Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Simona matiem iesaka sālsūdeni

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Konkursa ‘Daba dara mani skaistu‘ ietvaros Simona atklāj savus skaistumkopšanas noslēpumus – sālsūdens procedūra spīdīgiem un mīkstiem matiem, un ābolu-auzu pārslu skrubis sejai. Izmēģini arī tu!

Sālsūdens matiem
Iespējams, lielākā daļa jau šo ir dzirdējusi, bet ja nē, tad iesaku kaut vai vienu reizi pamēģināt! Bļodiņā ieber apmēram divas saujas sāls un pielej ūdeni (labāk siltu, lai vieglāk sāls izšķīstu), visu samaisa, vislabāk nedaudz pagaršot, ja ļoti sāļš (tā, ka slikti paliek), tad labāk pieliet vēl ūdeni. Šo sālsūdeni ielej slapjos matos un vienkārši lieko ūdeni izspiež, atlikušo sāli bļodas dibenā var ierīvēt galvas ādā (kā skrubi), tad pastaigā ar tādiem slapjiem matiem (man pietiek 1h) un izskalo, pēc tam izmazgā ar šampūnu un kondicionieri. Rezultātā mati paliek spīdīgi, mīksti. Protams, ne jau visiem matiem patiks, bet iesaku pamēģināt. Un atsevišķi vienkārši ierīvē sāli matos.
Vēl iesaku katru vakaru ar pirkstiem pamasēt galvas ādu, mati paliks nedaudz taukaini, bet labāk augs un būs patīkama viegluma sajūta.

Ābolu-auzu pārslu skurbis sejai
Izmantojot dakšiņu, saspaidi auzu pārslas, kukurūzas pulverīti un medu, lai tie veidotu biezu masu. Blenderī vai smalcinātājā sasmalcini ābolus un to putriņu pievieno masai. Tad tā ir gatava lietošanai. Pēc tam to noskalo ar remdenu ūdeni. Ja masa paliek pāri vari to uzglabāt ledusskapī līdz nākamai lietošanas reizei. Šī recepte,manuprāt ,ir ļoti laba, pati nelieku klāt kukurūzas pulverīti, bet tik un tā sejas ādai patīk.

 

Vēl līdz 14.aprīlim arī Tu vari iesūtīt savas dabiskās skaistumkopšanas receptes. Vairāk informācijas par konkursu šeit–> konkurss Daba dara mani skaistu!

Dalīties.

Atstāt Ziņu