Vārda dienu svin: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Skorpioni, maijā meklējiet it visā un visur prieku!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

aijs ir jūsu mēnesis, patiesi. Un jo tālāk maijā, jo dzīvāk jūs to sajutīsiet. Maijs sākās 29. aprīlī ar fantastisko jauno mēnesi, kas sakritīs ar saules aptumsumu. Parasti jau saules aptumsumi ir tādi strjomīgi, bet šis nav tas gadījums. Šoreiz ir pat ļoti labi, ka Saule bik aptumsīs, jo tas tikai pastiprinās šo fantastisko, seksīgo un ļoti dziedinošo enerģiju.

29. aprīlī jauns mēness jūsu vistuvāko attiecību sektorā. Ja jums ar jūsu otrajām pusītēm vai sadarbības/biznesa partneriem ir bijušas kādas nesaskaņas, tad tagad tās lieliski atrisināsies. Jauns mēness norit Vēršos, kas garantēs to, ka šī enerģija būs ārkārtīgi spēcīga, seksīga un stabila. Skorpioni ar Vēršiem ir saderīgas zīmes un šīs enerģijas arī ir saderīgas, lai arī Skorpions un Vērsis ir pretējas zīmes. Lai kā arī Skorpioniem dzīvē ietu, jūs allaž tiecaties pēc stabilitātes un miera, ko reprezentē Vērši. Varētu būt arī tā, ka Skorpioni ir vistrauksmainākie pilsoņi visā Zodiakā un šī mierīgā, rāmā un dziedinošā Vēršu enerģija tagad ir tieši tas, kas vajadzīgs. Un tā plūdīs no jūsu vistuvākajiem cilvēkiem. Skorpioni ir gudri, aplam jūtīgi, intuitīvi. Un Skorpioni bieži domā par citiem un, vispār, bieži domā par visu kaut ko, retāk gan par sevi. t.i. sevi bik aizmirst. Maijs būs citādāks.

Jo tālāk maijā, jo vairāk Skorpions sāks sajust sevi un domāt par sevi un savām vajadzībām. Vēršu enerģija jūs nomierinās tiktāl, ka varēsiet tā pa īstam sevi sajust. Pilnmēness (14.05.) šoreiz ir jūsu personīgais pilnmēness. No sirds apsveicu jūs ar to!

Šoreiz pilnmēness norit jūsu vispersonīgākajā sektorā, faktiski jūsos pašos. Un šis pilnmēness ir īpašs. Mēness savienosies ar spēcīgo, vareno un nopietno Saturnu. Saturns ir ļoti nopietns onka. Tas viegli var sagraut jebkurus plānus, kuri izjuktu tāpat, ja tiem nebūs stabila pamata. Toties, ja pamats kādām lietām ir stabils, ja kādos jautājumos esat izlējuši tonnām sviedrus, tad Saturns garantēs šo pasākumu ilgtspēju. Un Saturns tagad ir ar jums. Tas nozīmē, ka jūsu racionālie, apdomātie un izlolotie plāni realizēsies. Un tas ir ļoti, ļoti labi. Tie nav ‘traļi-vaļi’ varianti, te runa ir par nopietnu laimi. Un nopietnu laimi Skorpioni ir pelnījuši.

Ja ir kādi parādi vai naudas ķibeles,
ir liela varbūtība, ka lietas
diezgan viegli sakārtosies.
Ja jāmeklē/jāmaina darbs,
maija vidus un beigas ir
labs laiks tam.

Tālāk ir jārunā par fonu, kurā vislabāk var realizēties maija lieliskā enerģija. Jums Venēra 03.05. ieiet jūsu rutīnas, veselības sektorā. Un tas nozīmē, ka veselība būs un ikdienas solis paliks daudz raitāks un vieglāks. Biedri Skorpioni! Tā kā Venēra maijā būs nereāli spēcīga un varena, tad jums ir atbilstoši jādzīvo un jārīkojas. Tas nozīmē – labu uzturu un labas domas. Tagad ir jūsu laiks un nav jātērē savu tik dārgo laiku uz niekiem. Daudz vērtīgāka tagad ir VESELĪGA un POZITĪVA pieeja dzīves jautājumu risināšanā, jo kā teicu, veiksies ILGTERMIŅA LIETAS.

Īpaši labi jūs to sajutīsiet ap 20. maiju, kad mostas viens no Skorpionu valdniekiem – Marss. Lietas, kas stāvēja uz vietas, tagad iekustēsies un sāks uzņemt apgriezienus. Biznesa, karjeras lietas jo sevišķi!

Un Skorpioni! Meklējiet prieku! Prieku vajag pilnīgi noteikti atrast. Mērenās devās jūs pat varat šmigot, bet šmigai vajadzētu būt kvalitatīvai, jo mīlas dieviete Venēra, kas tagad jūsu veselības sektorā, atsūtīs jums venēriskas galvassāpes, ja šmiga būs nepareizi brūvēta. Tapēc šmigojiet mēreni un kvalitatīvi.

Toties prieks ir meklējams un šmigas dievs Neptūns jums palīdzēs. Noteikti tiekaties ar saviem labākajiem draugiem. Pavadiet laiku ar saviem bērniem. Tieciet atpūsties pie ūdeņiem, it sevišķi, ja varat aizkļūt līdz jūriņai. Tas maijā ir ļoti svarīgi. Neptūns jau dzīvo ūdeņos (un arī filozofijā, kas pa lielām šaibām tas pats ūdens vien ir.) Lasiet gudras un interesantas grāmatas. Meklējiet arī tajās prieku un JŪTIET TAČU VIENREIZ SEVI!

Sākot ar maija 20-iem datumiem Saule ieceļo jūsu lielo naudu, kredītu, banku, kaisles un seksa sektorā. Tur ir arī lielie līgumi. Ja ir kādi parādi vai naudas ķibeles, ir liela varbūtība, ka lietas diezgan viegli sakārtosies. Ja jāmeklē/jāmaina darbs, maija vidus un beigas ir labs laiks tam. Un ņemot vērā to, ka uz maija 20-iem datumiem jau būs pamodies rīcības spīdeklis un jūsu aizbildnis Marss, paredzu, ka lietas sakustēsies ļoti nopietni un spēcīgi. UN IR ĀRKĀRTĪGI SVARĪGI, KA ŠO LIETU SAKUSTĒŠANĀS NOTIEK PRIECĪGI, AIZRAUTĪGI UN KAISLĪGI. Šis priecīgais fons tad arī jūsu ātrvilcienu aizvedīs uz saulaino tāli, nevis uz trauksmes ielejām. Tāpēc meklējiet prieku!Jebkur un ar jebkuriem līdzekļiem. Un pamata doma lai ir: ‘kas man dzīvē sagādā prieku un gandarījumu’? Tas ir jūsu laimes kompass.

Vēlreiz apsveicu ar jūsu fantastisko privāto pilnmēnesi. Lai jums priecīgs un ražens maijs. PRIEKĀ, superīgie Skorpioni!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

Atstāt Ziņu