Vārda dienu svin: Laura, Jadviga

Skorpioniem jūnijs solās būt darbīgs un saspringts laiks

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

korpioniem gana saraustīts mēnesis. Un būs jums jūnijā, ko noņemties. Ir arī ļoti labas ziņas jums.

Maija pašās beigās jūsos ieplūda svaiga enerģija iedvesmas lietās. Šī enerģija jums ir diezgan grūti noķerama un paņemama. Ja izdodas to noķert, tad to vislabāk būtu izmantot pirmajā jūnija nedēļā, kad jāsteidz sakārtot finansu jautājumus: kredītus, līgumus utt. Var uzsākt jaunus darbus un jaunus biznesus. Veiksies ilgtermiņā. Otrs virziens, kur šo jauno (Dvīņu) enerģiju lietot, ir savā hobijā. Jūs varat iedot jaunu skanējumu visam, kas jūs aizrauj. Tā ir arī samērā kaislīga enerģija, kas mudina uz nebēdnībām. Jums ir iespēja šo enerģiju palaist nopietnās un svarīgās lietās.

Pēc 7. jūnija jums paveras iespēja tekošās lietas un dzīves plānus pārskatīt. Ja kaut kādi jautājumi buksē, ja kaut kādā dzīves sfērā esat ‘iesprūduši’, tagad ir īstais laiks lietas izanalizēt. Jums atvērsies informācijas kanāli, kas šīs lietas ļoti labi izskaidros un paskaidros. Tā var būt kāda grāmata vai TV pārraide, vai arī vienkārši gaisā noķerta frāze, kas palīdzēs izkļūt no iesprūšanas. Es neteiktu, ka jūnija pirmās trīs nedēļas jums būs specifiski vieglas vai grūtas, bet darbīgas un gana saspringtas gan.

Pilnmēness (13.06.) jums nopelnītās naudas un pašapziņas sektorā un tas sakritīs ar lietu pārskatīšanu. Ļoti iespējams, ka jums būs jāpārskata arī savas pašapziņas jautājumi. Te nu ir svarīgi pārstāt sevi salīdzināt ar Holivudas aktieriem. Ļoti bieži jūs esat labāki par to, kādus jūs sevi iedomājaties esam. Bet nu par labo…

Jūnijs nes sev līdz vienu ļoti interesantu enerģiju, kas jums ļoti palīdzēs sakārtot attiecības ar sevi un savu pašapziņu. Tā ir arī smalka veiksmes enerģija, kas ilgtermiņā jūs pacels jums atbilstošos augstumos. Šī enerģija būs pieejama visu jūniju un tā jums būs īpaši labvēlīga pēdējās 10 jūnija dienā, kad Saule ieies Vēžu zīmē.

Vēži ir jūsu tuvākie radinieki un tagad būs īsts Vēžu fests. Jāņos jums ir vienkārši lieliska iespēja atrast papardes ziedu! Ja tāds jau atrasts iepriekš – tad sviniet Jāņus kopā ar savu otro pusi. Šie būs nereāli forši Jāņi jums. Pēc tiem…uzmanīgi!

Neordinārās idejas, kas varētu
pat nest jūs ārā no jūsu
komforta zonas,
var izrādīties vienkārši
lieliskas ilgtermiņā.

25.06.-27.06. būs trīs saspringtas dienas. Jūs jutīsiet, ka esat enerģētiski tik uzlādēti, ka varētu kalnus gāzt, bet neviena kalna tuvumā nebūs. Sataupiet šo enerģiju! Jūlijā tā noderēs. Jauns mēness Vēžos jums pavērs milzīgus plašumus un iespējas izpausties.

Jums un tikai jums jūnijā ir trīs svarīgas dienas. 17.06.-19.06., kad vajadzētu izrunāties ar savām otrajām pusēm un/vai saviem biznesa/sadarbības partneriem par to, kā dzīvot/strādāt labāk. Šajās dienās saruna būs viegla un var atrast daudzus ļoti interesantus risinājumus.

Jūlijs jums jau būs pagalam aktīvs un atraktīvs mēnesis ar lielu aktivitāti un lielu kaisli. Augustā lietas putos jau uz paraušanu, it sevišķi, biznesā un karjerā.

Jūnijā vēl padomājiet šādu te lietu (saprotu, ka ir vasara un domāt slinkums, tomēr..). Skorpioni ir slaveni ar to, ka ir gana principiāli pilsoņi. Daži jūsu principi rullē, daži – rullē mazāk. Jūnijā, sakarā ar veiksmes enerģijas pastiprināto starojumu, ir jēga apskatīt neordināras idejas. Ļoti iespējams, ka jūsu veiksme slēpjas neordināros risinājumos un tajās sfērās, kuras jūs pat normā neesat apskatījuši. Īpaši mēneša beigās jums atvērsies domas plašumi (arī reālā pasaule – tipa labi būs ceļot). Neordinārās idejas, kas varētu pat nest jūs ārā no jūsu komforta zonas, var izrādīties vienkārši lieliskas ilgtermiņā. Tie ir neordināri biznesi, neordināri risinājumi esošajām situācijām, neordināri apģērba gabali, galu galā.

Pasaulē tagad lēnām uzsākas konstruktīvs laiks. Sākas lietu būvēšana, nevis graušana, bet kas pirmais brauc, tas pirmais maļ. Un kāpēc gan tas varētu nebūt viens skaists Skorpions? Lai veiksme un līksmība, jaukie! Ak, jā!… Gads no jūlija vidus līdz nākamā jūlija vidum būs ļoti brangs un bagāts. Bet nu gan viss! Veiksmi!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

3 komentāru

Atstāt Ziņu