Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Ūdensvīriem jūnijā: prieks, dzirkstoša enerģija un mīla!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

veiki, foršie Ūdensvīri un Ūdenssievas! Varu jūs apsveikt ar līksmu jūniju. Jūnijs visam Zodiakam ir lēns mēnesis, bet ne jums un ne Dvīņiem. Jūsu zīmes spridzinās, bet nu tagad par jums.

Jauns mēness maija beigās ienesīs jūsos vieglu, dzirkstošu enerģiju jūsu azarta, romantikas un prieka sektorā. Tas ir tā, it kā kāds beidzot būtu atvēris istabā logu. Un jūnija pirmā nedēļa ir jāvelta lietu sakārtošanai, jo vēlāk viss Zodiaks sāks bremzēt. Ir jānokārto lietas, jāveic lielie pirkumi utt., jo vēlāk (līdz jūlija sākumam) panesīsies visādi brāķi, termiņu neievērošanas utt. (Merkurs aiziet retrogrādā/aizmieg).

Jo tālāk jūnija mēnesī, jo lietas jums uzņems apgriezienus. Pilnmēness jums draudzības un dzīves sapņu teritorijā. Tagad labas ziņas. Jūlijā (14.07.) jums sāksies jauns Jupitera gads, kas būs daudz naudīgāks, veiksmīgāks un konkrētāks. Ūdensvīri ir pati izturīgākā Zodiaka zīme, bet NAFIG VISU LAIKU KAUT KO TURĒT UN IZTURĒT! Tagad sāks veikties un iet no rokas. Jupiters, kas ir vislielākais debesjuma labvēlis, no jūlija jums veselu gadu svētīs sadarbības un partnerības lietas. Tapsiet slaveni un visu atzīti, kā arī mīlēti. Varbūt būs jāprecās. Un tas tā forši!

Jau jūnijā manīsiet, kā stress mazinās. Neredzama, maiga, bet ļoti spēcīga enerģija sāks kārtot naudas lietas un veselību. Tie ir PIRMIE VEIKSMES STARI jūsu virzienā pēc diezgan ilgas pauzes. Un tas būs ļoti patīkams starojums. Debesjuma varenie: Jupiters, Saturns un Kairons vienosies, ka Ūdensvīri ir gana cīnījušies un tagad jūs ir kādu gabaliņu jāpanes uz veiksmes viļņa. Un galvenais… lai kā jūs spirinātos pretim savai veiksmei, jums nāksies ar veiksmi sadzīvot. Saprotu, nav viegli…

Šī jaunā veiksmes enerģija jums nemaz nav tik vienkārša. Skan absurdi, bet tā tas ir. Ūdensvīri ir slaveni ar to, ka vienmēr lietas nokārto citu vietā (kur vajag, bet biežāk – kur nemaz nevajag). Tagad citi lietas kārtos JŪSU VIETĀ. Nu ko, atslābstiet un izjūtiet baudu no tā.

Nedaudz par Jāņu svinēšanu. TIEŠI JĀŅU NAKTĪ MĪLAS DIEVIETE VENĒRA IEPELD JŪSU ROMANTIKAS SEKTORĀ…. NEKĀDAS GULĒŠANAS! PAPARDES ZIEDS! Pat ja papardes ziedam ir cita ādas krāsa (ļoti ticams).

Un kad papardes zieds jūs noķer (nevis jūs viņu) – ĻAUTIES! Te nu arī ir tā veiksmes enerģija. Jums nekas daudz nav jādara, jums tikai jābūt nomodā un jāļaujas. Nu atļaujiet arī pasaulei jums palīdzēt.

Jau jūnijā manīsiet, kā stress mazinās.
Neredzama, maiga, bet ļoti spēcīga
enerģija sāks kārtot naudas lietas
un veselību. Tie ir pirmie veiksmes stari
jūsu virzienā pēc diezgan
ilgas pauzes.

Jūs tagad (īpatnējā veidā) dodaties pretim zināmai slavai un atpazīstamībai. Pašā gada nogalē jums no darba/karjeras/misija/slavas sektora nokrīt važas un ierobežojumi. Ko jūs ar visu to slavu un veiksmi darīsiet? Der padomāt! Katrā ziņā – lidojuma augstums būs jau pavisam cits un ātrumu jūs sāksiet uzņemt jau jūnijā. Pamēģiniet sajust to un izbaudīt. Un obligāti fiksējiet visas tās lietas, kurās kaut nedaudz, bet ir noveicies. Tā ir tā klusā, bet spēcīgā enerģija, kas jūs tagad sāk nest. To lolojiet gan!

Jūnija beigas un jūlija pirmās trīs nedēļas būs veselības laiks. Šis ir laiks, kad savās mājās vajadzētu ienest veselīgus paradumus. Vispār veselīgs dzīvesveids jums tagad paliks diezgan izdevīgs. Tas vairos veiksmi un labsajūtu ilgtermiņā.

Ūdensvīriem ir īpatnēja spēja just – ne tāda kā citiem. Jūs jūtat nevis pašas lietas kā tādas un notikumus kā tādus, bet jūs jūtat lietu kārtību un likumsakarības. Jūs jūtat pagātni un nākotni, jūs jūtat kā lietas ir izvietotas laikā un telpā. Jums ir uzdevums tagad sajust veiksmi un savu pievilcību un kā šīs lietas ir izvietotas jūsu personīgajā telpā un jūsu personīgajā laikā. Gan jau sapratāt. Un veiksmīgs Ūdensvīrs ir trakoti pievilcīgs cilvēks, kuru visi grib. Lai jums lielisks šis jūnijs! Veselīgā priekā, foršie!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

2 komentāru

Atstāt Ziņu