Vārda dienu svin: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Strēlnieki, maijā savediet sevi kārtībā!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

ehe… jums miksēts mēnesis. Tagad, kad esat izbaudījuši laimes putna ar lietošanas instrukcijām stiķus un niķus, ir laiks savest sevi zināmā kārtībā. Tas ir jādara ZIBENĪGI, jo maija vidus jums būs galvu reibinošs un pat nereāls.

Maijs sākas 29. aprīlī ar pēdējā laika lieliskāko jauno mēnesi Vēršos. Tas jums ir ikdienas soļu un veselības sektors. Tagad ir vērts V-Ē-R-T-S savest kārtībā sevi un savu ekipējumu. Laimes putns ar lietošanas instrukcijām var būt arī baigais ķēms, jo kā raugi, tas piepilda visu, arī bailes. Par piemēru, jūs par kko bažījāties un Laimes putns uzreiz saprot, ka jums ir jāpiegādā reāla situācija, kurā varat bažīties no sirds. Un pasakiet, man gaišie cilvēki, vai nav ķēms? Ir!

Un aprīlis bija tāds, ka bažīgās situācijas nebija tālu jāmeklē. Ne viens vien Strēlnieks kasīja galvu un vaicāja, kas par sviestu. A, vot, Laimes putns ar lietošanas instrukcijām vainīgs! Pa knābi viņam!

Maijā varat atslābt, jo bažīgo situāciju būs daudz mazāk. Nu ne tā, ka to nebūs… būs, bet tās iegadīsies stipri savādākas.

Pie vainas ir palaidnīgā mīlas dieviete Venēra, kura tieši Strēļķiem atskaldīs TĀDUS numurus, ka nu toč maz neliksies. Un vēl tas Laimes putns…

Jau 03.05. sajutīsiet zināmu ZINĀMU vilkmi iet ielās, tas ir kustēt ārā no mājām. Galvā un vēderā ieplūdīs pavasaris ar lielo burtu, tobiš Pavasaris. Jo tālāk, jo trakāk. Tie Strēlnieki, kas gados, jutīs trakulīgu jauneklīgu garu, kas kkur būs jāliek. Par jaunajiem Strēlniekiem vispār nerunāšu. Galvā būs reāls pavasaris. Nu nesatraucaties, būs kur likt to pavasari! Venēra ar Laimes putnu par to parūpēsies, bet lai jums neienāktu tagad prātā kalkulēt, kāds tas trakums būs, varu jūs nomierināt. Tas būs neiedomājams, tāpēc galvas tagad nav ko lauzīt.

Trakuma organizācijā piedalīsies pārsteigumu meistars Urāns, bet na to viņš ir Kosmosa lielākais pārsteigumu meistars, ka viņa soļi ir pilnīgi neizdibināmi un jums nav neviena cita varianta, kā tikai paļauties.

Lai jums izrubītu galvās korķus, jums vēl 14. maijā pilnmēness jūsu iekšējā pasaulē. Un tad vēl ieslēgsies seksuālā Lilita, kas vilinās jums klāt ‘sliktās meitenes’ un ‘sliktos zēnus’. Uhh…

Lai tas viss neaizietu kādās nekontrolējamās galējībās, jums iedarbosies ļoti simpātiski saprāta elementi (tomēr). Un jūsu ģimenes fantastiskā veidā reaģēs uz jūsu pēkšņo pavasari un, varbūt, šis pavasaris būs jūsu ģimenēs. Tas būtu fantastiski. Lielisks laiks lai dotos ar savu ģimeni un bērniem piedzīvojumu ceļojumos. Īsts šašliku cepamais laiks, jo…

Jo ap 20. maiju jūsu draudzības sektorā mostas ļoti aktīvais puika – Marss. Tā ir ļoti laba lieta, jo tagad būs spēks draudzēties un tusēt. Un ar draugiem kopā sapņot un šos sapņus īstenot.

Maija pēdējā dekāde būs viegla un gaisīga, jo pie valdīšanas ķersies foršie Dvīņi, kas jums ir samērā saderīga enerģija. Tad pavasaris būs pilnbriedā, baudiet to!

Maijs ir pēdējā laika jaukākais mēnesis. Lai to pilnvērtīgi izbaudītu, savediet sevi kārtībā. Tas ietver frizierus, zobārstus utt. Tas tiešām atmaksāsies. Tagad aktīvi domājiet par sevi un savu laimi, tad Laimes putns pieslēgsies pareizā virzienā. Drīz jau jūs no tā tiksiet vaļā, bet kamēr tas ar jums ir (līdz jūlija vidum), ņemiet no dzīves to labāko. Lai sekmes! Baudiet!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

Atstāt Ziņu