Vārda dienu svin: Līga

Treniņprogramma ‘Es savas dzīves arhitekts’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

udens pirmajos divos mēnešos SievietesPasaulē sadarbībā ar personības izaugsmes treneri Daci Meiju notikuši jau divi nodarbību cikli „Darbs ar zemapziņu: Dr. Siņeļņikova skola”. Mums ir milzīgs prieks par lieliskajām atsauksmēm no grupu dalībniecēm un vēl lielāks gandarījums par to, ka vairākās dzīvēs jau sāk noritēt pozitīvas pārmaiņas. Par to, cik vērtīgs ir bijis šis nodarbību cikls, liecina kaut tas, ka abas grupas pat pēc cikla beigšanās joprojām tiekas ar pasniedzēju un turpina strādāt un mācīties. Tādēļ, ņemot vērā iepriekšējo nodarbību dalībnieču pozitīvās atsauksmes un ierosinājumus, Dace nodarbību ciklu uzlabojusi un izveidojusi īpašu treniņprogrammu – „Es savas dzīves arhitekts”. Treniņprogramma sākas jau novembrī!


Treniņprogrammu vadīs personības izaugsmes trenere DACE MEIJA, pabeigusi trīs mācību programmas pie plaši zināmā krievu homeopāta, psihoterapeita Dr. Valērija Siņeļņikova:

„Pašos pirmsākumos Dievs mūs uz šīs zemes atsūtīja ar 4 piepildītiem čemodāniem- PRIEKA, MĪLESTĪBAS, PAŠREALIZĀCIJAS un VESELĪBAS. Visi tie bija pilni, sakārtoti pirmajam ceļam. Mēs augām, tos atvēra un sāka kārtot citi cilvēki, vēlāk paši, darot to pēc tā brīža savas gudrības un izvēles. Viss ir labi, ja dzīvojam harmonijā un esam laimīgi, varam iet savu dzīves ceļu un izmantot mums iedotos resursus. Labi, ja kārtība ir visos četros čemodānos.

Kā to var zināt? Dvēsele ar mums runā ķermeņa valodā, ja visos čemodānos ir kārtība, tad arī cilvēks ir vesels, un labi jūtas. Dzīve ir sabalansēta. Ir līdzsvars starp pozitīvo un negatīvo. Un tieši tā ir māka šo līdzsvaru noturēt.

Ja līdzsvars izjaukts, tad pirmais par to stāsta ķermenis. Kā? Iesākumā trūkst enerģijas, nav prieka, neko negribas, tad apātija, un tā mēs nonākam līdz slimībai.

Dzīves ceļa somu sakārtošanai izmantosim dažādus instrumentus, gan teorētiskus, gan praktiskus, ieskatīsimies katrs savos čemodānos, mācīsimies tos salikt tā kā PAŠI to vēlamies, piešķirsim sev tiesības būt patiesiem un izdarīt IZVĒLI, mācīsimies lietot instrumentus, kā atbrīvosimies no bailēm, no vainas sajūtas no virs atbildības. Radīsim izpratni par to mīlestības trauku, ar kādu katrs esam ienākuši šajā pieaugušo dzīvē, citam pilnāks, citam tukšāks, citam pavisam tukšs. Tas atkarīgs no tā, ko mums iedod tēvs, māte, skola, sabiedrība. Vai viņi pajautāja mums ko vēlamies? Vai arī salika mūsu čemodānus bez mūsu piekrišanas? Ko ar tiem tagad darīt? Kā izņemt lieko un ielikt vajadzīgo? Kā pateikt paldies par vajadzīgo? Kā piedot par lieko? Kā zināt ko es pati vēlos?

Mācīsimies būt savas dzīves arhitekti – veidot to tādu, kādu vēlamies pašas! Mācīsimies būt saimnieces pār savu dzīvi, būt veselas un laimīgas!”

Treniņprogramma „Es savas dzīves arhitekts”

Ievadlekcija 20.novembrī
Ievada seminārs un diskusiju aplis

Nāc un iepazīsties ar lektori Daci un sajūti, vai treniņprogramma būs tev piemērota!

Nodarbības cena simboliska: 3 Ls  (Nākot uz ievadlekciju, katras nākamās nodarbības cena tikai Ls 10)

I nodarbība: Darbs ar zemapziņu „Kā atpazīt grābekļus un pārstāt uz tiem kāpt?” 21.novembrī
Kāpēc situācijas atkārtojas, kas ir tas, kāpēc mēs kļūdāmies? Kā pārtraukt?

