Vārda dienu svin: Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns

Sporta kompresijas zeķes ļauj skriet pārliecinoši pat maratonu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pavasaris ir MARATONU laiks…

„SKRIEN PĀRLIECINOŠI UN DROŠI!” aicina Aigars Fadejevs, bijušais vieglatlēts, Olimpiskais vicečmpions soļošanā 50km distancē un pasaules rekordists 15km distancē, šobrīd sertificēts neiromuskulārās terapijas speciālists, sporta rehabilitologs.

 Aigars Fadejevs

– Cik sen esat sev atklājis sporta kompresijas zeķes?
Sākumā es biju ļoti skeptisks pret kompresijas zeķu vilkšanu, īpaši sacensību laikā. Laikam ejot, savu viedokli esmu mainījis. Esmu pārliecinājies, ka pareizi izvēlētas sporta kompresijas zeķes palīdz sportistam sasniegt labākus rezultātus, palielina izturību un samazina traumu risku.

– Kad Jūs rekomendētu vilkt sporta kompresijas zeķes?
Kompresijas zeķes palīdz ātrāk uzsildīt muskuli, tās stingri to satur un tādā veidā samazina muskuļu vibrāciju un no tā izrietošo traumu risku. Gan profesionālam sportistam, gan amatierim tas ir svarīgi. Kompresijas zeķes, jo īpaši lietderīgas, ir vēsos un mitros laika apstākļos, kā arī palīdz vieglāk aklimatizēties augstkalnos. Sportistu dzīve ir ļoti cieši saistīta ar pārvietošanos starp dažādām valstīm, arī lidojot vai veicot tālus pārbraucienus ar auto, kompresijas zeķes atvieglo kāju pašsajūtu.

 

– Kādu lomu kompresijas zeķes spēlē sportista atjaunošanās procesā?
Ļoti svarīgi sportistam ir pilnvērtīgs atjaunošanās process. Nēsājot kompresijas zeķes pēc slodzēm, organismā tiek paātrināta asins cirkulācija, šūnas tiek labāk apgādātas ar skābekli un no organisma tiek ātrāk izvadītas pienskābes.

 

– Kādi ir Jūsu personīgie sportiskie novērojumi nēsājot sporta kompresijas zeķes?
Esmu sev atklājis, ka īsākās distancēs es labi jūtos 2.kompresijas klases sporta zeķēs, bet veicot garās distances, kas ir vairāk par 30 km, es labāk jūtos uzturošajās profilakses kompresijas zeķēs.

 

 

67315316, 67374747

Zeķu paraugi un pārdošana:

Brīvības iela 148

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu