Vārda dienu svin: Jūlijs, Ainis

Sarūpē īpašu dāvanu sev un mīļajiem!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

uvojoties pirmajai Adventei – Ziemassvētku priekšvēstnesei, vēlamies atklāt īpašu sadaļu- Dāvanas iedvesmai un pašizziņai. Tā ir iespēja uzdāvināt sev vai saviem tuvajiem cilvēkiem ko oriģinālu un iedvesmojošu!

Sadarbībā ar numeroloģi Līgu Bērziņu piedāvājam trīs numeroloģijas pakalpojumus. Tie, kam nav iespēju vai laika atnākt uz klātienes konsultāciju, nu varēs pasūtīt numeroloģisko portretu, prognozi vai saderības aprakstu tepat- SievietesPasaulē un pēc dažām dienām saņemt to savā e-pastā. Turklāt šāds numeroloģiskais portrets ir ne viena interesanta iespēja iepazīt dziļāk sevi, tā var būt arī oriģināla dāvana kādam citam!

Starp dāvanām atradīsi vienu arī ļoti praktisku – vizītkaršu komplektu. Šo dāvanu piedāvā Dizaina Brīvzona. Ja esi sava uzņēmuma veidošanas pirmsākumos, pasniedz pati sev šo dāvanu. Lai tas ir pirmais solis tavam tālākajam veiksmīgajam ceļam!

 

 

Savukārt SievietesPasaules dāvanu karte būs vērtīgs ieguvums ikvienai sievietei. Tā pavērs iespējas plašajai sevis izzināšanas un pilnveidošanas pasaulei, un ļaus labi un saturīgi atpūsties kādā no SievietesPasaules rīkotajiem pasākumiem.

Dāvanu kartes iegādājamas Ls 10, Ls 15 un Ls 20 vērtībā.

Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 3 mēneši.


Ej uz dāvanu sadaļu un aplūko visu piedāvājumu! >>>

DĀVANAS IEDVESMAI UN PAŠIZZIŅAI

Dalīties.

Atstāt Ziņu