Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Saldējuma Magnum un 60.gadu kino modes iedvesmoti vasaras tērpi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

as rodas brīdī, kad sastopas izcils saldējums un modes zīmols? Rodas karalisks baudījums visām maņām! Par to jau otro gadu liek pārliecināties saldējums Magnum un modes zīmols Amorlalle. Iedvesmojoties no izsmalcinātajām Magnum garšām un krāsām, kā arī no sešdesmito gadu kino pludmales un naktstērpu modes, Amoralle radījusi īpaši sievišķīgu vasaras tērpu kolekciju Magnum Cruise.

„Tā ir klasika mūsdienīgā izpildījumā. Sievišķīgi tērpi vasarai – pavedinoši retro stila peldkostīmi, gaisīgi pludmales tērpi, vasarīgas kleitas un jutekliski naktstērpi,” atklāj Amoralle dizainere Inese Ozola. Viņa ir pārliecināta, ka šie tērpi būs piemēroti ne vien atpūtai pie ūdens, bet arī romantiskiem vasaras vakariem. Tos var dažādi kombinēt. Piemēram, peldkostīmu pēc sauļošanās var papildināt ar gariem šifona svārkiem un doties romantiskās vakariņās uz pludmales restorānu, savukārt karaliskajos vasaras naktstērpos varēs doties arī uz greznām svinībām zem zvaigžņotām debesīm.

Iedvesmojoties no Magnum saldējuma krāsām un noskaņām, tērpi veidoti tumšās, riekstu un baltās šokolādes krāsās no zīda, lina, trikotāžas un šifona ar maigi rozā franču mežģīņu un lentu akcentiem, jutekliskiem muguras izgriezumiem un gaisīgiem volāniem.

Šeit ieskats no izsmalcinātās Magnum Cruise kolekcijas pirmizrādes.

 

 

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu