauno ekobiroju, kurā populārā stilista un make-up speciālista Andra Ruskuļa vadībā tiksi uzposta un iemirdzēsies jaunā krāšņumā!

Vairāk par to, kas gaidāms 14.aprīlī Uzplauksti pavasarim! lasi šeit>>

KĀ PIETEIKTIES?
Akcijā var piedalīties ikviena Latvijas sieviete, kura jūt, ka viņas dzīvē nepieciešamas iedvesmojošas un sievišķīgas pārmaiņas. Nepieciešams tikai atsūtīt pieteikuma vēstuli ar pamatojumu – „kādēļ man nepieciešama iedvesma uzplaukt” uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju. Vēstules var iesūtīt līdz 1.aprīlim (ieskaitot).

Dalīties.

Atstāt Ziņu