Vārda dienu svin: Diāna, Dina, Dins

Sveicam konkursa Pārziemo ar stilu uzvarētājas!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Uzadi.lv žūrija par oriģinālākajiem darbiem atzinusi Elīnas Žīgures un Ingas Lukjanovičas adījumus. Specbalvu par sirsnīgāko darbiņu saņem Lelde Luce. Sirsnīgi sveicam!

Ar uzvarētājām, kā arī 20 labākajām konkursa dalībniecēm, kas tiek aicinātas uz Hobbywool Knitting party, sazināsimies personīgi.

20 labākās dalībnieces + uzvarētāja, ko laipni gaidīsim pirmajā Hobbywool Knitting party!

 1. Ilze Apine Barkāne
 2. Ingūna Kuduliņa
 3. Iveta Dābola
 4. Judīte Grīna
 5. Jūlija Svjacka
 6. Kristīne Briska
 7. Kristīne Vārpiņa
 8. Natālija Valla
 9. Marija Purple
 10. Aina Laganovska
 11. Daiga Mazvēsīte
 12. Diana Druke
 13. Dita Kalvāne
 14. Elīna Žīgure
 15. Elita Heniņa
 16. Inga Lukjanoviča
 17. Ineta Berga
 18. Janīna Apsīte
 19. Laima Pece
 20. Lelde Luce
 21. Olga Začeste

Sirsnīgs paldies visām konkursa dalībniecēm par atsaucību! Žūrijai tiešām bija grūti izšķirties.
Mīļās dāmas, jūs visas esat īstas mākslinieces! No visiem darbiņiem staro tāds siltums, oriģinalitāte un dzīvesprieks! To novērtējam ne vien mēs, bet arī tie laimīgie, kuru galvām vai kakliem jūsu adījumi tapa, kā arī garāmgājēji, kuri kaut uz īsu brīdi var priecēt acis.

Adīsim un būsim oriģinālas!

VISAS KONKURSA DALĪBNIECES UN VIŅU DARBIŅUS APLŪKO ŠEIT – “ADĪT IR MODĒ”

Dalīties.

11 komentārs

 1. Adītāja on

  Apsveicu uzvarētājās! Malaces! Jums tiešām visām trim skaisti darbiņi! Jāsaka gan, ka ļoti daudzi man patika! 🙂

 2. Jūlija Liene R. on

  Leldei Lucei tiešām ir varen sirsnīga bilde! Tik mīļa! Man arī ļoti patika. Droši vien uz ielas, kad mamma un meitiņa kaut kur kopā dodas, izskatās vēl jaukāk! Man vispār tik fifīgi liekas, kad bērniņš apģērbts līdzīgi mammai vai tētim!

 3. Man gribas uzslavēt visas meitenes un dāmas, kas iesūtīja te savu darbiņu bildes. Tikai pateicoties jums visām, esmu ķērusies pie sava adīkļa!

 4. Man tieši tas pats! Pateicoties šiem burvīgajiem adījumiem, izraku no skapja sen nobāztās adatas un aizčāpoju līdz dzijas bodītei, tagad top forša pavasarīga cepurīe! Tā kā visām jums paldies, ka iedvesmojāt mūs- slinkās! 🙂

 5. paldies par ieskatu jūsu darbiņos, sekoju lidzi un priecājos par jūsu radošumu!Tā turpināt, jūs esat vienreizējas!

 6. žēl, ka nevar apskatīt visu 20 labāko konkursā izvēlēto autoru darbus, daži nav, jeb nemaku meklēt. Apsveicu uzvarētājas!

 7. Līga Rozentāle on

  Hobbywoll visām 20 labākajām dalībniecēm ir nosūtījis uzaicinājuma vēstulīti uz knitting party, ja neesat tādu saņēmusi, kā jau aicināju vienā komentārā, lūdzu, dodiet mums ziņu uz sp@sievietespasaule.lv. Esmu pārliecināta, ka gadījies kāds misēklis. Taču neuztraucieties, nekas nav nokavēts – knitting party organizēšana ir aizkavējusies un notiks februārī.

 8. bija vai nebija tas knitting party? Vēstuli ta atsūtīja, ka tiek atcelts uz vēlāku laiku, tikai, uz cik vēlāku? Nu jau marts pāri pusei. Jeb viss bija liels skaists reklāmtriks?

Atstāt Ziņu