Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Slavenu zīmolu preces par labām cenām – tas ir BestSecret!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dzīvojam laikā, kad ierastos ikdienas paradumus nākas būtiski pamainīt – jāievēro sociālā distancēšanās, jāizvairās no pārmērīgas publisku vietu apmeklēšanas, ir ierobežotas iespējas ceļot. Tas ietekmē arī iepirkšanās iespējas, īpaši, ja ik gadu bija ierasts doties šopinga tūrēs uz Vāciju, Franciju, Itāliju vai citām Eiropas valstīm. Taču nav ļaunuma bez labuma – to, ko nevaram izdarīt fiziski, nu mums kompensē internets, piedāvājot doties virtuālajās šopinga tūrēs!

Šoreiz vēlamies pastāstīt par iepirkšanās platformu BestSecret, kas ir atzīta par vienu no izcilākajām tiešsaistes iepirkšanās vietām Eiropā. Te vienuviet pieejamas vairāk nekā 3000 starptautiski zināmu modes zīmolu, piemēram, Guess, DKNY, Max Mara, Calvin Klein, Michael Kors, True Religion, Diesel, Nike, Converse, Adidas u.c. preces. Un kas būtiski – par ievērojami zemākām cenā, jo atlaides var sasniegt pat 80% no ierastās preces cenas.

BestSecret atrodami apģērbi, apavi, aksesuāri kā sievietēm un vīriešiem, tā bērniem. Te vari meklēt arī mājas un interjera preces. Savas stila pērles atrodamas pat taviem mājas mīluļiem! Turklāt viss, kas redzams internetveikalā, atrodas noliktavā un ir pieejams uzreiz, un ik dienas (pusnaktī) piedāvājums tiek papildināts ar 500 jaunām iecienītu dizaineru un populāru zīmolu pērlēm.  

Papildu bonuss ir bezmaksas piegāde līdz tavām mājām. Arī pirkumu atgriešana, ja tas nepieciešams, ir bezmaksas pakalpojums.

Piekritīsiet – īsta iepirkšanās paradīze! Vai vēlies tajā ienirt?

Saņem ielūgumu un pievienojies šai modes cienītāju kopienai!

Ja atbilde ir apstipronoša, tad pievērs uzmanību tālākajam, jo BestSecret nav parasts interneta veikals. Tā ir slēgta modes cienītāju kopiena, kurai var pievienoties vien saņemot īpašu ielūgumu. Šobrīd ierobežots skaits ielūgumu ir arī SievietesPasaules rīcībā, un mēs vēlamies ar tiem dalīties ar jums! Ja vēlies, savu BestSecret ielūgumu vari iegūt, izmantojot šo saiti, vai spiežot uz pogas zemāk!

 

Kad būsi reģistrējusies un uzņemta BestSecret kopienā, ir vērts pievērst uzmanību vēl pāris būtiskām niansēm:

*
Tērē un iegūsti bonusus
Jo biežāk un vairāk tu iepirksies un ieteiksi BestSecret citiem, 
jo vairāk dažādu labumu un atlaižu tu iegūsi saviem nākamajiem pirkumiem.

*
Ne tikai virtuāli labumi

BestSecret pieder Eiropā labi zināmajam vairumtirgotājam Schustermann & Borenstein, kam, 
neskaitot BestSecret, pieder arī četri slēgtie iepirkšanās centri Vācijā un Ausrijā. 
Par slēgtiem šos veikalus dēvē tāpēc, ka to apmeklējums ir pieejams tikai 
sudraba, zelta un dimanta klientiem.

Lai arī reģistrācija platformā ir bez maksas, liec aiz auss, ka tev jābūt aktīvai šīs platformas lietotājai, lai saglabātu reģistrāciju. Proti, ja gada laikā nebūsi veikusi nevienu pirkumu, tava reģistrācija tiks dzēsta. Turpretim, jo vairāk pirkumu un ieteikumu veiksi, tavs statuss augs un varēs sasniegt pat sudraba, zelta un dimanta līmeni.

Par ikvienu piesaistītu jaunu kopienas biedru, kurš būs veicis pirkumu un nebūs to atrgiezis, tu saņemsi 100 VIP punktus. Tu vari iegūt arī 10%, 15% vai 20% atlaižu kuponus saviem nākamjiem pirkumiem. Kad pati būsi sasniegusi jau sudraba, zelta vai dimanta klienta statusu, tu tiksi atlagota jau ar komisiju (5-7% no tavu atvesto klientu gadā veikto pasūtījumu summas).

Tātad BestSecret ir ne tikai tava iespēja par izdevīgām cenām iegādāties slavenu modes dizaineru lietas, bet arī nopelnīt.

Dalīties.

Atstāt Ziņu