Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Triks, kā ar sarkano lūpukrāsu notušēt tumšos lokus zem acīm

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ar pasaules interneta hitu kļuvis make-up blogeres Dīpikas Mutijalas (Deepica Mutyala) video padoms, kas sola, ka, uzklājot sarkanu lūpukrāsu uz tumšajiem lokiem zem acīm, tie tiks notušēti.

Skaistuma eksperte programmā Today demonstrējusi šo triku arī uz modeles un atklājusi dažus padomus, kā panākt vēlamo efektu:

1. solis 
Iz
vēlies matētu lūpurkāsu. Nederēs lūpukrāsas, kuru sastāvā ir spīdumi.

2. solis
Lūpukrāsu iestrādā ādā ar make-up otiņu vai ar pirkstu. Lūpukrāsu nesmērē, to iestrādā ar vieglām pliķējošām (bungājošām) kustībām.  
 

3. solis 
Lūpukrāsai aptuveni minūti ļauj iesūkties un nožūt.

4. solis
Tad pa virsu ar sūklīti liek korektoru. Arī to iestrādā ādā ar maigām pulsējošām kustībām, nevis smērējot.

Kā zināt, kādu sarkano toni izvēlēties?
Dīpika saka, ka viena sarkanā lūpukrāsa nederēs visām sievietēm. Gadu gaitā gan nācies secināt, ka vidēji sauļotai ādai piemērotāki ir sarkanoranžie toņi, bālākai ādai – koraļļu un persiku toņi, bet tumšādainām sievietēm jāskatās drīzāk tumši sarkano lūpukrāsu virzienā. Ir vienkārši jāmēģina un jāskatās, kas der.

Skaistuma eksperte saka, ka šī trika būtību var saprast paskatoties uz krāsu apli. „Tajā ir skaidri redzams, ka sarkanie un oranžie toņi atrodas pretī zilganzaļajiem, kas arī veido tumšos lokus. Līdz ar to lūpukrāsas sarkanais tonis neiztralizē ādā esošo zaļo pigmentu,” saka Dīpika. 

Dalīties.

Atstāt Ziņu