Vārda dienu svin: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Svariem maijs ir naudas un pašapziņas mēnesis

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

vari, Svariņi… Viena no četrām nabaga kardinālajām zīmēm. Ļoti jācer, ka aprīlis bija gana saudzīgs pret jums, jo kombinācijas pie debesjuma nu nekādi nevarēja nosaukt par draudzīgām. Lielākā slodze aprīlī bija jāiztur jūsu vistuvākajām attiecībām. Cerams, ka esat ok un nav lieli posti notikuši.

Katrā ziņā maijs steidz lietas salabot un sniegt jums mieru un remdinājumu tieši vistuvāko attiecību jautājumā. Pluss vēl maijs jums ir naudas un pašapziņas mēnesis. Un maijs ir, varbūt, gada labākais mēnesis. Gaisā vēl ir destrukcijas paliekas, bet nav ko skumt, nāk labais un uz to ir jēga vērst savus skatienus.

MAIJĀ SVARU KAUSS SVARIEM STIPRI NOSVĒRSIES UZ LABO PUSI!

Maijs sākās jau 29. aprīlī ar nereāli labu jauno mēnesi Vēršos. Tas iepludināja ļoti spēcīgu un labvēlīgu enerģiju jūsu lielo naudu, līgumu, darba kontraktu, juridisko lietu sektorā. Jums tagad paveras visādas iespējas. Tās ir gruntīgas iespējas. Varat sākt jaunus biznesus, mainīt darbus, kārtot juridiskās lietas. Viss veiksies un nesīs ilgtermiņa stabilitāti un labu naudu. Un būs interesanti, jo…

Tie Svari, kas ir ar cisu maisu,
var nopietni cerēt uz nopietnām
attiecībām, pie kam – ļoti kaislīgām.
Sapārotajiem Svariem attiecībās
ieplūdīs pavasaris

Jo maijs nesīs arī pamatīgu kaisles devu parasti nosvērtajiem Svariem. Pagājušajā vasarā jau bija kautkas līdzīgs bet tie bija tikai ziediņi, tagad nāk pa nopietno. Sāk veidoties pilnīgi citāda dzīve.

Un stāsts ir par kaislīgām attiecībām. Tie Svari, kas ir ar cisu maisu, var nopietni cerēt uz nopietnām attiecībām, pie kam – ļoti kaislīgām. Sapārotajiem Svariem attiecībās ieplūdīs pavasaris, pie kam visnegaidītākajos veidos. Būs pamatīgi pārsteigumi.

Citām zīmēm jau rakstīju, ka mīlas (un naudas) dieviete maijā ir vājprātā stipra. Jums ir naudas mēnesis, kur Venēra būs kā zivs ūdenī un vēl arī maijs pats par sevi būs mīlestības mēnesis.

Svari lietas izsver, bet tagad sarunāsim tā, ka jūs varat izsvērt finansiālās un juridiskās lietas. Tur būs jāizvēlas starp labu un labāku, bet mīlas lietās nav ko svērt un izsvērt! Ja kaut kas nāk, ilgi nedomājiet, bet metaties iekšā virpulī. Pa taisno un bez ilgas domāšanas. Stundu stāvu domādama(-s) – nav par maiju.

Pa īstam maijs jums sāksies 3. datumā, kad mīlas dieviete ieiet jūsu vistuvāko attiecību sektorā. Tas ir ļoti, ļoti labi. Ja maijā kādu satiekat, it īpaši, starp 10. un 16. maiju, šīm attiecībām var būt pat ļoti interesants attīstījums un draud nopietna laime.

14. maijā jums Skorpionu pilnmēness, kas iedegsies jūsu pašapziņas sektorā. Tas iedos ļoti pamatotu un nopietnu enerģiju jūsu pašapziņai (kas nav Svaru stiprā puse). Jūs esat diezgan rezervēti pilsoņi, un ziniet, ka jūs ļoti novērtē tieši jūsu sakarīguma un dziļā lietu redzējuma dēļ. Bet jūs varat VARAT būt arī ļoti kaislīgi. Un, ja topat kaislīgi, tad tas ir uz ļoti ilgu laiku, un cilvēki to novērtēs un pie jums tieksies. Jo jūs esat STABILI UN UZTICAMI, un tas nav maz.

Svari ir kardinālā zīme, un tas nozīmē, ka savās jomās jūs pilnīgi dabiski būsiet priekšgājēji. Tātad jūs esat arī ļoti drosmīgi un IZTURĪGI. Un to cilvēki jūt un sevišķi spēcīgi jutīs maijā. Jums būs ļoti spēcīgs magnētisms šajā pavasarī. Bet jūs esat arī samērā kautrīgi, pat bikli nedaudz. Nu nav jēgas tam tagad. Ziniet savu cenu. Cita starpā, cilvēkiem būs samērā liela vēlme celt jūs uz pjedestāla (debesīs). Nu ko, jauna teritorija jums. Tas tagad tā būs labu laiku.

Ap 20. maiju jūsu vispersonīgākajā sektorā, faktiski jūsos pašos mostas kareivīgais un agresīvais Marss. Tad arī drosme atgriezīsies un kāds tur vairs biklums. Maija pēdējā dekāde iezvanīs Dvīņu laiku, kas jums ir ļoti radniecīgs. Būs viegli un jautri. Tieši labs laiks vasaras uzsākšanai. Varbūt tieši šis maijs un šī vasara iezvanīs pilnīgi jaunu etapu jūsu dzīvēs. Turiet augstu galvu, valkājiet apburošu smaidu un baudiet, BAUDIET! Sākas tiešām interesants, mīlīgs un bezgala neparasts laiks. Lai jums liela laime, Zodiaka klusie un brīnumainie! Priekā!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

Atstāt Ziņu