Vārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Sejas āda pēc ziemas. Kādu kosmētiku izvēlēties pavasarī?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ad aiz loga dienas atkal sāk kļūt garākas un rodas cerība par to, ka tūlīt, tūlīt jau atkal viss būs zaļš, saprotam, ka realitātē vēl pagaidām viss ir pelēks un siltās drēbes kādu laiku nāksies paturēt skapja tuvākajos plauktos. Un te nu nevar saprast, vai vēl ir ziema? Sniega gandrīz jau vairs nav un mīnuss grādi arī mēdz būt vairs tikai retās naktīs. 

Domājot par veselīgu pārtiku, veikalu plauktos redzam, ka no svaigiem dārzeņiem un augļiem nekā prātīga vairs nav un paprika izskatās kā no plastmasas. Bioapta iesaka kā uzlabot pašsajūtu un uzņemt vitamīnus…

Paskatoties uz kosmētikas plauktiņu redzam, ka ir pienācis laiks kaut ko mainīt. Ja sajūtās ir pavasaris, tad nepieciešams parūpēties par to, lai tas ir arī redzams mūsu sejās! Tādēļ iesakām izvēlēties jaunību saglabājošu, pretnovecošanās krēmu, kas bagātīgs ar  komponentiem, kuru iztrūkums jūtams īpaši pavasarī.

Kad vitamīnu daudzums organismā ir gandrīz sevi izsmēlis, tas pats ir arī ar sejas ādu. Tādēļ to nepieciešams intensīvi kopt, lai saglabātu jaunību un novērstu novecošanās pazīmes. Pavasarī ir nepieciešami īpaši aktīvi krēmi, kuri ir spējīgi reģenerēt ādu, kas uzlabos tās ārējo izskatu. Ļoti svarīgi, lai kosmētikas līdzekļi saturētu dabīgos komponentus un būtu spējīgi kompensēt stresa radītās problēmas, kas radušās tieši ziemas laikā. Ādu nepieciešams tonizēt un atsvaidināt ar, piemēram, savvaļas burkānu ekstraktu, kas ir rekordists karotinoīdu daudzuma saturēšanas ziņā. Tas neitralizē brīvos radikāļus ar spēcīgu antioksidantu un pretiekaisuma īpašībām, atsvaidzina un tonizē ādu padarot to elastīgu. Savvaļas burkāna ekstrakts atjaunojot ādas bazālo slāni, veicina ādas atjaunošanu pēc aknes. Īpaši piemērots sievietēm pēc 30, jo šim ekstraktam piemīt atjaunojoša iedarbība.

Pavasara kosmētikas sastāvā meklējiet arī kviešu graudu asnu eļļu. Tā ir bagāta ar А, D, Е, unvitamīniem, satur neaizvietojamas taukskābes, biogēnos stimulatorus un fermentus. Kopā, visas šīs sastāvdaļas, nodrošina ādas šūnu reģenerāciju, stimulē vielmaiņu un ir lielisks mikroelementu avots. Kviešu graudu asnu eļļu izmanto līdzekļos, kas domāti nobriedušas ādas kopšanai, kā arī biežs viesis “liftinga” līdzekļos. Tā maģiskā iedarbība burtiski novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos, kas var būt saistīts ar vecuma hormonālo līdzsvaru. Kviešu graudu asnu eļļa uzlabo ādas krāsu un novērš vecuma pigmentācijas plankumu parādīšanos. Tā patīkami tonizē un atsvaidzina ādu. Ir svarīgi, ka šī sastavdaļa uzlabo ādas struktūru un reljefu, palielinot tās elastību un tvirtumu veicinot grumbu izlīdzināšanos.

Šīs vielas Jūs varat atrast Bioapta dermokosmētikas līdzkļos, kas ir bagāti ar dabīgo vielu ekstraktiem un eļļām. Piemēram, viegla, zīdaina pretnovecošanās emulsija Apta-aging 2 intensīvai ādas kopšanai, kas izstrādāta ņemot vērā galvenos ādas novecošanas profilakses zinātniskos kritērijus. To iesaka izmantot pēc 35 gadu vecuma. Beidzot ir radīts efektīvs līdzeklis ar augstu ādu barojošu un aizsardzības līmeni. Apta-aging 2 satur arī tādas vielas kā reducēto skvalēnu, sezama, zemesriekstu un rīcineļļu, olīveļļas ekstraktu, sojas un kviešu graudu asnu eļļu, kā arī hitozānu, glicerīnu, oligopeptīdu-5 un bišu ziedputekšņu ekstraktu. Tas ir tieši tas, kas pavasarī Jums uzlabos ādas krāsu, struktūru un reljefu un novērsīs vecuma pigmentu plankumu rašanos.

Apta-aging 1 emulsija – arī ir viegla, zīdaina, jaunību saglabajoša emulsija. Iesaka izmantot vecumā no 18 līdz 35 gadiem. Nav šaubu, ka tas ir efektīvs līdzeklis ar augstām ādas barošanas spējām un aizsardzības līmeni, kura saturā ir reducēto skvalēnu, sezama, zemesriekstu un rīcineļļas, olīveļļas ekstraktu, sojas un kviešu graudu asnu eļļu, kā arī hitozānu, glicerīnu, oligopeptīdu-5 un bišu ziedputekšņu ekstrakts.

Šos līdzekļus iesaka izmantot kā 1 mēneša kursu 4-5 reizes gadā pārmaiņus ar Aptaderm barojošo krēmu vai kadu citu Bioapta krēmu, kas ir piemērots Jūsu ādas tipam.

Āda ap acīm ir tā zona, kuru būtu vēlams kopt cauru gadu, jo tā ir īpaši jutīga zona. Dzīves pirmaja puse mēs to, iespējams, nemaz nepamānam, bet vēlāk saprotam, ka cīņa ar tumšajiem lokiem ap acīm un tūsku rada lielu satraukumu. Bioapta iesaka Apta-eyes 30 ml efektīvu augstas koncentrācijas krēmu ādai ap acīm. Acu krēms satur unikālu aktīvo komponentu kompleksu, kas mitrina, baro un reģenerē ādu. Arī šī līdzekļa sastāvā ir svarīgais reducētais skvalēns, sezama, zemesriekstu un rīcineļļas, olīveļļas ekstrakts, sojas un kviešu graudu asnu eļļa, E-vitamīns, oligopeptīdu-5, gingko biloba un bišu ziedputekšņu ekstrakts, kā arī hitozāns, glicerīns, bisabolols un pantenols. Ar Apta-eyes 30 ml Jūs uzlabosiet mikrocirkulāciju, noņemsi nogurumu un atgriezīsiet skatienam jaunību. Nemazāk svarīgs faktors – acu krēms cīnās ar grumbām, tūsku un tumšajiem lokiem tūlītēji uzlabojot acu zonas jutīgās ādas ārējo izskatu.

Bioapta iesaka

Rūpējies par savu ādu, lietojot:

Apta-aging 2 (50ml) pretnovecošanās emulsiju

Apta-aging 1 (50ml) jaunību saglabājošu emulsiju 

Apta Eyes (30ml) krēmu ādai ap acīm

 

Bioapta produkciju iegādājies “Mēness aptieka”, “Latvijas aptieka” un InternetAptieka.lv tīklos, kā arī interesējies www.bioapta.lv!

Seko BioaptaLatvia arī:

facebook.com/Bioapta-Latvia

draugiem.lv/bioapta/

instagram.com/bioaptalatvia/

Dalīties.

Atstāt Ziņu