Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Sezonas pēdējā ‘Likteņa pīlāri’ nodarbība

Pinterest LinkedIn Tumblr +

31.maijā plkst.18:00 SievietesPasaule.lv telpās notiks atkārtota fen šui konsultantes Lindas Meškovas vadītā nodarbība, kurā tās dalībnieces varēs uzzināt, kas ir dzimšanas karte un gūt ieskatu savējā. Nodarbībā iepazīsimies ar ķīniešu astroloģijas veidu – Likteņa pīlāriem, kas ļoti precīzi spēj atainot cilvēka raksturīgākās īpašības, dzīves gājumu, likteni (pat tik precīzi, ka var izrēķināt dienas, nedēļas, gada valdošās enerģijas un ko tās katram cilvēkam nes).

Ķīnieši uzskata, ka mūsu dzīves ritējums ir likteņa un brīvas gribas sajaukums- debess, zemes un cilvēka Ci harmonija. Mūsu raksturs ir atkarīgs no mūsu likteņa, un to, savukārt, nosaka mūsu piedzimšanas laika Ci, ko saņemam ar pirmo elpas vilcienu.

Sievietes, kuras apmeklējušas līdzšinējās Likteņa pīlāru nodarbības, ir atzinušas, ka bija pārsteigtas, ka tik precīzi no malas kāds spēja par viņām pateikt tik daudz, kā arī ieguva jaunas un ne tik jaunas atskārsmes pašas par sevi. Rakstā Atsauksmes pēc nodarbības par likteņa pīlāriem vari izlasīt plašākus komentārus par Lindas Meškovas vadīto semināru.

Ja arī Tu vēlies piedalīties šādā nodarbībā, piesakies!


Nodarbība „Likteņa pīlāri: pamatzinības”

Nodarbības laiks: 31.maijā plkst. 18:00

Nodarbības vieta: Rīgā, Brīvības ielā 99, 3.stāvā

Dalības maksa: Lai piedalītos nodarbībā, obligāti jāveic priekšapmaksa Ls 10 apmērā līdz 29.maijam (ieskaitot).
Piesakoties kopā ar draudzeni – katra par nodarbību maksāsiet tikai 7 Ls!
Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.

KĀ PIETEIKTIES?

Lai piedalītos šajā nodarbībā, Tev jāpiesakās rakstot uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel.26369141.

 

Iepazīties ar nodarbības vadītāju Lindu Meškovu vari šeit- http://fengshui.lv/

 


 

Dalīties.

Atstāt Ziņu