Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Sejas ādas masāža. Kā to darīt pašai?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Regulāras ikdienas rūpes sejas ādu spēj saglabāt ilgstoši jauneklīgu un tvirtu, atvairīt grumbiņu parādīšanos un uzlabot sejas krāsu.

Pamata lieta, kas jāzina, iestrādājot katru dienu sejas ādā krēmus, želejas un citus kosmētiskos līdzekļus, ir sejas masāžas līniju ievērošana.

Tie ir sejas anatomiskās uzbūves virzieni, kurus ievērojot, mēs vismazāk izstaipām un traumējam sejas ādu. Pirkstu kustībām, klājot krēmus vai masējot seju, jābūt ļoti saudzīgām, nav ieteicams vilkt līdzi ādu.

Krēmu pareiza uzziešana, pielietojot pašmasāžu, pastiprina asiņu pieplūdumu ādā, kas savukārt pastiprina ārstnieciskās kosmētikas iedarbību. Krēmu iestrādi sejā pareizi veikt ar abu plaukstu vidējiem trim pirkstiem. Pašmasāžas kustības sāk ar vieglām kustībām. Ar pirkstiem izdara biežus un lēnus piespiedienus.

Tātad galvenās līnijas, pa kurām tiek veikta sejas masāža. Tieši tādos virzienos arī ikdienā, lietojot sejas krēmu vai citus produktus, tie jāiestrādā sejas ādā:

* no pieres vidus virzienā uz deniņiem;

* no pieres vidus virzienā uz matu saknēm;

* pa augšējā acs plakstiņa virzienā no iekšējā acs kaktiņa uz ārējo, un zem acīm – virzienā no ārējā acs kaktiņa uz iekšējo;

* no zoda vidus, pa apakšžokli uz ausu ļipiņām;

* no virsdegunes uz degungala;

* no deguna sāniem uz ausīm;

* no virslūpas vidus līdz deguna nāsī.

Lasi vēl!

Sejas ādas tipu kopšana

Tests: sejas ādas tipa noteikšana

Pret grumbām – ar masāžām vai injekcijām

Ādas tipi un to kopšana pēc Ājūrvēdas

Dalīties.

Atstāt Ziņu