Vārda dienu svin: Līga

Ūdensvīri, izmantojiet aprīļa ‘zelta vistiņu’!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

prīlis jums (dīvainā kārtā) būs labs mēnesis. Jums jau martam bija jābūt tīri tā neko, salīdzinājumā ar iepriekšējiem 4 mēnešiem. Aprīlī lietas ies stipri vien uz augšu. Arī finansiāli, ja kas.

Aprīlis iesākas jau 30. martā ar sarežģītu jaunu mēnesi Aunos. Tas aktivizēs darba lietas, komunikāciju ar tuvāko apkārtni (kaimiņiem, kolēģiem, radiem, it sevišķi brāļiem un māsām). Komunicēt nāksies daudz un būs ļoti interesanti, jo tagad Ūdensvīri spīd un ir šarmanti un seksīgi. Skaidrs, ka apkārtējie to redz un jūt. Un kas par to? Lai skatās!

5.aprīlis jums Ziemassvētki! Mīlas dieviete Venēra (kas jūs padara šarmantus) iepeld jums pasakainā sektorā – jūsu naudas, talantu un pašapziņas sektorā. Un tās vēl pie tam ir Zivisss! Un Venērai acīs iedegsies $$ zīmītes. Venēra ir kāra uz naudu un briljantiem. Un Zivis allaž ir bijušas naudas simbols. Kaut vai atminamies vēl neseno tradīciju likt maciņos zivju zvīņas. Nauda ripos! Tas ir kā dabūt zelta vistiņu, kas dēj zelta olas. Apsveicu!

Un vēl tā trakulīgā Aunu enerģija, kas tagad gaisā… Steidziet raust materiālos labumus. Jūsu talanti tagad spilgti zaigos. Un šo visu svētīs varenais Jupiters, kas gādās par vingru un raitu ikdienas soli un veselību.

Tālāk uzmanīgi! Valdiet mēli, it sevišķi par eksotiskām jums lietām. It sevišķi, ja jūs kontaktējiet ar citu tautību, pārliecību, izglītības līmeņa cilvēkiem. Jūs esat gana inteliģenti pilsoņi, un stāsts nav tik daudz par jums, bet par to KĀ JŪS UZTVERS atšķirīgie no jums cilvēki. Cilvēki no 15.04. līdz 25.04. būs gana satracināti un var elementāri jūs pārprast. Un jūs varat vnk aizrauties ar jauno iespēju baudīšanu un nemaz nepamanīt, ka esat pārvālējuši kādam sērdienim pāri ar savu jauno kvadriciklu.

Aprīlis ieviesīs lielas korekcijas. Jums tas, visticamāk, liks pakāpties jaunos augstumos/plašumos. Visticamāk, jūs pa zemu lidojat un tagad pacelsieties līmeni augstāk. Viena lieta….

Paliksiet viensētas līmeni,
būs jums trauksme.
Plašumi un augstumi tagad
jums ir šīs aptumsumu
sezonas aktualitāte.

Aprīlī jums var piemesties trauksme. Nesteidzieties to kupēt/mazināt ar trankvilizatoriem. Trauksme norāda uz to, ka ‘šis konkrētais dzīves līmenis ir iziets’ un ir jāmeklē trepītes uz nākamo līmeni. Skaidroju populāri. Ja jūs jau 50 gadus strādājat vienā darba vietā un nodarbojaties ar vienu un to pašu un ejot uz šo darbu jums sākas trauksme / panika, tad jāmeklē jauns līmenis, nevis baldriānu tinktūra. Ja jau 50 gadus esat viens/viena un atgriežoties mājās sākas trauksme / panika, nu vismaz nopērciet sev kaķi (nevis baldriāna tinktūru). Sorry, ka uzbāžos ar skaidrojumiem, bet aprīlī trauksme/panika varētu būt ‘lūgtas viešņas’. Bet nekas… Maijā, starp citu, visai cilvēcei un visam Zodiakam jau sākas ziedu laiki un vai tad nebūtu pagalam jauki šos ziedu laikus sagaidīt jaunā līmenī.

Aprīlī Ūdensvīriem ļoti jauki būtu sākt kaut ko mācīties/studēt, vai vismaz apdomāt šādas iespējas. Tas jau atkal ir stāsts par jaunu līmeni. Šīs studijas elementāri var būt kaut vai autovadītāju kursi. Der vis-kaut-kas, piemēram, valodu apguve, šūšanas pulciņš, doktorantūra. Īpaši svarīgi ir apjēgt, ka eksistē PLAŠA pasaule, nevis viena vienīga viensēta. Ko jūs zināt par Mikronēziju, Polinēziju, Gambiju un Zambiju? Ja zināt maz/nemaz, tad tas neies cauri.

15. aprīlī jums pilns mēness ar pilnu mēness aptumsumu jūsu vislielāko plašumu sektorā un tas ir kā eksāmens eksotikā, nevis viensētas ģeogrāfijā, kur būtu jāpastāsta, kur atrodas ābelīte un kur kaķis Muris mīl dusēt diendusu. Paliksiet viensētas līmeni, būs jums trauksme. Plašumi un augstumi tagad jums ir šīs aptumsumu sezonas aktualitāte.

Kopumā bagātību raušanas, talantu un pašapziņas spodrināšanas, horizonta paplašināšanas mēnesis. Tas ir gana jauki. Lai jums liela bagātība un labs gara lidojums! Priecīgi, lieliskie!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

Atstāt Ziņu