Vārda dienu svin: Ivars, Ilgvars

Skābi kāposti uz sejas? Jā!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Skābi kāposti var kļūt par tavu slepeno ieroci veselīgam izskatam un starojošai, maigai sejas ādai! Pamēģini!

Ēdam skābētus kāpostus un kļūstam skaistākas!
Skābēti kāposti ir bagāti ar šķiedrvielām, kas izvada no organisma šlakvielas un toksīnus. Kāpostu sula novērš pūšanu, ietekmē kuņģa gļotādu un zarnu sieniņas. Turklāt tajos ir daudz C vitamīna, bet, ja skābētus kāpostus sutina vai vāra, C vitamīns pazūd, tāpēc tos vajadzētu ēst svaigus.
Ja ātrā laikā gribi zaudēt dažus kilogramus, jāievēro skābu kāpostu diēta, kur galvenais produkts ir skābēti kāposti. Tos iesaka papildināt ar dārzeņiem un augļiem. Nomest liekos kilogramus noteikti izdosies, jo skābētie kāposti stimulē vielmaiņu un dod ilgstošu sātu. 

Liekam skābētus kāpostus uz sejas!
Skābi kāposti ir arī lielisks skaistumkopšanas līdzeklis, jo balina pigmenta plankumus un pabaro seju ar C vitamīna trieciendevu. Izmēģini šo skābēto kāpostu sejas masku, kas tiek dēvēta arī par Parīzes masku!

Liec biezu kārtu skābētu kāpostu uz jau iepriekš notīrītas sejas ādas, turi 30 minūtes. Masku nomazgā ar aukstu ūdeni. Šī maska der visiem ādas tipiem, tā attīra, atsvaidzina un savelk ādas poras. Āda kļūst maiga un elastīga. Masku rekomendē 1 reizi nedēļā. Uz sausas sejas ādas maska jātur 15 – 20 minūtes.

Dalīties.

Atstāt Ziņu