Vārda dienu svin: Līga

Ūdensvīriem maijā laiks ģimenei un mājām

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

densvīriem aprīlis bija gana kritisks mēnesis, kur nācās gan revidēt cilvēkus, gan revidēt savus uzskatus un galvenais – ravēt savu baiļu dārziņu. Īsāk runājot, ja tā labi atskatās uz aprīli, tika iztērēta vismaz dubulta jūsu drosmes porcija. Un par to jums pienākas prāva kompensācija.

Maijs sākas jau 29. aprīlī ar vnk fantastisku jauno mēnesi Vēršos. Un jums šī fantastiskā, dziedējošā enerģija ieplūdīs vissvarīgākajā jūsu dzīves sektorā – jūsu ģimenēs, mājās, emocionālajā labklājībā un drošības sajūtā. Tie ir pamatu pamati. Ja aprīlis sašūpoja zemi zem kājām, tad tagad sajutīsiet vnk fantastisku atbalstu. Jums būs tāds drosmes un apņēmības pieplūdums, ka steigsiet to likt lietā un’, jau pirmām kārtām, darba/karjeras lietās.

Maijs ir tas mēnesis, kad varat sajust savas mājas/ģimeni kā drošības garantu saviem drošajiem soļiem pasaulē. Ap 14. maiju jums pilnmēness Skorpionos – jūsu darba, karjeras un misijas sektorā. Šis ir īpašs pilnmēness, jo tas precīzi savienojas ar nopietnības un ilgtermiņa dievu Saturnu, kuru, savukārt, svētīs dievu dievs Jupiters.

Ja jums ir reāls plāns, biznesa plāns, ja jums ir kādas ļoti stabilas iemaņas kādā profesijā, jūs varat cerēt uz ļoti nopietniem pavērsieniem karjeras jautājumos. Un te runa ir par ilgtermiņu (gadiem). Jebkuri uzpūsti projekti, haļavas, traļi-vaļi utt. izgāzīsies ar milzu blīkšķi. Jebkuras pamatotas lietas uzzels. Sakarīgie Ūdensvīri, skatieties, kur ir jūsu talanti un mākas un nekautrējieties tās demonstrēt citiem. Jums par to samaksās un labi samaksās.

Bet lai jums savās mājās un savos darbos nebūtu garlaicīgi, visu maiju jūs ar visādiem pikantiem piedāvājumiem (arī mīlas) vajās kaimiņi, kolēģi un paziņas. Daži no piedāvājumiem būs TĀDI, ka sev būs jāiekniebj, lai saprastu, vai tas, gadījumā, nav sapnis. Visa jezga sāksies jau 03.05., bet pagalam traki būs ap 15.-16.05. Nu Ūdensvīri jau īpaši nekomplekso par brīvo mīlu un īstermiņa attiecībām. Kas zina, mož tajā visā venēriskajā virpulī arī kkas jēdzīgs dzimst.

Bet garlaicīgi jums toč nebūs, jo maijs ir viens nereāli pikants mēnesis. Un jums arī pienākas pikance, kā daļa no kompensācijas par aprīli.

Tā, tagad nopietni. Ūdensvīri ir toleranti pilsoņi, kas kko vienmēr cenšas mīlēt, cik nu ir spēka un cik uz to brīdi sanāk. Maija pēdējā dekādē jums Saule ieiet radniecīgajos Dvīņos. Tas nozīmē, ka komunikācija un atmosfēra (it sevišķi ģimenē) paliks viegla un flirtīga. Skatieties, lai tā nepaliek par vaļīgu, jo jau 20. maijā jūsu eksotikas un plašumu sektorā mostas Marss. Nu nebrūvējiet muti uz citādiem cilvēkiem, dabūsiet iekšās un atsitiens būs gana nejauks.

Labāk šo agresīvo (ļoti agresīvo) enerģiju palaist ceļojumos. Var lidot ar gaisa balonu. Var doties pāri okeānam un trejdeviņām zemēm. Ja nevarat atļauties nopirkt biļetes, vismaz domājiet plašās pasaules virzienā un pasaule atsauksies, pirmām kārtām jau, ar naudas čupu. Lamāsieties, apsmiesiet, nebūs jums naudas čupas un jūnijā (uz svētkiem) jūs ieliks stūrī un vēl arī nobārs. Vajag jums to?

Maijs ir par savām mājām, savu tuvāko apkārtni, saviem radiem, savu ģimeni, savu darbu. Maijs ir par BĀZISKĀM LIETĀM jūsu dzīvēs un maijs ir lielisks! Un tas nozīmē, ka bāziskās lietas jūsu dzīvēs lieliskā veidā sakārtosies. Lai jums sokas un izdodas. Sākas jauns periods dzīvē. Aprīlis 2014. gadu sašķēla divās pusēs un tagad jūs iesoļojat jaukajā šī gada pusē. Veiksmi!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

2 komentāru

Atstāt Ziņu