Vārda dienu svin: Imants, Rimants, Ingars, Intars

Šreks 4 ir klāt! Īpašie seansi pirms pirmizrādes

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sākusies biļešu iepriekšpārdošana uz īpašajiem animācijas filmas „Šreks: ilgi un laimīgi” seansiem 30.maijā vēl pirms oficiālās pirmizrādes. Turklāt nedēļas nogalēs seansus papildinās kinoteātra piedāvājums „Ģimeniskas brīvdienas” ar Šreka cienīgām aktivitātēm un izklaidēm bērniem.

Kinoteātrī Cinamon 30.maijā būs četri seansi: plkst 13:00, 15:15 animācijas filma dublēta latviešu valodā, savukārt plkst. 12:30, 14:45 dublēta krievu valodā.

Trīs nedēļas nogales: 30.maijā un 5.,6.,12.,13.jūnijā, bērni varēs ne vien dzīvot līdzi Šreka gaitām animācijas filmās, bet arī kinoteātrī izpriecāties rotaļās ar Šreku, piedalīties veiklības stafetēs, izpaust savas radošās dotības zīmēšanas stūrītī un ar seju apgleznojumiem līdzināties jaukajiem animācijas filmas varoņiem.

Kas gaida milzi cilvēkēdāju pēc tam, kad tas uzveicis ļaunu pūķi, atbrīvojis skaistu princesi un izglābis sievas ģimenes pārvaldīto karaļvalsti? Tā vietā, lai kā agrāk biedētu ciema iedzīvotājus, Šreks tagad negribīgi sniedz autogrāfus uz dakšām. Kur palicis milža cilvēkēdāja rēciens?

Ilgās pēc vecajiem labajiem laikiem, kad viņš jutās kā „īsts cilvēkēdājs”, Šreks noslēdz vienošanos ar viltīgo un blēdīgo Rumpelrūķi un attopas ačgārnā un greizā Tāltālajā. Lai glābtu draugus, atjaunotu kārtību savā pasaulē un atgūtu savu īsto un vienīgo mīļoto Fionu, Šrekam nāksies krietni pasvīst.

Biļetes var iegādāties gan kinoteātra kasēs, gan internetā www.cinamon.lv. Vecākiem ar bērniem k/t Cinamon piedāvā apmeklēt kino lētāk, iegādājoties „Ģimenes biļetes”:

  • 2 pieaugušie un 1 bērns, cena 6,75Ls;
  • 1 pieaugušais un 2 bērni, cena 6,75Ls;
  • 2 pieaugušie un 2 bērni, cena 9,00Ls.

Ģimenes biļetes  ir spēkā katru dienu līdz plkst. 19:00.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu