Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Svari izbaudiet jūniju, atelpas laiku!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

variem nedaudz aktīvs mēnesis, bet summā – pa mierīgo. Jums lietas aktīvi notiks (it sevišķi pirmajā un pēdējā nedēļā), bet sirsniņā būs mierīgi un stabili. Tā kā – pretrunu nav.

Svari ir viena no četrām kardinālajām zīmēm, pret kurām pavasaris bija visnotaļ nežēlīgs. Kardinālais krusts pluinīja darbu, attiecības un šūpoja drošības sajūtu. Jau agrāk rakstīju, ka Svariem nekas īpaši nav jādara, lai būtu laimīgi. Tā arī būs! Un tagad sāksies īstā Svaru augšupeja.

Jūnijā jums diezgan aktīva mēness ass. Mēnesis sākas jau 28. maijā ar jaunu mēnesi Dvīņos, kas jums ir lielo plašumu, domas lidojuma un ceļojuma sektors. Jūnijā tiešām būtu labi paceļot un satikt cilvēkus. Tikai jāņem vērā, ka 7.jūnijā aizmieg Merkurs un ir iespējamas visādas aizķeršanās. Vienkārši ir jāieplāno vairāk laika, piemēram, lai nokļūtu lidostā utt.

Jums gandrīz visu mēnesi būs viena ļoti pozitīva enerģija, kas sakārtos darba, naudas un veselības lietas. Tā būs ļoti sakārtojoša un barojoša enerģija. Un tā nomierinās ilgtermiņā.

Vispār Svariem ir un būs tagad neliela īpatnība. No vienas puses, jūs tagad esat netipiski noteikti un agresīvi, no otras puses – jūs esat mierīgi un aukstasinīgi. Tā tāda bik psihopātiska kombinācija. Bet tai ir sava jēga un loģika. Tā veido stiprāku Svaru, kas drošāk un stabilāk dodas pretim kkam interesantam.

Jāņi šogad jums būs jestri. Tie ieskandinās nākamo Jupitera gadu, kas jums būs viens no jautrākajiem gadiem pēdējos 10 gados. Un Jāņos būtu jauki satikt radus, kaimiņus un kolēģus. Tie būs tādi šašliku cepamie Jāņi. Tālāk gan sāksies bik sviests.

Gandrīz visu mēnesi būs viena
ļoti pozitīva enerģija, kas
sakārtos darba, naudas
un veselības lietas.

No 25.06. līdz 28.06. Svariem labāk ceļā netrāpīties, jo atštaukāsiet jebkuru. Varēsiet paši par sevi pabrīnīties, cik daudz nejauku vārdu esat iemācījušies. Runāsiet lielajiem burtiem un visvairāk tas attiecas uz vīriešu Svariem un ja vēl būs jārunā ar saviem tēviem vai dēliem… Labāk nerunājiet! Jūsu parasti laipnās un nosvērtās acis bik zvēros.

Pēc 18. jūnija, iespējams, būs jāpārskata kaut kādi līgumi un kredītu/banku jautājumi, bet iznākums revīzijai solās būt labs. Jūlijā atrisināsies kādas sen uzkārušās lietas.

Svariem pačukstēšu: 16.-18. augusts ir datumi, kas visiem būs nereāli interesanti, bet jums tie sola kaut ko pārsteidzošu. Mīlu, draudzību uz mūžu vai vēl kaut ko šajā jomā. Un tas būs romantiski un NEREĀLI jautri, gluži kā filmās. Paši nespēsiet noticēt tādai notikumu attīstībai, tāpēc es jums no sirds tagad ieteiktu savest savu veselību, darba lietas utt. kārtībā. Noderēs.

Un izpētiet tagad sevi. Ir atelpas laiks, kad pasaule ļoti samazinās tempu. Es saprotu, ka enerģija tagad jūsos vārīsies un to gribēsies likt lietā, bet šobrīd – vienu kāju uz bremžu pedāļa. Nevajag tagad izjaukt savu mieru un līdzsvaru. Jūs ar jaudu, NOSVĒRTI tuvojaties kaut kam lielam. Ja temps būs pa lielu – varat tam pašaut garām.

Pasaule tagad apstāsies. Jūnijā pasaule skatīsies, kādu figņu ir sastrādājusi, bet jūlijā sāks pār pasauli valdīt Lauvinieki. Miera jau tad nebūs, bet jautrība – gan. Un jums būs jautri. Tad būs tik aktīvs laiks, ka nebūs laika sevi pētīt. Tā kā, izmantojiet šo atelpas brīdi, lai sakārtotu savas lietas un veselību. Lai mīlīgs jūnijs jums, varenie Svari! Tiešām interesants, mīlīgs un bezgala neparasts laiks. Lai jums liela laime, Zodiaka klusie un brīnumainie! Priekā!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu