Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Sievišķīgs sienas kalendārs 2012.gadam!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sajūtas…
Sievišķība…
Iedvesma…
Šie vārdi raksturo īpašo SievietesPasaule.lv veidoto sienas kalendāru. Mēs vēlējāmies sarūpēt skaistu dāvanu uz svētkiem saviem uzticamākajiem palīgiem, draugiem, atbalstītājiem un aktīvākajiem lasītājiem. Un kas gan var būt noderīgāks un sirsnīgāks par kalendāru, uz kuru lūkoties katru dienu!

Lai gan SievietesPasaules kalendārs 2012.gadam ir pieejams ierobežotā skaitā, piedāvājam arī jums, mīļās lasītājas, iespēju tikt pie unikāla sienas kalendāra, kuru neatradīsiet nevienā grāmatnīcā un veikalā.

Košs un iedvesmu izstarojošs tas var rotāt jūsu istabas sienu vai sniegt pozitīvu lādiņu birojā, karājoties blakus datoram.

Kas tad tajā ir tik īpašs un iedvesmojošs? Kalendārā katra mēneša atvērumā iekļauti astroloģiskie padomi speciāli sievietēm, kurus, lūkojoties Venēras nākamā gada ceļā, sastādījusi astroloģe Anta Logina.

Lūk, neliels ieskats, kāds izskatās kalendārs. Šeit redzama septembra mēneša ilustrācija:

(spied uz bildi, lai to palielinātu)

Iepriecini Ziemassvētkos sevi vai draudzenes ar īpašo SievietesPasaule.lv sienas kalendāru – tas ir tik iedvesmojošs un sievišķīgs!

Pasūti jau tūlīt!

SIENAS KALENDĀRS SIEVIETES PASAULE 2012
Parametri –
A4, spirāles iesējums. Katrs mēnesis savā atvērumā, atvērumā redzams arī iepriekšējā un nākamā mēneša kalendārs
Tikai šajā kalendārā
– katra mēneša atvērumā lasāms mēneša moto un iedvesmojoši astroloģiskie padomi!
Cena
– 10 Ls (ja kalendāru izņem uz vietas redakcijā)
           12 Ls (ja kalendāru vēlas saņemt pa pastu)
Kā pasūtīt
– kalendāru vari pasūtīt, rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, norādot savu kontaktinformāciju un vēlamo kalendāru skaitu. Neskaidrību gadījumā zvani pa tel. 25990679 vai 26369141
Piegāde
– kalendāru piegādāsim ar Latvijas Pasts starpniecību

P.S. Pasteidzies! Pasūtījumus pieņemsim tikai līdz 30.decembrim!

Dalīties.

2 komentāru

  1. Nu nevar sienas kalendāru pielidzināt Purvīša gleznām, Kondrašina vai Pirelli! Manuprāt, tas ir pārāk dārgs prieks – 10,00 Ls, ja, piemēram, lidzvērtīgu, Latvijas meža ar dzīvnieku fotogrāfijām var nopirkt veikalā pa 3,50!<br>

Atstāt Ziņu