Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Šīs vasaras aktualitāte- garās kleitas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sievišķīgas, gaisīgas un vasarīgas – šīs vasaras aktualitāte ir garās kleitas. Tās aktualizējusi un izcēlusi arī filma Sekss un lielpilsēta 2, ko jau drīzumā redzēsim uz kino ekrāniem.

Sekss un lielpilsēta ir filma ne tikai par attiecībām un draudzību, bet arī par modi. Šoreiz Kerija, Samanta, Miranda un Šarlote par vienu no šīs vasaras modes must- have padarījušas garas, plīvojošas kleitas.

SievietesPasaule.lv sniedz padomus, kā atrast piemērotāko kleitu un kas jāievēro to valkājot.

Kā izvēlēties piemērotu garo kleitu?
Kleitas garumam vajadzētu būt tev nedaudz pāri potītei, lai ejot var redzēt kāju pirkstus.

Īsa un apaļīga auguma sievietēm rūpīgi jāizvēlas garā kleita. Šāda auguma sievietēm ieteicams izvairīties no plandošas un neformīgas kleitas, kā arī nevajadzētu vilkt kleitas ar horizontāliem vai lieliem rakstiem. Ieteicams izvēlēties vienkrāsainu kleitu, kura pie vidukļa ir pieguļoša vai arī kā aksesuāru izmantot jostu, kas vizuāli slaidinās augumu. Ieteicams V veida dekoltē izgriezums, kas vizuāli pagarinās augumu. Noteikti jāvelk vasaras kurpes ar augstiem papēžiem vai platformīgas sandales.

Īsa auguma sievietēm svarīgi izvēlēties garo kleitu, kas der – nav pārāk gara. Tāpat ieteicams izvēlēties kleitu, kurai nav pārāk kupla, ar volāniem papildināta apakšasdaļa. Vienkārša, vienkrāsaina garā kleita vizuāli pagarinās augumu.

Apaļīgu formu īpašnieces lieliski izskatās garās kleitās, kuras brīvi krīt jau no krūšu apvidus. Kleitas, kas izceļ auguma aprises un vairāk pieguļošas nekā brīvi krītošas labāk piestāv puiciska auguma vai īsa auguma sievietēm.

 

Kādi apavi, aksesuāri un frizūra piestāv garajām kleitām?

Pie garajām kleitām vislabāk piestāv vasarīgas iešļūcenes, gladiatoru sandales vai augstpapēžu sandales. Tā kā garās kleitas ir ļoti vasarīgas, tām nepiestāv apavi ar slēgtu purngalu, arī balerīnas (bezpapēžu laiviņas) nav ieteicams vilkt kopā ar garo kleitu.

Ja tu esi gara auguma, ieteicams garo kleitu vilkt ar bezpapēžu sandalēm. Taču, ja esi īsa auguma, izvēlies sandales ar augstiem papēžiem.

Papildinot garo kleitu ar attiecīgajiem aksesuāriem, to vari valkāt ikdienā, kā arī pārvērst par smalkāku tērpu. Viens no aksesuāriem – josta. Vienkārša ādas josta piemērotāka ikdienai, bet, lai uzpostos, izvēlies metālisku jostu.

Pieskaņo kleitai rokassprādzes, kaklarotas vai auskarus. Tomēr, velkot garo kleitu, nav ieteicams pārspīlēt ar aksesuāriem. Ja izvēlies rokassprādzi, tad neko citu vari arī nelikt.

Arī meikaps un frizūra garajai kleitai piestāv vienkāršs. Vislabāk – izlaisti, viegli viļņoti mati. Meikapā -dabiskas krāsas.

 

Kolāžām izmantotie avoti:

Sexandthecitymovie.com

freshproduceclothes.com

safeshop-by-superwebs.info

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu