Vārda dienu svin: Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Strēlniekiem jūnijs vienatnes un plānu kaldināšanas laiks

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

ehe…es saprotu, ka Laimes putns ar lietošanas instrukcijām jums jau apnicis, bet nu paciešaties – vēl tikai pusotrs mēnesis un to m-ērglēnu varēsiet nodot Mežāžiem. Nu gana jautrs jums būs jūnijs (maigi izsakoties).

Sāksies jau ar to, ka maija beigās bija jauns mēness Dvīņos. Tas iepludināja gana nebēdnīgu un viegli (maigi izsakoties) skurbinošu enerģiju jūsu vistuvākajos: otrajās un trešajās pusēs un sadarbības partneros. Strēlniekiem, kas ir slepenie dubultie aģenti vai atrodas mīlas trijstūru situācijās, šī enerģija varētu šķist makten dīvaina. Iepriekš nīgrās otrās un trešās puses (Strēlnieki parasti meklē sev nīgras otrās un trešās puses), kā arī nīgrie sadarbības partneri pēkšņi var tapt bezgala laipni, priecīgi un jautri. Un tie var pieprasīt izklaides (jo taču vasara!), bet Laimes putns ar lietošanas instrukcijām nesnauž… tas gaida no Strēlnieka izvilinātos solījumus, lai nabaga Strēlnieku turētu pie vārda…

Jūnijā bēgat no savām otrajām, trešajām pusēm un atrodiet laiciņu (pirmajās 3 nedēļās), kad varat vienatnē ar riteni pabraukāt vai suni vest ārā pastaigās. Varat iet iznest miskasti un nākt mājās pēc 3 nedēļām. Bet NEVIENAM NEKO NESOLIET! Būs ziepes citādāk. Tas Laimes putns ar lietošanas instrukcijām… nesnauž…

Vienatnes laiks ĪPAŠI NO 7.06. LĪDZ 20.06. ir IDEĀLS, lai izdomātu LIELĀS DZĪVES STRATĒĢIJAS ilgam laikam uz priekšu. Pirmām kārtām, domāsies labi, bet pats galvenais – gaisā ir veiksmes enerģija, kuru vajag obligāti noķert. Un jums vēl pusotru mēnesi ir Laimes putns ar lietošanas instrukcijām, kas savienojumā ar šo veiksmes enerģiju var sagādāt LIELO VEIKSMI.

Jūs tagad varat izanalizēt esošo situāciju
un ģenerēt idejas nākamībai.
Un, ja šīs idejas savienosies ar
ilgtermiņa veiksmes enerģiju,
tad jums ir iespējas uzbūvēt
kaut ko patiesi grandiozu.

Tagad ir sācies lielais konstrukcijas laiks, un jebkura konstrukcija sākas ar iedvesmu un ideju. Jūs tagad varat izanalizēt esošo situāciju un ģenerēt idejas nākamībai. Un, ja šīs idejas savienosies ar ilgtermiņa veiksmes enerģiju (lasi – lielām naudām un lielām baudām), tad jums ir iespējas uzbūvēt kaut ko patiesi grandiozu. Jums gads no jūlija līdz jūlijam būs lielo plašumu, augstā lidojuma un tālo ceļojumu gads. Tas ir ļoti, ļoti viegls un skaists gads un jūnijā IR TAS LAIKS, KAD VAR SAĢENERĒT IDEJAS UN RADĪT ĢENERĀLO PLĀNU ILGTERMIŅA ATTĪSTĪBAI. Nu nav man uz klaviatūras lielāku burtu, lai jums to uzrakstītu. Savas otrās, trešās un ceturtās puses apmierināsiet pēc tam. Tagad jādomā par SEVI un SAVU nākotni.

13. jūnijā jums ir JŪSU PERSONĪGAIS PILNMĒNESS! Tas ir nereāli forši! Lieciet to lietā, izsakot debesjumam savas personīgās vēlēšanās. Tas jums ir vismaģiskākais pilnmēness 12 gados!

Ja jums būs labi, visiem būs labi! Citiem vārdiem – ievēlaties sev kaut ko labu un lielu un dodaties svinēt Jāņus, bet…

…bet nedomājiet Jāņos piedzerties un sasolīt visiem visus labumus. Es neteikšu, kas jums sēž uz pleca, paši ziniet. Lai visi labumi tiek jums! Dzert varēs (cik uziet) pēc 14. jūlija. Un varēsiet tad visiem solīt visu, kas vien ienāk prātā un vēlāk visus savus solījumus norakstīt uz filozofisko noskaņojumu. Un tā – veselu gadu. Tagad ir pārāk vērtīgs laiks, kurš nākamreiz atnāks tikai pēc 12 gadiem.

Lai jums pasakaini silts, mīlīgs un radošs šis jūnijs! Pašās mēneša beigās jums jauns mēness vislielāko plašumu sektorā. Tad jau sajutīsiet sava jūnija darba augļus. Un kādi būs šie augļi, šoreiz atkarīgs tikai no jums, lieliskie un jautrie Strēlnieki! Lai labi un bagātīgi, līgo!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

Atstāt Ziņu