Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Strēlniekiem aprīlis- patiesu draugu un patiesa prieka mēnesis

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

prīlis ir pārsvarā par to, ar cik veselu ādu mēs tiksim šim mēnesim cauri un ir jāsaka, ka Strēlnieki šim 2014. gada nevienkāršākajam mēnesim tiks cauri ar samērā veselu ādu.

Jauns mēnesis ir jau 30. martā, kad arī pa īstam sāksies aprīļa jautrības. Jauns mēnesis ir jums kolēģiālajā ugunszīmē – Aunos. Un šim faktam kā tādam jau būtu jāsilda jums sirdis un prātus. Lai būtu vēl jaukāk, jūsos ieplūdīs spēcīga līksmības, azarta un prieka enerģija, jo jauns mēness jums būs tieši prieka un radošuma sektorā.

Viss aprīlis Strēlniekiem solās būt ļoti jautrs, bet… BET…

…bet mēness ass aprīlī jums virzās no jautrības un dzirkstošā, radošā bērna prieka uz tikšanos ar jūsu draugiem un ballītēm. Tā teikt pretī sapņu dzīvei. Nu, un kas tad par to, jūs jautāsiet? A vot, kas!

15. aprīlī šajā ballītē izdziest gaisma. Un jūsu lielajos dzīves sapņos izdzisīs gaisma un atnāks lielie eksaminātori, kuri tad paprasīs jums: ‘Hei, Strēlniek! Kuri ir Tavi īstie draugi?’ Un smags viesulis izbrāzīsies cauri jūsu draugu pulkam. Un paliks pāri tikai īstie draugi. Visticamāk, ka tā. Bet…

Bet, biedri Strēlnieki! Sāksim ar to, ka ir pavasaris un jūsu mīļotā saule spīd un spīdēs jums skaisti. Pēc lielās pavasara vētras (15.-25.04.) sāksies īstais pavasaris un arī īstā vasara. Un nebūtu prātīgi šos lieliskos gadalaikus vadīt kopā ar uzmetējiem un izmantotājiem. Kkā tā..

Smags viesulis izbrāzīsies
cauri
jūsu draugu pulkam.
Un paliks
pāri tikai
īstie draugi.

Jau 5.aprīlī jūs savā emocionālajā pasaulē sajutīsiet nereālu siltumu, kas nāks no jūsu ģimenes. Šis siltums būs gan mājās, gan dvēselē. Visu un visus sildošā mīlas dieviete Venēra iesoļo jūsu ģimenes un emocionālās labsajūtas sektorā. Tur būs lieliska debesjuma spīdekļu kompānija: Venēra, Neptūns, Merkurs un Kairons. Tas ir milzīgs spēks, kuru vēl arī svētīs vislabvēlīgākais un lielākais debesu spēks – Jupiters. Jūsu emocionālā labklājība tagad būs jūsu prieks un vairogs. Un..

Un skauģiem tas var nepatikt. Nu šī lielā vētra arī uzrādīs, kuri par jums priecājas patiesi un no sirds, bet kuriem no jums kaut ko vienkārši vajag. Šiem sērdieņiem, pat ja viņiem ir saldas mēles, tomēr āža kāja līdīs no mantijas ārā. Bik skumji tas, bet nekas. Dziļākā būtībā aprīlis jums ir par patiesiem draugiem un patieso prieku dzīvē.

Vēl viena aprīļa nots jums ir jūsu ģimenes. Un šajā ziņā stāsts būs ne tik daudz par jums, cik par jūsu ģimenes locekļiem. Laiki būs aktīvi, pat satraucoši. Un jūsu ģimenes cilvēki būs zināmā mērā elektrizēti. Te būs viena ļoti interesanta fiška, ka izrādīsies, ka jūsu ģimenes cilvēki ir arī draugi jums. Un būs bezgala interesanti paskatīties, kā šī draudzība izpaudīsies, jo nodevības tagad kādu laiciņu būs modē (15.-25.04.). Nekas tāds, vienkārši liela, liela cilvēcība nāks no patiesiem tuviniekiem.

Un laimes putns ar lietošanas instrukcijām… Atgādinājums, ka laimes putns izpilda visas vēlēšanās. Aprīlis ir par ballītēm jums (virtuves sarunām). Tagad Neptūns svētīs grādīgās dziras un filozofiju (visu aprīli). Tad nu lūk, atcerieties, ka laimes putns ar lietošanas instrukcijām modri klausās arī jūsu alko-filozofēšanu… Ir jēga nenonākt pretrunās pašiem ar sevi savās idejās, vēlmēs un centienus, jo laimes putns klausās… un reaģē…

Lai jums patiesas draudzības, emocionālā siltuma pilns mēnesis. Maijs būs silts un pūkains. Esiet relaksēti un smaidīgi, tad viss būs ļoti labi. Galu galā tagad spīdēs jums jūsu mīļā saule. Priekā, lieliskie!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

1 komentārs

  1. Viens viesulis,kurs sakás 15.februárí jau aizslaucíja divus draugus,vismaz es tá domáju.Ir skumji,tápéc atlieciet,lúdzu ,nakamo viesuli uz nenoteiktu laiku:)

Atstāt Ziņu