Semināra mērķis– izprast savu situāciju, radīt jaunus rīcības modeļus, atbrīvoties no tām pagātnes programmām, kas traucē.

II nodarbība: Praktiskā daļa „Es savas dzīves arhitekts 1.daļa” 28.novembrī

Mācīsimies redzēt, dzirdēt, just un veidot dialogu ar savu iekšējo ES, salikt savas dzīves ceļa somu.
Semināra mērķis –
Mācīsimies būt patiesas pret sevi, pateikt ko vēlamies; Ko darīt, lai to realizētu, un kādi resursi tam nepieciešami; Saruna ar savu iekšējo ES, kā saprast kad ir „jā” un kad „nē”? Kārtosim savu dzīves ceļa somu pašas

III nodarbība: Praktiskā daļa „Es savas dzīves arhitekts 2.daļa” 5.decembrī

Turpinām apgūt prasmi redzēt, dzirdēt, just un veidot dialogu ar savu iekšējo ES, salikt savas dzīves ceļa somu.
Semināra mērķis –
Mācīsimies būt patiesas pret sevi, pateikt ko vēlamies; Ko darīt, lai to realizētu, un kādi resursi tam nepieciešami; Saruna ar savu iekšējo ES, kā saprast kad ir „jā” un kad „nē”? Kārtosim savu dzīves ceļa somu pašas

Semināros izmantotās darba metodes:teorētiskā daļa, praktisks treniņš, lomu spēles, diskusijas.

KAD:
Ievadlekcija 20.novembrī plkst. 18:00 

I nodarbība 21.novembrī plkst.18:00

II nodarbība 28.novembrī plkst.18:00

III nodarbība 5.decembrī plkst. 18:00

KUR: SievietesPasaule.lv mājīgajās telpās, Skolas ielā 9 -22

CIK MAKSĀ: Vienas nodarbības cena Ls 15 (21,34 EUR)
Nākot uz ievadlekciju vai apmeklējot visas trīs nodarbības, katras nodarbības cena tikai Ls 10  (14,23 EUR)

Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.
Vietu skaits ierobežots!

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos, spied pogu ‘Piesakos’ vai raksti uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru.
Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679

ATSAUKSMES
“Daces vadītās nodarbības man ļoti patīk, galvenokārt, to praktiskā ievirziena dēļ. Beidzot nav tikai parunāšanās par to, kā vajadzētu būt un kas būtu jādara, bet mēs darbojamies praktiski un izspēlējam reālas situācijas. Turklāt ir sajūta, ka Dace tiešām ir ieintereseta, lai katra no meitenēm sasniedz rezultātu, un viņa zina, kā to panākt. Nodarbībās gūtās zināšanas man noteikti noderēs, es jau esmu sākusi pielietot nodarbībā apgūto dialoga metodi.”

“Esmu bijusi uz trīs Daces vadītajām nodarbībām, no kurām esmu guvusi izpratni par lietām, kas iepriekš bija neskaidras, nesaprotamas un vēl neatklātas. Ļoti patīk nodarbībās informācijas pasniegšanas stils, kas ļauj viegli uztvert nodarbības vielu (tematiku), kā arī nodarbības ir ļoti iedvesmojošas, lai gribētos strādāt ar savām domām, emocijām un attieksmi pret dzīvē notiekošo. Paldies par ieteiktajām grāmatām, paldies par ieguldīto darbu un veltīto laiku!”

“Dace – fantastisks cilvēks un lieliska pasniedzēja. Kā mēs zinām, tad cilvēkus mēs satiekam tajā dzīves posmā, kad viņi mums jāsatiek. Nodarbības man palīdzēja izprast kāpēc ir grūti runāt par sevi. Lai arī nodarbību nosaukums bija par zemapziņu, tad es vēl neesmu izmēģinājusi kontaktēties ar savu zemapziņu, bet izrunātās lietas jau arī tomēr nāk no zemapziņas un to skaļi pasakot un izprotot, kļūst vieglāk!
Paldies jūsu komandai par iespēju apmeklēt šādas nodarbības, tās ir noderīgas un uz nodarbībām atnāks cilvēki, kam tas tajā brīdī būs nepieciešams!”

Dalīties.

Atstāt Ziņu