Vārda dienu svin: Zigfrīds, Ainārs, Uva

Sociālo prasmju grupa bērniem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Komplektējam jaunas grupas vecumposmos: 5 līdz 6 un 8 līdz 9 gadiem. Aicinām uz individuālo izvērtēšanu! Nodarbības plānotas pirmdienās plkst. 17:00-18:00 (5-6 g.v.) un ceturtdienās plkst. 16:00-17:30 (8-9 g.v.)

Mūsdienās bērniem arvien biežāk ir grūti iekļauties sociālajā vidē (skolā, bērnu dārzā, ģimenē). Kādām grūtības adaptēties sociālajā vidē var izpausties kā grūtības izveidot draudzīgas vai tuvas attiecības skolā, paust savu iniciatīvu attiecībās ar vienaudžiem un pastāvēt par sevi vienaudžu vidū. Kādam citam, savukārt, sociālās grūtības izpaužas kā agresīva, provocējoša uzvedība skolā un/vai mājās. Bērniem, kuriem ir sociālās adaptācijas grūtības, bieži vien ir problemātiski, atpazīt un saprast savas emocijas, kā rezultātā tās atainojas viņu uzvedībā kā agresija, vai kā noslēgšanās sevī un trauksmainība.

Lai risinātu šo problēmu, ļoti vērtīgas ir individuālas konsultācijas pie psihologa un psihiatra, lai saprastu problēmas pamatcēloni, konsultācijas vecākiem un darbs vecākiem kopā ar bērniem. Tomēr nozīmīgi ir arī trenēt bērnu prasmes praktiskās nodarbībās ar vienaudžiem. Līdz ar to tiek piedāvāta iespēja bērnam attīstīt savas sociālās prasmes grupā.

Grupas mērķis: Izmantojot rado šus uzdevumus, spēles un fiziskas aktivitātes, bērniem tiks attīstītas sociālās prasmes, pilnveidotas komunikācijas iemaņas un prasme veidot emocionāli siltas attiecības. Tiks paaugstināts pašvērtējums, veicināts pozitīvs priekšstats par savu ķermeni. Bērniem būs iespēja attīstīt savu radošumu un nonākt kontaktā ar iekšējiem resursiem.

Praktiska informācija par grupu: Nodarbību cikls sastāv no 10 sesijām. Grupa notiks vienu reizi nedēļā, ilgums – pusotra stunda. Grupas dalībnieku skaits ir no 6 – 8. Bērnu vecuma grupas: no 5 līdz 6; no 8 līdz 9 gadi. Lai uzsāktu dalību grupā, ir obligāta individuāla tikšanās reize bērnam kopā ar vecākiem un speciālistu, lai tiktu veikta izvērtēšana, izvērtēta bērna piemērotība grupai, nodibināts kontakts un apzināti bērna resursi.

Lai nodrošinātu terapeitisko procesu, deju un kustību terapijas grupa sākot ar trešo tikšanās reizi ir slēgta.

Nepieciešamības gadījumā, iespējams strādāt arī individuāli.

Vada: Irina Panovska, deju un kustību terapeite

Dalības maksa: individuālā tikšanās grupas vadītājai ar bērnu un vecākiem, kuras laikā notiks gan sākotnējās informācijas, gan problēmas un resursu apzināšana, balstoties uz sarunu ar vecāku, mākslā balstītā izvērtēšana bērnam un īsa atgriezeniskās saiknes sniegšana (1,5 h) – 30,00 EUR

Kopējā maksa par kursu (10 nodarbības) – 130,00 EUR. Maksājot divās daļās, EUR 75.00 1. un 5. nodarbībā.

Lūdzu piesakieties caur e-pierakstu vai pa tālruni 204 51 777.

Dalīties.

Atstāt Ziņu