Vārda dienu svin: Līga

TARO un NUMEROLOĢIJAS konsultācijas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Uzzini savu rītdienu un atrodi atbildes uz saviem jautājumiem jau šodien!

No rīta Tev ir jautājums, kā pavadīt šo dienu? Darbā viss apnicis un gribas to mainīt, bet nezini, kad to labāk darīt?
Esi satikusi foršu puisi un gribas uzzināt, vai tas ir īstais un vienīgais?
Bērnam ir problēmas, un Tu nesaproti, kā viņam palīdzēt?
Gribi uzsākt savu biznesu, tomēr ir iekšējas šaubas?
Gribi sevi iepazīt? Kāds būs 2014.gads?

Visas atbildes jau ir Tevī, un Līga Tev var palīdzēt tās uzzināt ar Taro kāršu palīdzību!

Numeroloģe, Taro kāršu pārzinātāja Līga  par Taro kārtīm saka:
“Kārtis sniedz atbildes uz jautājumiem un iekšējām šaubām,  palīdz saskatīt neapjausto, parāda darbības scenārijus, bet tajā pašā laika neieprogrammē kādai noteiktai rīcībai. Taro kārtis izklājas tieši tā, kā Tu domā, kas ir Tavā zemapziņā, un atklāj labākās izvēles biznesa, attiecību, pašizaugsmes, karjeras, veselības jautājumos.”

Taro kāršu kavā ir 78 kārtis, kurās savīts noslēpums un racionalitāte. Tu redzi skaistus attēlus uz katras kārts, krāsas un skaitļus, Līga redz kombinācijas un simbolus, kas savijas noteiktā shēmā un pastāsta par Tevi vakar, šodien un rīt, par Tavām rakstura īpašībām, sapņiem un cerībām, to piepildījumu un ceļu, pa kuru Tu vari doties.

Kā tas notiek:

1) Tev ir jautājums, situācija, sapnis vai šaubas un Tu mokies ar to, uzdod sev jautājumu – vajag vai nevajag, kad to darīt?, kāpēc?, kā labāk, ko tas man dos?

2) Līgai ir Taro kāršu kava un zināšanas, kā tās nolasīt.

3) Tu un Līga satiekaties – Tu uzdod jautājumu, Līga nolasa kāršu atbildes.

4) Ja vēlies, atbildes uz Taviem jautājumiem Līga palīdzēs sameklēt ar numeroloģijas palīdzību.

Kad: Individuālās konsultācijas notiek Tev vēlamā laikā. Sazinies un vienosimies par konkrētu,Tev izdevīgu laiku.

Kā pieteikties:  pa tālruni: 26416327 vai rakstot uz e-pastu: liga.berzina8@gmail.com. Piesakoties numeroloģijas konsultācijām, jānorāda savi dzimšanas dati un vārds, uzvārds (arī pirmslaulību, ja tāds ir).

 

IESPĒJA – VIRTUĀLIE NUMEROLOĢIJAS PAKALPOJUMI!
Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 1 vai 3 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, raksti mums uz sp@sievietespasaule.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies!

 •  Pilns numeroloģiskais portrets
  Ietver: personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, personības dzīves ceļa un dzīves uzdevumu aprakstu, resursu uzskaitījumu, ar kuriem veikt savu dzīves uzdevumu. Cena: 35,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze gadam
  Ietver: individuālā un likteņa gada un mēnešu uzdevumus un iespējas, individuālo gada veiksmīgo dienu kalendāru. Cena: 20,- EUR.
 •  Numeroloģiskā prognoze trīs gadiem
  Ietver: individuālā gada un mēnešu uzdevumus un vēlamās darbības, labvēlīgās dienas kādu darbību uzsākšanai, individuālo kalendāru tuvākajam gadam. Cena: 35,- EUR.
 •  Saderības numeroloģiskais portrets
  Ietver: abu partneru personības raksturojumu, rakstura stipro un vājo pušu aprakstu, personību saderību, katra partnera individuālo dzīves ceļu un dzīves uzdevumu, prognozi tuvākajiem gadiem, kam būtu jāpievērš uzmanība attiecībās. Cena: 40,- EUR.
Dalīties.

Atstāt Ziņu