Vārda dienu svin: Gundars, Kurts, Knuts

Seminārs par pH diētu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

uvojoties pavasarim, prieku par pirmajiem saules stariem var aizēnot slikta pašsajūta, kuras cēlonis bieži vien ir spēku izsīkums pēc garās ziemas. Ir īstais laiks spēcināt organismu! Tieši tādēļ SievietesPasaule šaja pavasarī piedāvā jaunu un vērtīgu semināru „Uzpildi degvielu ar pH diētu!”.

Semināru vadīs Ilze Lipska, recepšu grāmatas „pH receptes” līdzautore un kulinārā bloga absolutsed.lv veidotāja. Kopš Ilze atklāja šo diētu un pārliecinājās par tās labvēlīgo ietekmi uz veselību un, jā, arī svaru, viņa kļuvusi par dedzīgu šī dzīvesveida popularizētāju.

Stāsta Ilze Lipska:
„Vārds diēta, iespējams, ir pārāk novalkāts un raisa asociācijas nevis ar dzīvesveidu, bet gan ar kādu sevis mocīšanas mehānismu, kura mērķis ir atvadīšanās no liekajiem kilogramiem. Arī man daudzus gadus bija šāds priekšstats, ko īpaši vēl pastiprināja žurnālos piedāvātās ledeņu diētas, rīsu diētas, kefīra diētas un kādas tik vēl ne, pāris mēģināju uz savas ādas, rezultāts nekāds, vien īgns noskaņojums, un neizpratne, ko īsti, lai ēd, jo neko, kas garšo, jau vairs nedrīkst.

Līdz, pateicoties pH diētai, mainījās mans priekšstats par to, kas vispār ir diēta. Tas ir dzīvesveids. Arī neveselīga ēšana ir diēta. Un, ja pieejam šādi, sanāk, ka ikvienam no mums ir izvēle – vai nu ievērot veselīgo diētu, vai neveselīgo. Ko izvēlētos Tu?

Es sāku interesēties par to, kas tad ir veselīgs, kas mūsu organismam ir nepieciešams, un pārbaudīju uz savas ādas, kā ēdienkartes maiņa maina pašsajūtu. Turklāt tā palīdz atbrīvoties no liekajiem kilogramiem – es atvadījos no 20 kilogramiem par tiem pat īpaši nedomājot un nesveroties.”

 

Ja gribi uzzināt vairāk par to, kas ir pH diēta, kā pH diētas principus ieviest savā ikdienas ēdienkartē, kā pareizi (tā, lai organismam vieglāk un labāk) kombinēt produktus, kā arī kopā sastādīt ēdienkarti, gaidīsim uz nodarbību „Uzpildi degvielu ar pH diētu!”

KURSI “UZPILDI DEGVIELU AR pH DIĒTU!”

KAD:

* 23.maijs plkst. 18:00

KUR: SievietesPasaule.lv mājīgajās telpās, Skolas ielā 9- 22

CENA: Ls 10
Piesakoties kopā ar draudzeni – katra par nodarbību maksā tikai 7 Ls! Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos, Tev jāraksta uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru, kā arī līdz 14.maijam jāveic priekšapmaksa.

Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679

ATSAUKSMES no iepriekšējo nodarbību dalībniecēm:

Rita: „Vakars patika ļoti. Pēdējā laikā  vairāk  esmu sākusi interesēties par veselīgu uzturu un Ilzes seminārs bija tik iedvesmojošs, rosinošs un deva pārliecību, ka vēlme kaut ko mainīt savā uzturā ir pareiza un jāturpina savs uzsāktais meklējumu ceļš pareizam un veselīgam uzturam.”

Skaidrīte: „Ar pH diētu jau biju lasījusi, bet seminārs ar garšīgajām uzkodām un īpaši veselīgo kokteili, mani iedvesmoja šiem uztura principiem pievērsties nopietni. Liels paldies Ilzei, ka ar savu piemēru iedvesmo citus.”

Guna: „Vakars bija patiešām  izdevies un vērtīgs – ir pavisam cita „smarža” teiktajam, ja tas dziļi pamatots personiskā pieredzē, ne tikai apgūtā teorijā. Kviešu dīgstu zaļais kokteilis garšoja patiešām lieliski – šo garšu nevaru aizmirst vēl šodien, kaut iepriekš biju iedomājusies, ka tas nu noteikti ir kaut kas tāds, ko var dzert tāpēc, ka ir veselīgi, bet ne tāpēc, ka ir garšīgi. Katrā ziņā – tas bija vēl viens labs pamudinājums turpināt ēst veselīgi un zaļi, turklāt to darīt vēl konsekventāk un striktāk. Mēs patiešām esam tas, ko mēs ēdam. Liels paldies Ilzei par iedvesmu un sirsnību!”

Dalīties.

1 komentārs

  1. Sievietes Pasaule on

    Atbrīvojušās 2 vietas uz šī vakara semināru par pH diētu. PĒDĒJĀ BRĪŽA PIEDĀVĀJUMS- nāc uz semināru tikai par 7 Ls! ŠOVAKAR plkst.18:00 Brīvības ielā 99. Ja interesē, zvani – t.26369141

Atstāt Ziņu