Vārda dienu svin: Monika, Zilgma, Zilga

Taisnojam matus ātri un veselīgi!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ošoties svētkiem, Zane nolēma savus nepakļāvīgos matus padarīt taisnus un mirdzošus. Viņa izmantoja īpašus matu kopšanas un veidošanas līdzekļus – matu taisnotāju, kas procedūras laikā ne vien iztaisno matus, bet arī atjauno to struktūru, pabarojot matus ar argāna eļļu un citiem labumiem. Brīnišķīgi, vai ne?


1. Zanei ir mati, kuri dabiski lokojas un pūkojas, bet viņa vēlas gludus un spīdīgus matus. Lai tos iegūtu, Zane izmantos INSIGHT Anti Frizz Hydrating speciālo šampūnu un kondicionieri ar organisko linsēklu ekstraktu, kakao sviestu, kokvilnas eļļu un kaņepju eļļušis sastāvs ļoti labi mitrina un atšķetina matus. Jau pēc pirmās lietošanas reizes mati iegūst zīdainu spīdumu. Turklāt šie produkti nesatur SLS, SLES, parabēnus, silikonus, krāsvielas, minerāleļļas, alerģiskas smaržvielas.


2. Matus Zane iztaisnos ar jauno K2 tvaika infūzijas taisnotāju, kurš atjauno matu struktūru taisnošanas laikā ar Argan Shine līdzekli. Vispirms viņa atvieno no taisnotāja konteineru, kurā jāielej Argan Shine līdzeklis, un atver gumijas korķīti…


3. …tad ielej konteinerā Argan Shine līdzekli, kura sastāvā ir argāna eļļa, kviešu proteīns, keratīns un alvejas ekstrakts, kas mīkstina un nogludina matus. Pateicoties šim līdzeklim, mati iegūst spīdumu un kļūst pakļāvīgi. Kad līdzeklis iepildīts, Zane nofiksē konteineru taisnotāja K2 korpusā. Nu var ķerties klāt taisnošanai! Zane atdala 2-3 cm biezas šķipsnas un taisno tās ar ātrumu 5 cm sekundē.


4. Zane turpina taisnot škipsnu pēc škipsnas. Lūk, vidējā bildē var redzēt atšķirību – pa kreisi ir iztaisnotie mati, pa labi netaisnotie. Knifs: Ja vēlamies apjomu pie saknēm, tad satveram matu šķipsnu ar taisnotāju tuvu pie saknēm, sākam griezt pa 90 grādiem un tad turpinām vilkt līdz šķipsnas galam!


5. Pūkas noņemšanai lietojam līdzekli INSIGHT Oil non Oil, kurš nolīdzina nedaudzās atlikušās pūkas. Iepilinām plaukstā pāris piles, sarīvējam plaukstas un noglaužam matus visā garumā. To pašu darām ar katru matu šķipsnu.

6. Un gadījumā, ja balles laikā rodas vajadzība pielabot frizūru, rokassomiņā līdzi Zane ieliek Corioliss Mini Crystal taisnotāju ar Swarowski kristāliem.

 

IZMANTOTIE PRODUKTI nopērkami
INSIGHT Anti Frizz Hydrating šampūns
INSIGHT Anti Frizz Hydrating kondicionieris

Corioliss K2 procedūru taisnotājs
Argan Shine serums
INSIGHT Oil non Oil
Corioliss Mini Crystal taisnotāju ar Swarowski kristāliem

 

 

Skaties pārējās svētku frizūras un to veidošanas fotopamācības >>

Dalīties.

2 komentāru

  1. Sapnis ne taisnotājs! Izskatās,ka darbojas līdzīgi kā tās keratīna procedūras, kas maksā bargu naudu. Gribu!

  2. vai ja Argan Shine līdzeklis ir beidzies, matus tā pat var taisnot ar šo taisnotāju, jeb ir obligāti jālieto kopā ar Argan Shine?

Atstāt Ziņu