Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Sestdiena, kas izvērtās par darba dienu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pagājušo sestdien SievietesPasaule.lv telpās valdīja rosība – ne gatavošanās svētkiem, bet pamatīgs treniņš. Edītes Irbes vadīto zibenskursu „Pārliecinoša uzstāšanās” dalībnieces no rīta līdz vakaram cītīgi mācījās un trenējās uzstāties ar pārliecību. Kā viņām gāja, lasi atsauksmēs.

Diāna: Esmu sajūsmā par sestdien apmeklēto semināru “Pārliecinoša uzstāšanās”!
Manā gadījumā tā nebija ilga domāšana un plusu, mīnusu izsvēršana, vai man to vispār vajag. Atvēru e-pastu, ieraudzīju šādu piedāvājumu un tas mani “uzrunāja”. Tiešajā darbā man nevajag gatavot tādas nopietnas prezentācijas, bet savā ziņā kaut 5 minūšu uzstāšanās lielākai vai mazākai auditorijai gadās katru nedēļu.
Protams, izlasot, ka diezgan daudz seminārā paredzēts praktiskais darbs, nedaudz šaubījos, vai to varēšu paveikt. Jāteic – bija smagi sevi tādā veidā nomocīt visu sestdienu, taču ieguvums ir neatsverams. Pirmo reizi bija iespēja paskatīties uz sevi no malas, pavērot, kāda izskatos, kad kaut ko prezentēju, uzklausīt pārējo kolēģu un grupas vadītājas ieteikumus un uzslavas. Apzinoties savas vājās vietas, par lielu plusu šajā seminārā uzskatu tieši runas vingrinājumus, jo sapratu, kādā veidā varu sev palīdzēt. Lai arī brīžiem no malas mēs visas izklausījāmies gana smieklīgi, tas mani disciplinēja sākt runāt pareizā ātrumā. Varētu vēlēties vairāk šādu runas vingrinājumu. Tāpat noderīgi bija ātrie jautājumi un ātrās atbildes, tie tiešām iemācīja ātrāk domāt.

Citāts: “Pirmo reizi bija iespēja paskatīties uz sevi no malas, pavērot, kāda izskatos, kad kaut ko prezentēju”

Uzskatu, ka pasniedzēja Edīte Irbe ir ļoti profesionāla un pieredzējusi, tāpēc arī spēj iedvesmot citus, iemācot kādus noderīgus knifiņus. Vēl vakarā pēc semināra daudz ko pārdomāju par Edītes ieteikumiem, jo brīžiem mums pašiem pat varbūt neienāk prātā uz kādu jautājumu paskatīties no cita skatu punkta.   
Paldies par viesmīlību, sagaidot kursu dalībnieces ar kafiju, tēju, pīrādziņiem, cepumiem un vīnogām!

Linda: No kursiem saņēmu tieši to, ko vēlējos un pat vairāk. Ieguvu ļoti daudz praktiski noderīgas informācijas un pieredzi no dažādām situācijām. Gribu uzsvērt, ka pats svarīgākais bija praktiskie treniņi un to analīze, kas ļāva uz sevi paskatīties no malas un saņemt objektīvu analīzi. Noteikti šos kursus ieteikšu saviem kolēģiem un draugiem!
Paldies jums, ka organizējat tik noderīgus un kvalitatīvus kursus!

Citāts: “Punktu uz I uzlika prakse, jo teorijas jau daudz maz visi it kā zin, bet tā kā prakses nav, tad iznāk, ka dzīvē ar vārdiem Rīgā, ar darbiem aizkrāsnē.”

Gunita: seminārs bija ļoti labs un noderīgs, kā arī kvalitatīvs – būtībā vesela darba diena. Nogurums gan pēc tam liels. Labprāt gribētu tam turpinājumu, vēl varētu iziet kādas 7-10 nodarbības, lai praktiski vingrinātos. Punktu uz I uzlika prakse, jo teorijas jau daudz maz visi it kā zin, bet tā kā prakses nav, tad iznāk, ka dzīvē ar vārdiem Rīgā, ar darbiem aizkrāsnē.

Lilita: Uz semināru gāju ar mērķi kaut ko mainīt savā dzīvē-kļūt pārliecinātākai par sevi  saskarsmē ar citiem cilvēkiem, neapmulst auditorijas priekšā un iemācīties ātri reaģēt uz negaidītiem juatājumiem.
Seminārā ieguvu vērtīgas zināšanas,kā šo mērķi sasniegt. Ļoti patika pasniedzēja un arī pārējās semināra dalībnieces-atmosfēra bija ļoti jauka, diena pagāja nemanot! Tagad tikai jācenšas iegūtās zināšanas pielietot dzīvē, bet ļoti ceru, ka šim semināram būs arī turpinājumi.

Dalīties.

1 komentārs

  1. Annija Goldberga on

    Jā, man arī patika Edītes kurss, daudz praktisku un noderīgu lietu, paskatīties uz sevi no malas tīri fiziski sanāk reti :)))

Atstāt Ziņu