Vārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis

Superlīdzeklis, ja negribi satraukties par svīšanu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

asara un tveice atgriezusies un jau atkal spēcīgāk sajūtam diskomfortu, ko rada svīšana. Mūsu lasītājas mēnesi testēja pretsviedru līdzekli Absolute Dry un apstiprina, ka, to lietojot, par svīšanu, patiesi, var aizmirst uz vairākām dienām un nav jāuztraucas nedz par slapjajiem pleķiem uz apģērba, nedz par nepatīkamo aromātu.

Marika Pliska: lietoju pati, lietoja dēls un vīrs – rezultāts ir lielisks
Esmu ļoti apmierināta ar Absolute Dry pretsviedru līdzekli, jo tas patiešām efektīvi novērš sviedru izdalīšanos padusēs un uz pēdām, turklāt uz ilgu laiku. Uz apģērba vairs neparādās sviedru pleķi. Tā kā man ir jutīga āda, pirmās divas reizes nebija patīkama sajūta pēc līdzekļa uzsmērēšanas, bet tagad ir ok.
Dēls izmēģināja Absolute Dry sporta zālē un bija ļoti apmierināts. Pat pēc lielas fiziskās slodzes paduses bija sausas un nebija ierastais sviedru aromāts. Arī vīrs izmēģināja. Viņš izmēģināja Absolute Dry salvetes, jo ar tām  ir vieglāk apstrādāt pēdas. Tā kā viņš pavada ļoti garas stundas darbā, kur ir jāvalkā slēgti apavi, ir diezgan lielas problēmas ar kāju svīšanu. Pirmo nedēļu salvetes lietoja katru otro dienu, tad reizi nedēļā. Rezultāti ir lieliski.
Nedaudz par lietošanu. Obligāti jāievēro viss, kas rakstīts lietošanas instrukcijā – gan par skūšanos 24 stundas pirms līdzekļa lietošanas, gan par to, ka Absolute Dry uzklāšanas brīdī ādai jābūt pilnīgi sausai, lai nodrošinātu pilnvērtīgu iedarbību un novērstu ādas kairinājumu.
Tiešām iesaku šo super līdzekli visiem!

Endija Tomsone: slēgti apavi, karsta diena – bet kājām sajūta laba
Sākumā ar bijību piegāju šim produktam – nu, kā var būt tā, ka 7 dienas nebūs jāuztraucas par sviedriem – līdz izmēģināju produktu. Vispirms, izmēģināju Absoulute Dry mitrās salvetes – likās ērti, ātri lietojamas – atplēs paciņu un gatavs vienreizējai lietošanai. Pirmais aromāts gan mazliet atbaidīja – atgādināja to, kā kādreiz smaržoja pie zobārsta, bet tā kā ēteris gaisā izvirmoja ātri, šī sajūta arī pazuda. Salvetes izmēģināju pēdām – vakarā apmazgāju, noslaucīju un gulēt. Nākošajā dienā biju jau aizmirsusi par šo procedūru un tikai vakarā pamanīju, ka dienā nemaz nebija karsti pēdām un tad arī atcerējos, ka iepriekš taču izmantoju Absoulute Dry salvetes. Slēgti apavi, karsta diena – bet kājām sajūta laba.
Biju patīkami pārsteigta par labo rezultātu. Kā arī – atvaļinājumu pavadīju kāpjot kalnos, kur kājām ir daudz lielāka slodze nekā pilsētvidē – arī šeit, pie lielākas slodzes, bija komfortabla sajūta un kājas tik daudz nekarsa.
Par 7 dienu iedarbību gan varētu vēl strīdēties – varbūt produkts jālieto regulāri un tad efekts būtu noturīgāks. Kalnos izmantoju salvetes katru otro dienu.
Viens blakusefekts gan ir – šobrīd pēdām āda pilnībā atjaunojas. Ceru, ka tas ir no slodzes kājām un ne no Absoulte Dry līdzekļu lietošanas. 🙂
Šo produktu noteikti ieteiktu izmantot – ātri, ērti un efektīvi. Tikai jāatceras par lietošanas biežumu!

Iluta Stūrmane: lietoju tikai vienu reizi septiņās dienās, un es nesvīdu
Paldies par iespēju testēt šo līdzekli. Ņemot vērā, ka man ir vairogdziedzera problēmas, un svīšana sagādāja daudz nepatīkamu mirkļu, tagad varu teikt, kad Absolute Dry  līdzeklis patīkami pārsteidza. Jā, es nesvīdu, lietoju vienu reizi septiņās dienās. Pirmo dienu pēc lietošanas gan bija niezoša sajūta, bet pēc tam pārgāja. Efekts ļoti labs, aromāts neitrāls, lietošanas ērtums viduvējs, varbūt ar rullīti būtu bijis labāk. Arī vīram un meitai patika. Tikai radās jautājums, kur paliek sviedri, vai tas nav kaitīgi veselībai? Ļoti ekonomisks, neatstāj traipus uz apģērba. Pats iedarbīgākais pretsviedru līdzeklis.

 

Vai arī tu vēlies izmēģināt šo izcili efektīvo pretsviedru līdzekli? 

Jau rakstījām, ka zviedru kompānija Impolin AB jau pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados sāka ražot un aptiekās piedāvāja iegādāties īpašo pretsviedru līdzekli Absolute Dry. Tas novērš sviedru izdalīšanos padusēs, uz plaukstām, pēdām un citām ķermeņa daļām, nodrošinot iedarbību līdz pat septiņām dienām. Spēcīgo un ilgstošo efektu nodrošina līdzekļa sastāvā esošais alumīnija hlorīds, kas izšķīdināts spirtā. Alumīnija hlorīds uz sviedru dziedzera ārējās virsmas veido aizsargkārtu, kas aizkavē sviedru izdalīšanos uz ādas. Šī viela arī nomāc baktēriju darbību, tādējādi novēršot nepatīkama aromāta rašanos.

Ņemot vērā, ka cilvēka ādā sviedrus ražo vairāk kā divi miljoni sviedru dziedzeru, liekais karstums, vielmaiņas galaprodukti un sāļi tiek izvadīti ādas zonās, kas nav apstrādātas ar Absolute Dry.

Līdzeklis ir īpaši ieteicams cilvēkiem, kuri cieš no pastiprinātas svīšanas jeb hiperhidrozes, lai gan lietot to var praktiski ikviens, kas vēlas pretsviedru līdzekli ar ilgstošu ietekmi. Absolute Dry nav pievienotas smaržvielas, konservanti un krāsvielas.

Vairāk informācijas par produktu un tā lietošanu, lasi šeit: www.absolutedry.lv

Dalīties.

3 komentāru

  1. Ja viņs satur alumīnija sāļus, tad poras tiek nosprostotas un piesārņotas. Turklāt, ja uzliek uz svaigi skūtām padusēm, tad pa taisno tā visa ķīmija nonāk asinīs caur mikrotraumām. Turpat blakus ir krūtis, lasīju ārzemju presē, ka ir saistība starp krūts vēzi un antiperspirantu lietošanu. Mums tas ir vajadzīgs? Pati jau 8 gadus lietoju tikai Weleda dabīgo dezodorantu. Dārgs ir, bet labs un nekaitīgs.

  2. Iegādājos Absolute Dry – lietoju jau 3 nedēļu – nekāda efekta. Uzklāju 15 min.pēc dušas uz sausām padusēm pirms nakts (kā tas rakstīts instrukcijā). Nākamajā dienā pēc dažām stundām (nekādas lielas fiziskas aktivitāte netiek veiktas) jau paduses slapjas. Ļoti vīlos…

Atstāt Ziņu