Vārda dienu svin: Konrāds, Sebastians

TARO un NUMEROLOĢIJAS konsultācijas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

atram cilvēkam dzīvē var pienākt brīdis, kad jāpieņem lēmums – pa kuru ceļu iet, kā rīkoties, ko darīt, lai izdotos plānotais. Daudzi spēj šos lēmumus pieņemt paši, kādreiz arī kļūdīties, analizēt savas kļūdas un nākamajā reizē kļūdas neatkārtot. Kāds izvēlas apmeklēt psihologu, kāds cits atbildi meklē pie astrologa, numerologa vai rūnu specialista. Viens no ceļiem, kas var palīdzēt meklēt atbildes, ir Taro kārtis.

Līga Bērziņa, numeroloģe un taro kāršu pārzinātāja: Strādāju ar Taro kārtīm un esmu pārliecinājusies, ka tās spēj sniegt atbildes uz jautājumiem, kas sākas ar „kāpēc?”, palīdz saskatīt neapjausto, parāda iespējamos izvēļu scenārijus, bet neieprogrammē kādai noteiktai rīcībai vai nenovēršamai situācijai. Taro piedāvā efektīvus izklājumus, kas atklāj labākās izvēles biznesa, attiecību, pašizaugsmes, karjeras, veselības jautājumos.

Ja Jūsu dzīvē ir situācija, kad šķiet, ka nepieciešams skats no malas, apliecinājums savām domām vai – tieši otrādi – stimuls jauna ceļa izvēlei, sniegšu Taro kāršu konsultāciju.
Piedāvāju arī individuālās numeroloģijas kunsultācijas. Konsultācijā iespējams uzzināt personības raksturojumu, rakstura stiprās un vājās puses, dzīves ceļu, dzīves uzdevumu, resursus, ar ko veikt savu dzīves uzdevumu, saderības jautājumus, tāpat var noteikt individuālā gada, mēneša un dienas vēlamās darbības, izskaitļot labvēlīgās dienas kādas darbības uzsākšanai. Piesakoties jānorāda savi dzimšanas dati – dzimšanas gads, mēnesis, datums, kā arī vārds un uzvārds (arī pirmslaulību uzvārds).

Kad: Konsultācijas pieejamas piektdienās 11:00 – 18.00. Konsultācijas ilgums- viena stunda. Piesakoties, vienojamies par konkrētu Jums izdevīgu laiku.
* 5.decembrī 11:00- 18:00

* 12. decembrī 11:00- 18:00

Kā pieteikties: Obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni: 26416327 vai rakstot uz e-pastu: liga.berzina8@gmail.com

Kur: „Sievietes Pasaule” telpās Skolas ielā 9-22, Rīgā. Iespējams vienoties par citu, Jums izdevīgu laiku. Taro kārtis „nerunā” atsevišķās Mēness dienās, par ko informēšu piesakoties.

Cik maksā:
Taro konsultācijas cena par vienu stundu 10 Ls (14,20 EUR).
Numeroloģijas konsultācijas cena par vienu stundu 15 Ls (21,30 EUR). 


IESPĒJA – VIRTUĀLIE NUMEROLOĢIJAS PAKALPOJUMI!

Domājot par tiem, kas netiek uz klātienes konsultācijām Rīgā, taču ļoti vēlētos izzināt sevi nedaudz vairāk un varbūt rast atbildi arī uz kādu jautājumu, kas nedod mieru, piedāvājam arī virtuālo konsultāciju iespēju – pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi 9 gadiem vai saderības portretu. Ja Tevi kāds no šiem pakalpojumiem ieinteresējis, spied uz kupona, atvērsies vēstules forma- raksti savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

 

Nedaudz par Līgu:

Esmu trīs reizes piedzīvojusi izlaidumu Latvijas Universitātē, ieguvusi vairākas augstākās izglītības un maģistra grādu, bijusi latviešu valodas skolotāja, pusi mūža mācījusies angļu valodu un centusies to iemācīt citiem, strādājusi valsts pārvaldē, tagad strādāju par redaktori-korektori vairākās tulkošanas firmās, bet visu apzināto mūžu esmu meklējusi atbildes uz jautājumiem, ko redzamā pasaule un skolas nesniedz. Jau pusaudža gados pievērsos astroloģijas un psiholoģijas izzināšanai, studējusi pieejamo literatūru par ezotēriskiem jautājumiem, pamazām nonākusi pie numeroloģijas mācībām un sev par prieku un milzīgu gandarījumu atklājusi Taro kārtis. Mācoties, lasot, meklējot atbildes, man ir atklājusies pilnīgi cita pasaule, kas ļāvusi saprast likumsakarības visam, kas ar mums notiek. Tā kā šīs iegūtās zināšanas ir tik noderīgas manā, manu draugu, ģimenes un kolēģu ikdienas dzīvē, vēlos tās sniegt arī citiem.

Dalīties.

Atstāt Ziņu