Vārda dienu svin: Lita, Sibilla, Teika

Silta un stilīga cepure tev, neatsverams atbalsts Hermanim!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hermanim ir ļoti reta ģenētiska diagnoze KIF1A. Atbildes uz jautājumu – kāpēc, ne Hermaņa ģimenei, ne ārstiem nav. Tas, kas gan ir droši zināms, Hermanis ir dzīvespriecīgs sešgadnieks, kuram tāpat kā citiem puikām vislabāk patīk multenes un saldumi. Tomēr diagnoze nozīmē, ka visa mūža garumā Hermaņa ikdienā būs nepieciešama rehabilitācija un asistents. 

Ko nozīmē rehabilitācija? Tās ir nodarbības un procedūras, kuras palīdz Hermanim attīstīties un justies labāk – fizioterapija, ergoterapija, logopēds, masāžas un izjādes ar zirgu.

Savukārt asistents ir Hermaņa sabiedrotais, kurš palīdz viņam apmeklēt bērnudārzu un nodarbības, kā arī kopā ar viņu iepazīst pasauli, sabiedrību un apgūst jaunas prasmes, kamēr vecāki ir darbā.

Lai sniegtu atbalstu Hermaņa rehabilitācijai, ir tapis projekts “Cepure Hermaņa atbalstam”. Proti, Hermaņa vecmāmiņa ada cepures, no kuru cenas puse tiek nodota Hermaņa rehabilitācijas izdevumu segšanai.

Cepures ir raibas, krāsainas un vienkrāsainas, velkamas uz abām pusēm. Adītas no dāžādu sastāvu dzijām – gan pusvilnas, gan maigās merīnvilnas.

   

Idejas autore, materiālu sagādātāja un palīgs pārdošanā ir RÜ adījumi, Hermaņa tantes Rūtas personā. Cepures Hermaņa atbalstam var iegādāties RÜ adījumi veikaliņā Vecrīgā, kā arī RÜ adījumi internetveikalā.

Atbalstīsim Hermani!

 

Un atceries, šī var būt arī lieliska ideja kādai skaistai dāvanai šajos Ziemassvētkos!

Šī un citas idejas apkopotas arī mūsu 100 IDEJAS SIRSNĪGĀM ZIEMASSVĒTKU DĀVANĀM

Dalīties.

Atstāt Ziņu